Sledujte nás na sociálních sítích

111 MČR v Muaythai 2020/2021 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha - VÝSLEDKY

12. 10. 2020
Výsledky 111 MČR v Muaythai 2020/2021 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha

 

111.kolo MČR – 10/10/2020 Praha

Ring A - senioři

 

 

 

 

1. -67kg 3*2min

pokračuje

 

David Jordán 

Valetudo RK Znojmo

Jordán KOB

Martin Lukáč

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

2. -75kg 3*2min

pokračuje

 

Jan Kříž

Gladiators gym Č. Budějovice

Kříž RSC

Michal Kahuza

Muay Thai Olomouc

 

 

 

3. -81kg 3*2min

pokračuje

 

Arpad Gebur

Aries gym, Ústí n.Labem

Gebur KOH

Jiří Švadleňák

Miami Gym Teplice

 

 

 

4. -71kg 3*2min

 

 

Tomáš Procházka

Valetudo RK Znojmo 

Procházka 2:1

David Kuča

ThaiBoxing Gym Zlín 

 

 

 

5. -75kg 3*2min

 

 

Filip Kotrus

Lanna gym Praha

Kotrus 3:0

Sungat Khairzhan

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

6. -75kg 3*2min

 

 

David Kovařík

Hanuman Gym Praha

Jureček 3:0

Milan Jureček

Muay Thai Olomouc

 

 

 

7. -86kg 3*2min

 

 

Dominik Fiala

Adamas team Liberec

Pazdera 3:0

Martin Pazdera

Hakim gym Kladno

 

 

 

8. -91kg 3*2min

 

 

Marek Tisoň

Muay Thai Olomouc

Tisoň 3:0

Jan Kolečkář

Gibu gym Brno

 

 

 

9. -75kg 3*2min

 

 

Marek Ploc

Hanuman Gym Praha

Ploc RSC

Roman Špička

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

10. -86kg 3*2min

 

 

Marek Poláček

X gym Praha

Mařík 3:0

Lukáš Mařík

Aries gym Liberec

 

 

 

11. +91kg 3*2min

 

 

Jan Sodomka

Bonus Gym, Jevíčko

Sodomka TKO

Patrik Vinš

Miami Gym Dubí

 

 

 

12. -75kg 3*2min

 

 

Václav Mašát

Yaksha Gym Plzeň

Naswetter 3:0

Domenico Naswetter

Muay Thai Olomouc

 

 

 

13. -75kg 3*2min

 

 

Erkan Murat

Aries gym, Ústí n.Labem

Murat 3:0

Marek Štemberk

Muaythai Chomutov Zak's team

 

 

 

14. -86kg 3*2min

 

 

Luděk Strnad

X gym Praha

Strnad 3:0

Daniel Kuzma

Miami Gym Teplice

 

 

 

15. -67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 1

Jan Ondráček

X gym Praha

Ondráček 2:1

David Jordán 

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

16. -63,5kg 3*2min

 

 

Pavel Zdeněk 

Yaksha Gym Plzeň

Horvát 3:0

Jan Horvát

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

17. -63,5kg 3*2min

 

 

Leonard Cigna

Hanuman Gym Praha

Cigna 3:0

Pavel Kukla

Spejbl Gym Praha

 

 

 

18. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.2

Ivo Harák

Aries gym, Ústí n.Labem

 

nenastoupil

 

 

 

19. -81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.3

Vladimír Vodeničarov

Hanuman Gym Praha

Gebur KOL

Arpad Gebur

Aries gym, Ústí n.Labem

 

 

 

20. -71kg 3*2min

 

 

Ivan Byche 

Yaksha Gym Plzeň

Byche 2:1

Petr Novotný

Hanuman gym Praha

 

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

111.kolo MČR – 10/10/2020 Praha

Ring B – junioři, ženy

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Marcela Šafranová

Muay Thai Olomouc

Šafranová 3:0

Alžběta Žilková

Hanuman Gym Praha

 

 

 

-75kg JB 14/17 - 3*2min

vesty

 

Michal Pakiž

Gladiators gym Č. Budějovice,

Pakiž 3:0

Martin Knobloch

Wu-shu Pelhřimov

 

 

 

-54kg JG 14/17 - 3*2min

vesty

 

Veronika Rožičová

Muaythai Chomutov Zak's team

Cardová 2:1

Emma Cardová

Fight aréna Slaný

 

 

 

-54kg JG 14/17 - 3*2min

 

 

Nicol Černá

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Černá 3:0

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Renata Čadová

Bonus Gym, Jevíčko

Čadová 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym Praha

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Tereza Štechová

X gym Praha

Štechová RSC

Kseniya Bobryshava

Fenris MT  centrum bojových sportů ČB

 

 

 

-44kg JG 12/13 - 3*1,5min

vesty

 

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

Neumanová 3:0

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Klára Maria Čácha

Aries gym, Ústí n.Labem

Hubálková RSC

Nikola Hubálková

Spejbl Gym Praha

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Daniela Librová

Gladiators gym Č. Budějovice

Librová 3:0

Katarzyna Fit

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Nicola Petráková

BT GYM PRAHA

Petráková 2:1

Alice Šťastná

GIBU-X-GYM Brno

 

 

 

-46kg JB 10/11 - 3*1min

vesty

 

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

Nebřenský 3:0

Martin Nebřenský

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

-34kg JB 8/9 - 3*1min

vesty

 

Antonín Kotalík

Lanna gym Praha

Kotalík 2:1

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Veronika Matzkeová

 X Gym Praha

Matzkeová 2:1

Michaela Hlaváčiková

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-32kg JB 8/9 - 3*1min

vesty

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Kadlec 3:0

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-51kg 3*2min

 

 

Pavla Konečná  

Yaksha Gym Plzeň

Kolarčíková 3:0

Eva Kolarčíková

Lanna gym Praha

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.1

Kateřina Lisová

Lanna gym Praha

Šafranová 3:0

Marcela Šafranová

Muay Thai Olomouc