Sledujte nás na sociálních sítích

12. Veřejný trénink dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge I

7. 5. 2018
Přinášíme výsledky z veřejného tréninku dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge I

 

ROUNDKICK 5-7 let dívky

1. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

2. místo

Horká Šarlota Sofie

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

3. místo

Žvachtová Anežka

TKB TEPLICE

 

VZPOR 5-7 let dívky

1. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

2. místo

Horká Šarlota Sofie

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

3. místo

Žvachtová Anežka

TKB TEPLICE

 

ROUNDKICK 5-7 let chlapci

1. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE

3. místo

Barták Sebastian

HGP

 

VZPOR 5-7 let chlapci

1. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE

2. místo

Hodina Jindřich

TIK TAK

3. místo

Barták Sebastian

HGP

 

ROUNDKICK 8-10 let chlapci

1. místo

Kuzmin Daniel

Leonidas

2. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Opatrný Matyáš

TIK TAK

 

KLINČ 8-10 let chlapci

1. místo

Vinduška Jakub

Leonidas

2. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Soukup Richard

Leonidas

3. místo

Vostatek Pavel

TIK TAK

 

 

VZPOR 8-10 let chlapci

1. místo

Novosad Dominik

Sad Gym

1. místo

Opatrný Matyáš

TIK TAK

 2. místo

Kuzmin Daniel

Leonidas

3. místo

Soukup Richard

Leonidas

 

ROUNDKICK 11-13 let dívky

1. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

2. místo

Černá Nicol

TKB TEPLICE

3. místo

Jíchová Tereza

TKB TEPLICE

 

KLINČ 11-13 let dívky

1. místo

Jíchová Tereza

TKB TEPLICE

2. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

3. místo

Černá Nicol

TKB TEPLICE

 

 

VZPOR 11-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

TKB TEPLICE

2. místo

Jíchová Tereza

TKB TEPLICE

3. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ

 

ROUNDKICK 11-13 let chlapci

1. místo

Šimůnek Matěj

Leonidas

2. místo

Barták Tobiáš

Hanumann gym

3.místo

Černý Lukáš

TKB TEPLICE

 

KLINČ 11-13 let chlapci

1. místo

Homič Alan

Leonidas

2. místo

Hausner Václav

Hanumann gym

3. místo

Hataš David

TKB TEPLICE

3. místo

Šimůnek Matěj

Leonidas

 

VZPOR 11-13 let chlapci

1. místo

Homič Alan

Leonidas

2. místo

Dunajev Arseniy

Hanumann gym

3. místo

Barták Tobiáš

Hanumann gym

 

ROUNDKICK 14 let dívky

1. místo

Škáchová Jana

TIK TAK

2. místo

Skorunková Gabriela

TIK TAK

 

KLINČ 14 let dívky

1. místo

Kačínová Anna

TIK TAK

2. místo

Skorunková Gabriela

TIK TAK

3. místo

Škáchová Jana

TIK TAK

 

VZPOR 14 let dívky

1. místo

Skorunková Gabriela

TIK TAK

2. místo

Škáchová Jana

TIK TAK

 

ROUNDKICK 14 let chlapci

1. místo

Homič Daniel

Leonidas

2. místo

Tomáš Branislav

Leonidas

3. místo

Koldus František

Leonidas

 

KLINČ 14 let chlapci

1. místo

Tomáš Branislav

Leonidas

2. místo

Koldus František

Leonidas

3. místo

Homič Daniel

Leonidas

3. místo

Barták Tomáš

Leonidas

 

VZPOR 14 let chlapci

1. místo

Homič Daniel

Leonidas

2. místo

Barták Tomáš

Leonidas

3. místo

Klaška Lukáš

Leonidas

 

ROUNDKICK 15-17 let chlapci

1. místo

Petráš Martin

TIK TAK

2. místo

Gorol Filip

Leonidas

3. místo

Pavlíček Libor

Leonidas

 

KLINČ 15-17 let chlapci

1. místo

Gorol Filip

Leonidas

2. místo

Pavlíček Libor

Leonidas

3. místo

Petráš Martin

TIK TAK

3. místo

Šístek Martin

Leonidas

 

VZPOR 15-17 let chlapci

1. místo

Gorol Filip

Leonidas

2. místo

Petráš Martin

TIK TAK

3. místo

Šístek Martin

Leonidas