Sledujte nás na sociálních sítích

117 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo Praha - VÝSLEDKY

16. 2. 2022
Výsledky 117. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo Praha

117. kolo NLM 12/2/2022

Ring A – ženy, senioři

 

 

 

 

1. -75kg 3*2min

Pokračuje

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Vostal 3:0

Nikodem Zajac

Muay Thai Olomouc

 

 

 

2. -57kg 3*2min

 

 

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

Kvaiserová 3:0

Veronika Rožičková

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

3. -63,5kg 3*2min

 

 

Tomáš Vařecha

Hamr gym

Wald 2:1

Václav Wald

Vagabund gym

 

 

 

4. -71kg 3*2min

 

 

Jan Novák

Muay Thai Olomouc

Dünebier 3:0

Filip Dünebier

Spejbl gym

 

 

 

5. -67kg 3*2min

 

 

Kateřina Lisová

Lanna gym

Štechová 2:1

Tereza Štechová

X gym Praha

 

 

 

6. -71kg 3*2min

 

 

Ivo Harák

Aries gym

Kamír 3:0

Tomáš Kamír

BT gym Praha

 

 

 

7. -67kg 3*2min

 

 

Michal Zachoval

Arena fight club Brno

Přívozník 3:0

Roman Přívozník

Spejbl gym

 

 

 

8. -81kg 3*2min

 

 

Marek Poláček

X gym Praha

Růžička 3:0

Petr Růžička

Gladiators gym J. Hradec

 

 

 

9. -86kg 3*2min

 

 

František Šternberk

BT gym Praha

Štenberk 2:1

Lukáš Mazálek

Gibu X gym Brno

 

 

 

10. -75kg 3*2min

 

 

Daniel Djebara

Good luck gym

Djebara 2:1

Vojta Sosna

Lanna gym

 

 

 

11. -63,5kg 3*2min

 

 

Girichan Capov

Spejbl gym

Kraynykivskyy 3:0

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas team

 

 

 

12. -75kg 3*2min

 

Vítez zápasu č. 1

Daniel Hamerník

Gladiators gym J. Hradec

nenastoupil

 

 

 

 

13. -81kg 3*2min

 

 

Tomáš Polák

Aries gym

Hladik 2:1

Ondrej Hladik

TKBC

 

 

 

14. -63,5kg 3*2min

 

 

Karolina Hefferová

Adamas team

Hefferová 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

 

 

15. +91kg 3*2min

 

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný TKO

Mykola Hurskyj

Naresuan gym

 

 

 

 

Ring B – junioři, děti

 

1. -36kg JB 10/11 3*1min

Pokračuje

 

Milan Pecha

Hamr gym

Hendrich 2:1

Deniel Hendrych

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

2. -28kg JB 8/9 3*1min

Pokračuje

 

Nikolas Novák

Muaythai Chomutov Zak´s team

Novák 3:0

Richard Fryšák

Muay Thai Olomouc

 

 

 

3. -28kg 8/9 3*1min

Pokračuje

 

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

4. -63,5kg 14/17 3*2min

 

 

Damian Kirschner

Como-3 gym

Kirschner MED

Lukáš Varhol

Lanna gym

 

 

 

5. -46kg JG 12/13 3*1,5min

Pokračuje

 

Olivia Kozubska

Muay Thai Olomouc

Vojtěchová 2:1

Kristýna Vojtěchová

X gym Praha

 

 

 

6. -42kg 8/9 3*1 min

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Rybák 2:1

Adam Rybák

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

7. -54kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

Nakonechnyi 2:1

František Kočka

Vagabund gym

 

 

 

8. -44kg JB 10/11 3*1min

 

 

Martin Březina

Leonidas gym

Diviš 3:0

Jan Diviš

X gym Praha

 

 

 

9. -38kg JG 8/9 3*1min

 

 

Isabela Čechová

Thaibox Devils Třebíč

Čechová 3:0

Barbora Posmyková

Hamr gym

 

 

 

10. -42kg JB 8/9 3*1min

 

 

Oliver Zykan

Fight club Nové Město/Žďár

Turek 2:1

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

11. -28kg 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 2

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

Kasík 2:1

Nikolas Novák

Muay Thai Olomouc

 

 

 

12. -36kg JB 10/11 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 1

Maximilian Frolik

Adamas team

Hendrich 3:0

Deniel Hendrich

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

13. -48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Dan Veselý

Tahibox Devils Třebíč

Veselý 2:1

Sebastian Horvath

Hamr gym

 

 

 

14. -63,5kg JB 14/17 3*2min

 

 

Petr Letovský

Good luck gym

Letovský 3:0

Lukáš Němeček

Yaksha gym Plzeň

 

 

 

15. -28kg JB 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 3

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

Komárek 2:1

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

16. -57kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Větrovská 3:0

Nikola Jarošová

Fight Club Nové Město/Žďár

 

 

 

17. -71kg JB 14/17 3*2min

 

 

Martin Szewczyk

Hamr gym

Szewczyk ABD

Michael Řeháček

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

18. -40kg 12/13 3*1,5min

 

 

Milan Gašperec

Leonidas gym

Kotalík 2:1

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

 

19. -46kg JG 10/11 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 5

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

Mašterová 3:0

Kristýna Vojtěchová

X gym Praha

 

 

 

20. +75kg JG 14/17 3*2min

 

 

Karolína Vosyková

Fightaréna Slaný

Baladová RSC

Klára Baladová

Leonidas gym

 

 

 

21. -57kg JB 14/17 3*2min

 

 

Martin Košárek

Hamr gym

Košárek 2:1

David Schneider

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

22. -51kg JG 14/17 3*2min

 

 

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

Ostrá 2:1

Eliška Ostrá

Adamas team