Sledujte nás na sociálních sítích

110 MČR v Muaythai 2020/2021 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha - VÝSLEDKY

15. 9. 2020
Výsledky 110 MČR v Muaythai 2020/2021 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

13/9/2020 – 110 MČR Praha, 1.kolo 2020/2021

Ring A - senioři

 

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Lukáš Petera

Good luck gym Hradec Králové

Hauser KOH

Filip Hauser

Palec Gym, Praha

 

 

 

2.-63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Daniela Librová

Gladiators gym Č. Budějovice

Librová 3:0

Nikola Skalníková

JETSAAM GYM, Brno

 

 

 

3.-63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Samuel Baťa  

ThaiBoxing Gym Zlin 

Jirka 3:0

Tomáš Jirka

CHB GYM, Slavkov u Brna

 

 

 

4.-81kg 3*2min

pokračuje

 

Petr Růžička

Gladiators gym Č. Budějovice

Růžička RSC

Petr Tuček

Bonus Gym, Jevíčko

 

 

 

 5. -67kg 3*2min

pokračuje

 

Bartoloměj Kubát

Gladiators gym Č. Budějovice

Gruza 2:1

Viktor Gruza

JETSAAM GYM, Brno

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

David Kovařík

Hanuman Gym Praha

Štorkán 2:1

Milan Štorkán

MT TIK-TAK ROKYCANY

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Jan Kříž

Gladiators gym Č. Budějovice

Kříž 3:0

Ivo Harák,

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Patrik  Mička 

DaliGym, Trojanovice

Mašát 3:0

Václav Mašát

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Milan Jureček

Muay Thai Olomouc

Murat 3:0

Erkan Murat,

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

David Kuča   

ThaiBoxing Gym Zlín

Kuča 3:0

Michal Stráský

JETSAAM GYM, Brno

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Dominik Naswetter

Muay Thai Olomouc

Naswetter RSC

Jaroslav Švadleňák

Miami Gym, Dubí

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

David Kyselý  

DaliGym, Trojanovice

Horvát ABD

Jan Horvát

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Nicola Petráková

BT GYM PRAHA

Petráková 3:0

Alice Šťastná

JETSAAM GYM, Brno

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Michaela Hlaváčiková

 Muay Thai Olomouc

Hlaváčiková 3:0

Věra Korbášová

X Gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Vladimír Vodeničarov

Hanuman Gym Praha

Vodeničarov 2:1

Jiří Švadleňák

Miami Gym, Dubí

 

 

 

+91kg 3*2min

 

 

Jan Zaorálek

Muay Thai Olomouc

Vinš 3:0

Patrik Vinš

Miami Gym, Dubí

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Petr Novotný

Hanuman Gym Praha

Novotný MED

Kajetan Koslowski

Aplik Muaythai, Praha

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Marek Tisoň

Muay Thai Olomouc

Tisoň 2:1

Jan Sodomka

Bonus Gym, Jevíčko

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

František Štemberk

BT GYM PRAHA

Gebur RSC

Arpad Gebur

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Milan Běhavý

Hanuman Gym Praha

Kuzma KOH

Daniel Kuzma

Miami Gym, Dubí

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.2

Tereza Štechová

X Gym Praha

Štechová 3:0

Daniela Librová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.3

Pavel Kukla

Spejbl Gym, Praha

 

  • nenastoupil

 

 

 

-81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.4

Tomáš Polák

Aries gym, Ústí n.Labem

 

  • nenastoupil

 

 

 

-67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.5

Martin Lukáč 

Yaksha Gym Plzeň

 

  • nenastoupil

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

13/9/2020 – 110 MČR Praha, 1.kolo 2020/2021

Ring B - junioři

 

 

 

 

-48kg JB 12/13  3*1,5min

vesty

 

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

Svatoň 3:0

Martin Nebřenský

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-26kg JG 8/9 3*1min

vesty

 

Marlen Richter

Hanuman Gym Praha

Dostálová 3:0

Michaela Dostálová

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-67kg JB 16/17 3*2min

vesty

 

Petr Kastner

MT TIK-TAK ROKYCANY

Prchal 3:0

Dominik Prchal

Spejbl Gym, Praha

 

 

 

-50kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Tomáš Hvězda

Good luck gym Hradec Králové

Hvězda RSC

Jakub Kajaba

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-36kg JB 9/10 3*1min

vesty

 

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlec 2:1

Antonín Kotalík

Lanna gym Praha

 

 

 

-63,5kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Bořivoj Kašpar

DaliGym, Trojanovice

Slavík 3:0

Stanislav Slavík 

Spejbl Gym, Praha

 

 

 

-46kg JB 13/14 3*1,5min

vesty

 

Martin Sluka

Hanuman Gym Praha

Sluka 2:1

Tomáš Mocko

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-54kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

David Janáč     

ThaiBoxing Gym Zlín

Janáč 3:0

Rostislav Buček

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-54kg JG 14/17 3*2min

vesty

 

Renata Čadová

Bonus Gym, Jevíčko

Cardová 2:1

Emma Cardová

Fight aréna Slaný

 

 

 

-67kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Martin Silmbrod

Gladiators gym Třeboň

Silmbrod 3:0

Klaudiusz Usiarczyk

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-75kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Bohumil Helfer

Hanuman Gym Praha

Pakiž RSC

Michal Pakiž

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-60kg JG 14/17 3*2min

vesty

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová 3:0

Karolína Vosyková

Fight aréna Slaný

 

 

 

-63,5kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Bajsangur Soltakhanov

Hanuman Gym Praha

Franc 3:0

Karel Franc

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-60kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Aleksander Szwedo

Muay Thai Olomouc

Szwedo 3:0

Adam Gabibulaev

BT GYM PRAHA

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Srpen 2021
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Export ics

Sledujte nás na Facebooku