Sledujte nás na sociálních sítích

119 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 8.kolo Praha - VÝSLEDKY

11. 4. 2022
Výsledky 119. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 8.kolo Praha

119. kolo NLM 9/4/2022

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -30 kg JB 8/9 31min

 

 

Lukáš Kasík

Fight aréna Slaný

Horký 2:1

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

2. -34kg JB 10/11 3*1min

pokračuje

 

Lukáš Loboziak

Como-3 gym

Ježek 3:0

Jakub Ježek

Leonidas gym

 

 

 

3. -30kg JB 8/9 3*1min

 

 

Marek Kasík

Fight aréna Slaný

Kasík 3:0

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

4. -75kg JB 14/17 3*2min

 

 

Tomáš Nedbalec

Jetsaam gym

Řeháček 3:0

Michal Řeháček

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

5. -75kg 3*2min

pokračuje

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Havel ABD

Dan Havel

Good luck gym

 

 

 

6. -63,5kg 3*2min

 

 

Jaroslav Pálka

Arena Fight Club Brno

Capov 3:0

Girichan Capov

Spejbl gym

 

 

 

7. -48kg JB 12/133*1,5min

 

 

Jan Diviš

X GYM Praha

Čonka 3:0

Marcos Čonka

Como- gym

 

 

 

8. -81kg 3*2min

 

 

Jiří Šohájek

ThaiBoxing Gym Zlín

Šohájek 2:1

František Šternberk

BT GYM Praha

 

 

 

9. -46kg JG 10/11 3*1min

 

 

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

Horká 2:1

Adéla Kasiková

Fight aréna Slaný

 

 

 

10. -57kg 14/17 3*2min

 

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

Kadlecová 3:0

Olga Kvaiserová

Como- gym

 

 

 

11. -60kg 3*2min

 

 

Veronika Kotalíková

Lanna gym

Přibylová 3:0

Helena Přibylová

Jetsaam gym

 

 

 

12. -71kg 3*2min

 

 

Pavel Novohradský

SK Pretorian

Kamír 2:1

Tomáš Kamír

BT GYM Praha

 

 

 

13. -36kg JG 8/9 31min

 

 

Isabela Čechová

Thaibox Devils Třebíč

Čechová MED

Anna Tomoszková

Como-3 gym

 

 

 

14. -75kg JB 14/17 3*2min

 

 

Jiří Peřina

Hanuman gym

Peřina 3:0

Martin Silmbrod

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

15. -40kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Antonín Kotalík

Lanna gym

Kotalík 2:1

Milan Gašperec

Leonidas gym

 

 

 

16. -91kg 3*2min

 

 

Jan Slavíček

Muay Thai Olomouc

Slavíček 3:0

Miroslav Sýkora

SFAcademy

 

 

 

17. -50kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

Veselý 3:0

Igor Kondaš

Como-3 gym

 

 

 

18. -40kg JB 10/11 3*1min

 

 

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

Kadlec 2:1

Jonáš Gamart

X GYM Praha

 

 

 

19. -63,5kg 3*2min

 

 

Daniel Jakub Ňaňko

Sad gym Zlín

Ňaňko 2:1

Vladimír Voronin

Jetsaam gym

 

 

 

20. -86kg JB 14/17 3*2min

 

 

Vojtěch Sosna

Lanna gym

Sosna 3:0

Jakub Vik

Svarog gym

 

 

 

21. -71kg JB 14/17 3*2min

 

 

Samuel Weigert

TKBC Praha

Šolc 3:0

Šimon Šolc

Good luck gym

 

 

 

22. -42kg JB 10/11 3*1min

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Turek 3:0

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

23. -67kg 3*2min

 

 

Karel Černoch

Lanna gym

Černoch 2:1

Viktor Pluháček

Jetsaam gym

 

 

 

24. -63,5kg JB 4/17

 

 

Erik Dunka

SFAcademy

Dunka 2:1

Matyáš Menšík

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

25. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 5

Patrik Ilušák

Aplik MT gym

 

Nenastoupil

 

 

 

26. -36kg JB 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 2

Šimon Černický

Fight aréna Slaný

Ježek 3:0

Jakub Ježek

Leonidas gym