Sledujte nás na sociálních sítích

101 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 10. kolo Brno - výsledky

13. 5. 2019
Výsledky 101 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 10. kolo Brno

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

11/5/2019 – 101.kolo MČR

Brno – 10.kolo 2018/2019

 

 

 

 

 

1.-63,5kg 3*2min

 

 

Dušan Komáček

TFA team Skalica SK

Hauser 3:0

Filip Hauser

Palec Gym Praha

 

 

 

2.-75kg 3*2min

vesty

 

David Dvořáček

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.

Dvořáček 3:0

Ondřej Giňovský

Svarog gym

 

 

 

3.-75kg 3*2min

 

 

Radoslav Vartík

BT GYM PRAHA

Vartík 3:0

Daniel Beseda

Jetsaam gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

 Michal Stráský

 Jetsaam gym

Vůjtěch 2:1

Ondřej Vůjtěch

Palec Gym Praha

 

 

 

-38kg 3*1min

vesty

 

Štěpán  Ponec

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

Ponec 3:0

František Kočka

VFG Hodonín

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Hristiyana Nedeva    

Hanuman Gym Praha

Škundová 3:0

Lenka Škundová       

Victory Gym Trenčín

 

 

 

-30kg 3*1min

vesty

 

Matěj Dostalík

Arena fight club Brno

Turek 3:0

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-38kg 3*1min

vesty

 

Richard Soukup  

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

Pulec 3:0

Daniel Pulec   

MG Team

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Josef Malicki        

Fight club Nové Město/Žďár

Apeltauer 3:0

Samuel Apeltauer  

Aplik Muay Thai

 

 

 

-28kg 3*1min

vesty

 

Tomáš Kachlík                 

 Arena fight club Brno

Gašperec 3:0

Milan Gašperec             

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

David Zelenenki               

Gladiators gym Č. Budějovice

Novotný KOB

Jakub, Novotný   

MT Sokol Mělník

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

František Kejda

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.

Bartoš MED

Dominik Bartoš    

Aplik Muay Thai

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Alžběta Žilková    

Hanuman Gym Praha

Žilková 3:0

Renata Čadová

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Martina Panáčková         

Jetsaam gym

Kotrčová 3:0

Anna Kotrčová

KTSO Praha J.V.

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Petr Zachoval

Arena fight club Brno

Zachoval 2:1

Martin Denk

Miami gym

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Ondřej Malina    

Aplik Muay Thai

Malina 3:0

Antonín Dušek       

Naresuan gym

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Soňa Dvořáková

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.

Dvořáková 2:1

Helena Přibylová

Hood Gym Břeclav

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Michael Gottvald

Jetsaam gym

Gottvald RSC

Antonín Varadi

Naresuan gym

 

 

 

-67kg 3*1,5min

vesty

 

Adam Ošmera   

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.

Ošmera 3:0

Danihel Ivan      

VFG Hodonín

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Ihor Ivaniuk   

SK Pretorian Pardubice

 

Vítěz zápasu č.1

-nenastoupil

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Tomáš Herejk 

MT TIK-TAK Rokycany

Dvořáček 3:0

Vítěz zápasu č.2     

David Dvořáček      

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Petr  Koníček

Valetudo RK Znojmo

Koníček 3:0

Vítěz zápasu č.3

Daniel Beseda

Jetsaam gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Viktor Pluháček     

Jetsaam gym

Pluháček 3:0

Tiep Karel Nguyen Phuc     

MG team

 

 

 

-54kg 3*1min

vesty

 

Jakub Štefek

Arena fight club Brno

Štefek 3:0

Tomáš Nedbalec

Hood Gym Břeclav

 

 

 

-75kg 3*2min

vesty

 

Michael Kummer                  

Fight club Nové Město/Žďár

Uhlíř RSC

Ondřej Uhlíř                      

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Martin Medulán

Arena fight club Brno

Medulán MED

Michal Hiesböck

MG Team

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Září 2019
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku