Sledujte nás na sociálních sítích

100 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 9. kolo Líbeznice - výsledky

15. 4. 2019
Výsledky 100 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 9. kolo Líbeznice

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

13/4/2019 Líbeznice 100.kolo MČR

 

 

 

 

 

-54kg 3*1,5min

vesty

 

Stanislav Slavík         

Spejbl Gym Praha

Slavík 2:1

Kristián Mičev           

Muay Thai Olomouc

 

 

 

2.-30kg 3*1min

vesty

 

Milan Gašperec

Leonidas gym Dubí

Horváth 2:1

Lukáš Horváth          

Fight arena Slaný      

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ondřej Vůjtěch      

Palec Gym Praha

Novotný 3:0  

Jakub Novotný 

Muay Thai Sokol Mělník      

 

 

 

4.-67kg 3*2min

 

 

Jan Černý 

Palec Gym Praha

Koníček 3:0

Martin Koníček     

SK Valetudo RK Znojmo

 

Vítěz pokračuje

 

-60kg 3*1,5min

vesty

 

Tomasso Holý

Gladiators gym Č. Budějovice         

Holý ABD

Miloš Čudovský        

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-36kg 3*1min

vesty

 

Richard Soukup

Leonidas gym Dubí   

Soukup 3:0

Samuel Kadlec          

Fight arena Slaný

 

 

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

Aziret Nurzat

 Lanna gym

Buda 3:0

Dominik Buda           

SK Hamr gym Ostrava

 

 

 

-43kg 3*1min

vesty

 

Abdul Gadzhiev

Spejbl Gym Praha

Gadzhiev 2:1

Sebastian Špička       

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Daniel Kaplan

Gladiators gym Třeboň

Štemberk 3:0

Marek Štemberk  

Muaythai Chomutov Zak's team

 

 

 

-42kg 3*1,5min

vesty

 

Šimon Verner

Leonidas gym Dubí

Verner 2:1

Adrian Horvath         

SK Hamr gym Ostrava z.s.   

 

 

 

-30kg 3*1min

vesty

Vítěz  zápasu č.2,

Petr Turek      

Gladiators gym Č. Budějovice

Horváth 3:0

Lukáš Horváth          

Fight arena Slaný

 

 

 

-48kg 3*1,5min

vesty

 

Arsenij Dunajev

Hanuman gym Praha

Dunajev 3:0

Ognjen Lazarević 

Slovenija

 

 

 

-42kg 3*1min

vesty

 

Richard Soukup

Leonidas gym Dubí

Grunza ABD

Kevin Grunza

Hamr gym Ostrava

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

 Jan Čihák 

Tik Tak Rokycany 

Čihák 2:1

Petr Koníček

SK Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Ion Bulgac     

HoodGym Břeclav

Simonić KOH

Aljaž  Simonić

Slovenija

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Lukáš Bobal

ThaiBoxing Gym Zlín           

Taran KOB

Vladyslav Taran        

Good Luck Gym Hradec Králové

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Sabina Křížová

Spejbl Gym Praha     

Křížová 3:0

Kateřina Humlová

Jestsaam gym Brno

 

 

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

Adam Horvath

 Hamr gym Ostrava

Stojanović 3:0

Nejc Stojanović

Slovenija

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Krištof Brauner

SK Valetudo RK Znojmo

Dušek 3:0

Antonín Dušek

Naresuan gym Tachov          

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Tomáš Herejk

Czech Republic

Vidmar 3:0

Domen Vidmar

Slovenija

 

 

 

-67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 4

Karel Černoch

Lanna Gym Praha

Koníček 3:0

Martin Koníček     

SK Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Melvin Vachoušek    

Lanna gym Praha                              

Vrablic 2:1

Petr Vrablic

BT GYM PRAHA    

 

 

 

-81kg 3*2min

vesty

 

Adam Dvořáček

Hanuman gym Praha 

Dvořáček 3:0

Aleš Golob

Slovenija

 

 

 

-75kg 3*2min

vesty

 

Samuel Vydra

Spejbl Gym Praha

Kotrus 3:0

 

Filip Kotrus

Lanna gym                

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Filip Hauser

Palec Gym Praha

Ivaniuk 3:0

 

Igor Ivaniuk

 Pretorian Pardubice  

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Michal Petržílek

Lanna gym Praha

Vorkapić 3:0

Sašo Vorkapić

Slovenija

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Marek Syrový

Palec Gym Praha

Vartík 3:0

Radoslav Vartík        

BT GYM PRAHA

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Jaroslav Bilý

SK Hamr gym Ostrava

Koščak 2:1

 

Matija Koščak

Slovenija

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Lucie Neaguová

Como 3 gym Praha

Neaguová 3:0

Bojana Šebenik

Slovenija        

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Tereza Trpáková 

Spejbl gym Praha

Čadová 2:1

Renata Čadová 

Bonus Gym z.s., Moravská Třebová