Sledujte nás na sociálních sítích

103 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha - VÝSLEDKY

16. 9. 2019
Výsledky 103 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

103.MČR – 1.kolo 2019/2020 Praha

 

 

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Filip Makrlík

SK Centrum bojových sportů z.s, Č. B.

Makrlík 3:0

Petr Sojka

Hopp Gym

 

 

 

-81kg 3*2min

pokračuje

 

Ondřej Malina

Aplik Muaythai

Malina 3:0

Antonín Dušek 

Naresuan Gym Tachov 

 

 

 

-67kg 3*2min

pokračuje

 

 Michal Ivančic

Arena fight club Brno

Molnár RSC

Peter Molnár

KBC Kutná Hora

 

 

 

63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Gabriela Janků

Bonus Gym z.s. Jevíčko

Janků 3:0

Alexandra Zieglerová

Muay Thai Olomouc z.s.

 

 

 

-75kg 3*2min

pokračuje

 

Samuel Apeltauer               

Aplik Muaythai

Medulán 3:0

Martin Medulán

Arena fight club Brno

 

 

 

-81kg  3*2min

pokračuje

 

Václav Vaník 

MT Tik-Tak Rokycany

Vágner 3:0

Karel Vágner

FIGHT ARENA SLANÝ 

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Vlasta Staňková

Bonus Gym z.s. Jevíčko

Staňková 2:1

Olga Kvaisarová

Como-3 gym Třinec

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Daniel Beseda

Jetsaam Gym Brno

Barták 2:1

Pavel Barták

Basta Gym Most

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ivan Biče

Yaksha Gym Plzeň

Biče 2:1

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak's 

 

 

 

-67kg  JB15-17 3*2min

vesty

 

Nguyen Tat Thang 

Fight club Duchcov

Malák 3:0

Karel Malák

KTSO Praha

 

 

 

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Petra Hrozková

Jetsaam Gym Brno

Hrozková 3:0

Lucie Neaguová

Como-3 gym Třinec

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

David Beneš

Hopp Gym

Beneš ABD

Tomáš Březina

Muaythai Chomutov Zak's team

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Marek Kamarýt

Muay Thai Olomouc z.s

Kamarýt MED

Stanislav Galanda

X Gym Praha

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ondřej Horváth

MT Tik-Tak Rokycany

Mička 3:0

Patrik Mička 

DaliGym, z.s. Trojanovice

 

 

 

-71kg 3*2min

Vesty

 

Islam Umachanov

KTSO Praha

Umachanov 3:0

Jakub Novotný

MT Sokol Mělník

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Petr Tuček

Bonus Gym z.s. Jevíčko

Bednář RSC

Stanislav Bednář

MT Tik-Tak Rokycany

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Kajetán Koslowski

Aplik Muaythai

Kostolowski 2:1

Dalibor Lžičař 

DaliGym, z.s. Trojanovice

 

 

 

-67kg JB 16/17 3*2min

vesty

 

Karel Černoch

Lanna gym Praha

Krouza 2:1

Radek Krouza

Hopp Gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jan Čihák

MT Tik-Tak Rokycany

Giňovský 3:0

Ondřej Giňovský 

Svarog gym Frýdek-Místek

 

 

 

-81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 6

Tomáš Polák

Sk Aries Gym, Ústí n.Labem

Polák KOB

Karel Vágner

FIGHT ARENA SLANÝ 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 4

Pavlína Dvořáková

X Gym Praha

 

-nenastoupil

 

 

 

-75kg 3*2min

 

Vítěz  zápasu č. 5

Vojtěch Chalupecký

Aries Gym, Ústí n.Labem

 

-nenastoupil

 

 

 

-67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Daniel Fleischhans

Yaksha Gym Plzeň

Fleischhans 3:0

Peter Molnár
KBC Kutná Hora

 

 

 

-81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

 Jiří Urban

Aries Gym, Ústí n.Labem

Malina 3:0

Ondřej Malina

Aplik Muaythai