Sledujte nás na sociálních sítích

11. - 12. 6. 2022 Mistrovství ČR v muaythai 2022 - VÝSLEDKY

13. 6. 2022
Přinášíme výsledky Mistrovství ČR v muaythai 2022

 Výsledky sobotních eliminačních zápasů:

MČR 11/6/2022 Praha

RING A – senioři, ženy

 

 

 

 

1. -67kg FEM 3*3min

 

 

Lucie Neaguová

Como-3 gym

Neaguová 3:0

Tereza Štechová

X Gym Praha

 

 

 

2. -60kg FEM 3*3min

pokračuje

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová 3:0

Emma Cardová

Fight Aréna Slaný

 

 

 

3. -63,5kg M 3*3min

 

 

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas Team

Barták 3:0

Tomáš Karel Barták

Leonidas

 

 

 

4. -60kg FEM 3*3min

 

 

Karolína Štěpánová  

Fight club Nové Město/Žďár

Štěpánová RSC

Veronika Kotalíková

Lanna gym Praha

 

 

 

5. -54kg FEM 3*3min

 

 

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň

Konečná 2:1

Nicola Petráková

BT GYM PRAHA 

 

 

 

6. -54kg FEM 3*3min

 

 

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

Kvaiserová 3:0

Eva Kolarčikova

Lanna gym

 

 

 

7. -86kg M 3*3min

 

 

Dominik Fiala

Adamas Team

Fiala RSC

Tomáš Podlas

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

8. -67kg FEM 3*3min

 

 

Kateřina Lisová

Lanna gym Praha

Lisová 3:0

Karolína Hefferová

Adamas Team

 

 

 

9. -71kg M 3*3min

 

 

Adam Souček

Leonidas

Novotný KOB

Petr Novotný

Hanuman gym Praha

 

 

 

10. -71kg M 3*3min

 

 

Tomáš Kamír 

BT GYM PRAHA

Naswetter RSC

Domenico Naswetter

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

11. -75kg M 3*3min

 

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Kotrus 3:0

Filip Kotrus

Lanna gym

 

 

 

12. -60kg FEM 3*3min

 

Vítěz zápasu č.2

Monika Hrníčková

BT GYM PRAHA

Kadlecová 3:0

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

13. -86kg M 3*3min

 

 

Ján STAŠ

Lanna gym

Křístek 3:0

David Křistek

Como-3 gym

 

MČR 11/6/2022 - Praha

RING B – junioři, děti

 

 

 

 

1. -32kg JB 8/9  3*1min

 

 

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

Komárek 2:1

Lukáš Kasík

Fight arena Slaný

 

 

 

2. -60kg JG 14/15  3*2min

 

 

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

Černá 3:0

Nicol Černá

Leonidas

 

 

 

3. -40kg JB 10/11  3*1min

 

 

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Kadlec 2:1

Yevhen Kutsyn

Gladiators gym Veselí n. Lužnicí

 

 

 

4. -34kg JB 12/13  3*1,5min

 

 

Milan Pecha

Hamr gym

Pecha 2:1

Jakub Ježek

Leonidas

 

 

 

5. -44kg JB 10/11  3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

Turek RSC

Václav Říha

TIK TAK ROKYCANY,

 

 

 

6. -30kg JB 8/9  3*1min

 

 

Marek Kasík

Fight arena Slaný

Kasík 2:1

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

7. -60kg JB 14/15  3*2min

 

 

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

Svatoň 2:1

Rostislav Buček

Storm Fight Academy České Budějovice

 

 

 

8. -71kg JB 16/17  3*2min

 

 

Filip MOL jr.

Gladiators gym Milevsko

Szewczyk RSC

Martin Szewczyk

Hamr gym

 

 

 

9. -36kg JB 8/9 3*1min

 

 

Václav Štaubert

Leonidas

Černický 3:0

Šimon Černický

 Fight arena Slaný

 

 

 

10. -75kg JB 14/15  3*2min

 

 

Samuel Machálek

Vagabund gym Hodonín

Řeháček 3:0

Michal Řeháček

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

11. -50kg  JB 12/13 3*1,5min

 

 

Josef Štaubert

Leonidas

Štaubert 3:0

Kryštof Kubal

Tik Tak

 

 

 

12. +75kg  JG 14/15 3*2min

SUPERFIGHT

 

Kateřina Kohoutová

Gladiators gym Č.B.

Baladová 2:1

Klára Baladová

Leonidas

 

Výsledky nedělních finálových zápasů:

MČR 12/6/2022 Praha - finále

RING A – senioři, ženy

 

 

 

 

1. -67kg FEM 3*3min

 

 

Lucie Neaguová

Como-3 gym

Neaguová 2:1

Kateřina Lisová

Lanna gym Praha

 

 

 

2. -60kg FEM 3*3min

 

 

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

Štěpánová 2:1

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

3. -71kg M 3*3min

 

 

Petr Novotný

Hanuman gym Praha

Naswetter 3:0

Domenico Naswetter

 MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

4. -86kg M 3*3min

 

 

David Křistek

Como-3 gym

Křistek 2:1

Dominik Fiala

Adamas Team

 

 

 

5. -71kg JB 16/17  3*2min

 

 

Martin Szewczyk

Hamr gym

Szewczyk 2:1

Martin Silmbrod
Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

6. -63,5kg M 3*3min

 

 

Tomáš Karel Barták

Leonidas

Barták KO

Jaroslav Pálka

Gibu –X gym Brno

 

 

 

7. -54kg FEM 3*3min

 

 

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň

Kvaiserová 3:0

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

 

 

 

8. -75kg M 3*3min

 

 

Filip Kotrus

Lanna gym

Kotrus 3:0

Patrik Ilušak 

Aplik Muaythai Gym

 

 

 

9. -75kg JB 14/15  3*2min

 

 

Michal Řeháček

Gladiators gym Č. Budějovice

Růžička 3:0

Tomáš Růžička

Leonidas

 

MČR 12/6/2022 Praha - finále

RING B – junioři, děti

 

 

 

 

1. -34 JB 12/13  3*1,5min

 

 

Milan Pecha

Hamr gym Ostrava

Kutsyn TKO

Yevhen Kutsyn

Gladiators gym Veselí nad Lužnicí

 

 

 

2. -46kg JB 8/9  3*1min

 

 

Oliver Zykan 
Fight club Nové Město/Žďár

Zykan 3:0

Nicolas Markovič

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

3. -32kg JG 10/11  3*1min

 

 

Kristina Nakonechna

Adamas Team

Nakonechna 2:1

Michaela Dostálová

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

4. -56kg JB 10/11  3*1min

 

 

David Bochkarov
Gladiators gym Č. Budějovice

Bochkarov 2:1

Jakub Klaud 
TIK TAK ROKYCANY

 

 

 

5. -46kg JB 10/11  3*1min

 

 

Karolína Mašterová              Thaibox Devils Třebíč

Mašterová 3:0

Adéla Kasíková

 Fight arena Slaný

 

 

 

6. -46kg JB 12/13  3*1,5min

 

 

Martin Březina

Leonidas

Diviš 2:1

Jan Diviš

X Gym Praha

 

 

 

7. -36kg JB 10/11  3*1min

 

 

Deniel Hendrich
Fight club Nové Město/Žďár 

Hendrich 3:0

Karel Pech 
TIK TAK ROKYCANY

 

 

 

8. -36kg JB 8/9 3*1min

 

 

Šimon Černický

Fight arena Slaný

Dobeš 3:0

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

9. -60kg JG 14/15  3*2min

 

 

Nicol Černá

Leonidas

Černá 2:1

Nikol Bánská

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

10. -40kg JB 10/11  3*1min

 

 

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlec 3:0

Jonas Gamart 
X Gym Praha

 

 

 

11. -44kg JG 10/11  3*2min

 

 

Leontina Karásková

TIK TAK ROKYCANY

Karásková 2:1

Šarlota Sofie Horká 

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

12. -60kg JB 14/15  3*2min

 

 

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

Kutsyn 2:1

Ihor Kutsyn
Gladiators gym Veselí n. Lužnicí, 

 

 

 

13. -67kg  JB 14/15 3*2min

 

 

Lukáš Němeček

Yaksha Gym Plzeň

Němeček 3:0

Patrik Lukač

TIK TAK ROKYCANY

 

 

 

14. -57kg JG 14/15  3*2min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Větrovská TKO

Adéla Kozáková

Leonidas

 

 

 

15. -54kg  JB 14/15 3*2min

 

 

Martin Nebřenský
Leonidas

Nebřenský ABD

František Kočka
Vagabund gym Hodonín

 

 

 

16. -32kg JB 8/9  3*1min

 

 

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

Komárek 2:1

Adam Nový 
TIK TAK ROKYCANY

 

 

 

17. -44kg JB 10/11  3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice,

Turek 3:0

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

18. -32kg JB 8/9  3*1min

 

 

Marek Kasík

Fight arena Slaný

Kasík 3:0

Vojta Terela
TIK TAK ROKYCANY

 

 

 

19. -42kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Antonín Kotalík

Lanna gym

Gašperec 2:1

Milan Gašperec
Leonidas

 

 

 

20. -38kg JG 10/11  3*1min

 

 

Adéla Streichsbierová

TIK TAK ROKYCANY

Čechová 3:0

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

21. -50kg  JB 12/13 3*1,5min

 

 

Josef Štaubert

Leonidas

Veselý ABD

Dan Veselý 

Thaibox Devils Třebíč

 

Umístění

MČR 11-12/6/2022 Praha

 

-54kg FEM

1. místo MISTR ČR

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň

 

3. místo

Nicola Petráková

BT GYM Praha

 

3. místo

Eva Kolarčiková

Lanna gym

 

 

 

 

-60kg FEM

1. místo MISTR ČR

Karolína Štěpánová

Fight Club Nové Město/Žďár

 

2. místo Vicemistr ČR

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

3. místo

Veronika Kotalíková

Lanna gym Praha

 

3. místo

Monika Hrníčková

BT GYM Praha

 

 

 

 

-67kg FEM

1. místo MISTR ČR

Lucie Neaguová

Como-3 gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Kateřina Lisová

Lanna gym Praha

 

3. místo

Tereza Štechová

X GYM Praha

 

3. místo

Karolína Hefferová

Adamas team

 

 

 

 

-63,5kg M

1. místo MISTR ČR

Tomáš Karel Barták

Leonidas gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Jaroslav Pálka

Gibu-X gym Brno

 

3. místo

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas team

 

 

 

 

-71kg M

1. místo MISTR ČR

Domenico Naswetter

Muay Thai Olomouc

 

2. místo Vicemistr ČR

Petr Novotný

Hanuman gym

 

3. místo

Adam Souček

Leonidas gym

 

3. místo

Tomáš Kamír

BT GYM Praha

 

 

 

 

-75kg M

1. místo MISTR ČR

Filip Kotrus

Lanna gym Praha

 

2. místo Vicemistr ČR

Patrik Ilušák

Aplik Muaythai Gym

 

3. místo

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

 

-86kg M

1. místo MISTR ČR

David Křistek

Como-3 gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Dominik Fiala

Adamas team

 

3. místo

Tomáš Podlas

Vagabund gym

 

3. místo

Ján Staš

Lanna gym Praha

 

 

 

 

-71kg JB 16/17

1. místo MISTR ČR

Martin Szewczyk

Hamr gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Martin Silmbrod

Gladiators gym Č.Budějovice

 

3. místo

Filip Mol jr.

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

 

-75kg JB 14/15

1. místo MISTR ČR

Tomáš Růžička

Leonidas gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Michal Řeháček

Gladiators gym Č.Budějovice

 

3. místo

Samuel Machálek

Vagabund gym

 

 

 

 

-57kg JG 14/15

1. místo MISTR ČR

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

 

2. místo Vicemistr ČR

Adéla Kozáková

Leonidas gym

 

3. místo

 

 

 

 

 

 

-60kg JG 14/15

1. místo MISTR ČR

Nicol Černá

Leonidas gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Nikol Bánská

Vagabund gym

 

3. místo

Nikola Jarošová

Fight Club Nové Město/Žďár

 

 

 

 

-54kg JB 14/15

1. místo MISTR ČR

Martin Nebřenský

Leonidas gym

 

2. místo Vicemistr ČR

František Kočka

Vagabund gym

 

3. místo

 

 

 

 

 

 

-60kg JB 14/15

1. místo MISTR ČR

Ihor Kutsyn

Gladitors gym Veselí n.Lužnicí

 

2. místo Vicemistr ČR

Štěpán Svatoň

Fight Club Nové Město/Žďár

 

3. místo

Rostislav Buček

Storm Fight Academy Č.Budějovice

 

 

 

 

-67kg JB 14/15

1. místo MISTR ČR

Lukáš Němeček

Yaksha Gym Plzeň

 

2. místo Vicemistr ČR

Patrik Lukač

Tik Tak Rokycany

 

3. místo

 

 

 

 

 

 

-34kg JB 12/13

1. místo MISTR ČR

Yevhen Kutsyn

Gladiators gym Veselí n.Lužnicí

 

2. místo Vicemistr ČR

Milan Pecha

Hamr gym

 

3. místo

Jakub Ježek

Leonidas gym

 

 

 

 

-42kg JB 12/13

1. místo MISTR ČR

Milan Gašperec

Leonidas gym

 

2. místo Vicemistr ČR

Antonín Kotalík

Lanna gym Praha

 

 

 

 

-46kg JB 12/13

1. místo MISTR ČR

Jan Diviš

X GYM Praha

 

2. místo Vicemistr ČR

Martin Březina

Leonidas gym

 

 

 

 

-50kg JB 12/13

1. místo MISTR ČR

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

 

2. místo Vicemistr ČR

Josef Štaubert

Leonidas gym

 

3. místo

Kryštof Kubal

Tik Tak Rokycany

 

 

 

 

-32kg JG 10/11

1. místo MISTR ČR

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

2. místo Vicemistr ČR

Michaela Dostálová

Muay Thai Olomouc

 

 

 

 

-38kg JG 10/11

1. místo MISTR ČR

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

2. místo Vicemistr ČR

Adéla Streichsbierová

Tik Tak Rokycany

 

 

 

 

-44kg JG 10/11

1. místo MISTR ČR

Leontina Karásková

Tik Tak Rokycany

 

2. místo Vicemistr ČR

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

 

-46kg JG 10/11

1. místo MISTR ČR

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

 

2. místo Vicemistr ČR

Adéla Kasíková

Fisht aréna Slaný

 

 

 

 

-36kg JB 10/11

1. místo MISTR ČR

Deniel Hendrich

Fight Club Nové Město/Žďár

 

2. místo Vicemistr ČR

Karel Pech

Tik Tak Rokycany

 

 

 

 

-40kg JB 10/11

1. místo MISTR ČR

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

 

2. místo Vicemistr ČR

Jonáš Gamart

X GYM Praha

 

3. místo

Yevhen Kutsyn

Gladiators gym Veselí n.Lužnicí

 

 

 

 

-44kg JB 10/11

1. místo MISTR ČR

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

2. místo Vicemistr ČR

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

 

3. místo

Václav Říha

Tik Tak Rokycany

 

 

 

 

-56kg JB 10/11

1. místo MISTR ČR

David Bochkarov

Gladiators gym Č.Budějovice

 

2. místo Vicemistr ČR

Jakub Klaud

Tik Tak Rokycany

 

 

 

 

-30kg JB 8/9

1. místo MISTR ČR

Marek Kasík

Fight aréna Slaný

 

2. místo Vicemistr ČR

Vojtěch Terela

Tik Tak Rokycany

 

3. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

 

-32kg JB 8/9

1. místo MISTR ČR

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

2. místo Vicemistr ČR

Adam Nový

Tik Tak Rokycany

 

3. místo

Lukáš Kasík

Fight aréna Slaný

 

 

 

 

-36kg JB 8/9

1. místo MISTR ČR

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

2. místo Vicemistr ČR

Šimon Černický

Fight Aréna Slaný

 

3. místo

Václav Štaubert

Leonidas gym

 

 

 

 

-46kg JB 8/9

1. místo MISTR ČR

Oliver Zykan

Fight Club Nové Město/Žďár

 

2. místo Vicemistr ČR

Nicolas Markovič

Gladiators gym Č.Budějovice

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku