Sledujte nás na sociálních sítích

109 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 7.kolo Rokycany - VÝSLEDKY

2. 3. 2020
Výsledky 109 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 7.kolo Rokycany

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

29/2/2020- 109.kolo MČR Rokycany 7.kolo 2019/2020

 

 

 

 

 

-26kg JG 8/9 3*1min

Mongkon –final fight

 

Eva Sojáková

Tik Tak Rokycany

Dostálová 3:0

Michaela Dostálová

MT Olomouc

 

 

 

-67kg, JB 16/17, 3*2min

MČR - Vesty

 

Nikodem Zajac

MT Olomouc

Krouza 3:0

Radek Krouza

Hanuman gym Praha

 

 

 

-60kg, 3*2min

MČR

 

Sandra Zpievaková

Ravána gym

Vránková 3:0

Jana Vránková

Gladiators Tábor

 

 

 

-67kg, JB 12/13, 3*1,5min

MČR - Vesty

 

Tomasso Holý

Gladiators Gym Č.B.

Holý 3:0

Klaudiusz Usiarczyk

MT Olomouc

 

 

 

-51kg, Girls 3*2min

MČR

 

Barbora Blažková

Fight aréna Slaný

Kolarčíková 3:0

Eva Kolarčíková

Lanna Gym Praha

 

 

 

-38kg, JB 10/11, 3*1min

MČR - Vesty

 

Dan Veselý

Thai Box Devils Třebíč

Kočka RSC

František Kočka

Vagabund gym

 

 

 

-57kg, JB 16/17, 3*2min

MČR - Vesty

 

Aleksander Szfedo

MT Olomouc

Šum 3:0

Daniel Šum

Hanuman gym Praha

 

 

 

-71kg, 3*2min

MČR

 

Ondřej Horváth

Tik Tak Rokycany

Horváth 2:1

Tomáš Mašíček

Hamr gym Ostrava

 

 

 

-57kg 3*2min

MČR

 

Vlasta Staňková

Bonus gym Jevíčko

Matzkeová 3:0

Veronika Matzkeová

Xgym Praha

 

 

 

-30kg, JB 8/9, 3*1min

MČR - Vesty

 

Libor Dobeš

Thai Box Devils Třebíč

Dobeš 3:0

Šimon Černický

Fight aréna Slaný

 

 

 

-60kg, JB 16/17,  3*2min

MČR - Vesty

 

Karolína Vosyková

Fight aréna Slaný

Bánská RSC

Nikol Bánská

Vagabund Hodonín

 

 

 

-63,5kg, JB 16/17, 3*2min

MČR - Vesty

 

Robin Szczotka

Como-3 gym Třinec

Novák 3:0

Matěj Novák

Hanuman gym Praha

 

 

 

-71kg, JB16/17,  3*2min

MČR - Vesty

 

Denis Redžalary

Aries Gym

Černoch 3:0

Karel Černoch

Lanna gym Praha

 

 

 

-40kg, JG 10/11, 3*1min

MČR - Vesty

 

Karolína Navrátilová

Tik Tak Rokycany

Mašterová 3:0

Karolína Mašterová

Thai Box Devils Třebíč

 

 

 

-60kg JG 16/17 3*2min

MČR - Vesty

 

Alžběta Žilková

Hanuman gym Praha

Žilková 3:0

Elizabeth Bezděková

Hamr gym Ostrava

 

 

 

-67kg, 3*2min

MČR

 

Veronika Faltejsková

Lanna gym Praha

Faltejsková 3:0

Sarah Wüerner

Ravána gym

 

 

 

-71kg, JB 16/17, 3*2min

MČR - Vesty

 

Antonín Beck

Hanuman gym Praha

Procházka 2:1

Tomáš Procházka

Sk Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-63,5kg 3*2min

MČR

 

Gabriela Janků

Bonus gym Jevíčko

Janků 3:0

Ema Betuštiáková

Gladiators Třeboň

 

 

 

-75kg, JB 14/15,  3*2min

MČR - Vesty

 

Alexandr Šimek

Hanuman gym Praha

Pakiž 3:0

Michal Pakiž

Gladiators Č.B.

 

 

 

-67kg,  3*2min

MČR

 

Petr Novotný

Yaksha  gym Plzeň

Novotný RSC

Patrik Ziemniok

Ravána gym

 

 

 

-30kg JG 8/9 , 3*1min

MČR - Vesty

 

Isabela Čechová

Thai Box Devils Třebíč

Mandová 2:1

Marlene Mandová

Tik Tak Rokycany

 

 

 

-91kg, 3*2min

MČR

 

Luboš Burian

Ravána gym

Kolečkář KOH

Jan Kolečkář

Jetsaam gym Brno

 

 

 

-71kg, 3*2min

MČR

 

Jan Čihák

Tik Tak Rokycany

Novotný 3:0

Jakub Novotný

MT Sokol Mělník

 

 

 

-81kg,  3*2min

MČR

 

  • nenastoupil soupeř

 

Sebastian Jandovský

Aplik gym

 

 

 

-81kg,  3*2min

MČR

 

David Kovařík

Hanuman gym Praha

Kovařík ABD

Ivo Kellar

MT Olomouc

 

 

 

-75kg, 3*2min

MČR

 

Gerald Koinig

Gunter Rakousko

Hršel 3:0

Václav Hršel

Jetsaam Brno

 

 

 

-81kg, 3*2min

MČR

 

Malina Ondřej

Aplik gym

Malina 3:0

Jiří Urban

Aries gym

 

 

 

-75kg, 3*2min

MČR

 

Milan Skopový

Ravána gym

Štorkán 3:0

Milan Štorkán

Tik Tak Rokycany

 

 

 

-71kg, JB 16/17 3*2min

MČR- Vesty

 

Tomáš Procházka

Sk Valetudo RK Znojmo

Procházka 3:0

Martin Lukáč

Yaksha gym Plzeň

 

 

 

-75kg,  3*2min

MČR

 

Daniel Kaplan

Gladiators Třeboň

Kaplan 2:1

Vojtěch Chalupecký

Aries gym

 

 

 

-51kg, 3*2min

MČR

Vítěz zápasu č.5

Rebecca Hodl

Gunter Rakousko

Hodl 2:1

Eva Kolarčíková

Lanna Gym Praha

 

 

 

-67kg, JB 12/13, 3*1,5min

MČR

Vítěz zápasu č.4

Martin Silmbrod

Gladiators Třeboň

 

  • nenastoupil

 

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

29/2/2020- Zlatý Mongkon Rokycany 2020

 

 

 

 

 

-67kg SB 3*2min

Mongkon - semifinal fight

 

Dominik Horváth

Hungary

Horváth 3:0

Dominik Bartoš

CZ - Aplik

 

 

 

-60kg  SG 3*2min

Mongkon - semifinal fight

 

Karolína Klusová

CZ – Como-3 gym

Klusová 3:0

Marcela Šafranová

CZ – MT Olomouc

 

 

 

 

 

 

-71kg SB 3*2min

Mongkon – semifinal fight

 

Jakub Mírek

CZ Lanna gym Praha

Mírek 2:1

Daniel Fleischhans

CZ Yaksha gym

 

 

 

 

 

 

-71kg SB 3*2min

Mongkon – semifinal fight

 

Michal Petržílek

CZ- Schultz gym

Gorol KOH

Filip Gorol

CZ Leonidas MT Dubí

 

 

 

 

 

 

-75kg SB 3*2min

Mongkon – semifinal fight

 

Filip Fadrhons

CZ Hanuman gym Praha

Suma 2:1

Elat Danji Suma

Israel

 

 

 

 

 

 

-86kg SB 3*2min

Mongkon – semifinal fight

 

David Křistek

CZ Como-3 gym

Křistek 3:0

Erik Bosskai

Hungary