Sledujte nás na sociálních sítích

118 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 7.kolo Praha - VÝSLEDKY

14. 3. 2022
Výsledky 118. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 7.kolo Praha

118. kolo NLM 12/3/2022

Ring A – ženy, senioři

 

 

 

 

1. -63,5kg 3*2min

 

 

Karolina Hefferová

Adams team

Štechová 3:0

Tereza Štechová

X Gym Praha

 

 

 

2. -75kg 3*2min

 

 

Jiří Peřina

Hanuman Gym Praha

Peřina 3:0

Martin Jašíček

Muay Thai Olomouc

 

 

 

3. -75kg 3*2min

pokračuje

 

Lukáš Gregušiak

Thaiboxing Gym Zlín

Gregušiak MED

Milan Solnář

Basta Gym

 

 

 

4. -91kg 3*2min

pokračuje

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný 2:1

Jan Slavíček

Muay Thai Olomouc

 

 

 

5. -81kg 3*2min

 

 

Marek Poláček

X Gym Praha

Hladík 3:0

Ondřej Hladík

TKBC

 

 

 

6. -63,5kg 3*2min

 

 

Jaroslav Pálka

Arena Fight Club Brno

Pálka 3:0

Václav Wald

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

7. -81kg 3*2min

 

 

Jiří Šohájek

Thaiboxing Gym Zlín

Červenka 3:0

Matěj Červenka

Sad gym Zlín

 

 

 

8. -71kg 3*2min

 

 

Filip Činák

TKBC

Szewczyk 2:1

Martin Szewczyk

Hamr gym

 

 

 

9. -86kg 3*2min

 

 

Jakub Vik

Svarog gym

Vik 3:0

Tomáš Podlas

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

10. -75kg 3*2min

 

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Štorkán 3:0

Milan Štorkán

Tik Tak Rokycany

 

 

 

11. -75kg 3*2min

 

 

David Totzauer

Aplik Muaythai

Havel 3:0

Dan Havel

Goog Luck gym

 

 

 

12. -71kg 3*2min

 

 

Pavvel Novohradský

SK Pretorian

Novohradský 2:1

Matěj Banát

Sad gym Zlín

 

 

 

13. -63,5kg 3*2min

 

 

Ladislav Gunár

Hakim gym Kladno

Gunár 3:0

Vojtěch Ištok

Tik Tak Rokycany

 

 

 

14. -63,5kg 3*2min

 

 

Evgen Klimov

Adamas team

Capov 3:0

Girichan Capov

Spejbl gym

 

 

 

15. -75kg 3*2min

 

 

Patrik Ilušák

Aplik Muaythai

Ilušák 3:0

Marek Štemberk

Muaytahi Chomutov Zak´s team

 

 

 

16. -67kg 3*2min

 

 

Jakub Jančík Reichenbach

Svarog gym

Suchý KOH

Matyáš Suchý

Basta gym

 

 

 

17. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Kolja Hodvan

Tik Tak Rokycany

Gregušiak RSC

Lukáš Gregušiak

Thaiboxing Gym Zlín

 

 

 

18. -75kg 3*2min

 

 

Adam Šikola

Aplik Muaythai

Šikola ABD

Marek Kellner

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

19. -91kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 4

Jeremy Ferko

Tik Tak Rokycany

Pokorný 3:0

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

 

Ring B – junioři, děti

 

1. -28kg JB 8/9 3*1min

 

 

Nikolas Novák

Muaythai Chomutov Zak´s team

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

2. -34kg JG 8/9 3*1min

 

 

Anna Tomoszková

Como-3 gym

Tomoszková 3:0

Sofie Kolenčíková

Fight Aréna Slaný

 

 

 

3. -48kg JG 8/9 3*1min

Pokračuje

 

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

Mašterová 3:0

Magdaléna Kratochvílová

Tik Tak Rokycany

 

 

 

4. -75kg JG 14/17 3*2min

 

 

Daniela Fialová

Aries gym

Fialová 3:0

Jane Anna Richter

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

5. -40kg JB 10/11 3*1min

 

 

Antonín Kotalík

Lanna gym

Kotalík 3:0

Jonáš Gamart

X Gym Praha

 

 

 

6. -36kg JB 10/11 3*1 min

 

 

Maximilian Frolik

Adamas team

Hendrich 2:1

Deniel Hendrich

Fight Club Nové Město/Žďár

 

 

 

7. -30kg JB 8/9 3*1min

 

 

Petr Komárek

Gladiators Č.Budějovice

Kasík 2:1

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

 

 

 

8. -44kg JB 10/11 3*1min

 

 

Matěj VLk

Thaibox Devils Třebíč

Diviš 3:0

Jan Diviš

X Gym Praha

 

 

 

9. -67kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Karel Waishaupl

Tik Tak Rokycany

Waihaupl 3:0

Filip Hykel

Svarog gym

 

 

 

10. -40kg JB 8/9 3*1min

 

 

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

Černický 2:1

Oliver Zykan

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

11. -38kg JG 10/11 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 2

Isabela Čechová

Thaibox Devils Třebíč

Korabíková 2:1

Anastázie Korabíková

Como3 gym

 

 

 

12. -58kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

David Schneider

Gladiators gym Č.Budějovice

Svatoň 2:1

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

13. -60kg JB 14/17 3*2min

 

 

Jan Salga

Hamr gym

Sporysch 3:0

Tobiáš Sporysch

Spejbl gym

 

 

 

14. -38 JB 8/9 3*1min

 

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Kadlec 3:0

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

15. -58kg JB 14/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Nguyen Duc Anh

Leonidas gym

Vimmer 3:0

Matěj Vimmer

Tik Tak Rokycany

 

 

 

16. -60kg JB 14/17 3*2min

 

 

Andrej Karpyn

Lanna gym

Košárek 3:0

Martin Košárek

Hamr gym

 

 

 

17. -46kg JG 10/11 3*1min

 

 

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

Horká 3:0

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

 

 

18. -57kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová 3:0

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

19. -63,5kg JB 14/17 3*2min

 

 

Lukáš Němeček

Yaksha gym Plzeň

Letovský 2:1

Petr Letovský

Good Luck gym

 

 

 

20. -48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

Čonka 3:0

Marcos Čonka

Como-3 gym

 

 

 

21. -54kg JB 10/11 3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

Kloud 2:1

Jakub Kloud

Tik Tak Rokycany

 

 

 

22. -28kg JB 8/9 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

Loboziak 3:0

Lukáš Loboziak

Como-3 gym

 

 

 

23. -57kg JG 14/17 3*2min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Štěpánová

3:0

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

24. -63,5kg JB 14/17 3*2min

 

 

Tomáš Mrklas

Lanna gym

Menšík 2:1

Matyáš Menšík

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

25. -48kg JG 10/11 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 3

Sabina Matoušková

Leonidas gym

Mašterová 3:0

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč