Sledujte nás na sociálních sítích

120 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 9.kolo Praha - VÝSLEDKY

9. 5. 2022
Výsledky 120. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 9.kolo Praha

120.  kolo NLM 7/5/2022

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -60 kg JB 16/17 3*2min

 

 

Tobiáš Sporysch

Spejbl gym

Košárek 2:1

Martin Košárek

Hamr gym

 

 

 

2. -57 kg 32min

Pokračuje

 

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

Štěpánová 3:0

Eva Truhlářová

X GYM

 

 

 

3. -75 kg 3*2min

Pokračuje

 

Dan Havel

Good Luck gym

Havel 3:0

Marek Štemberk

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

4. -40kg JB 10/11 3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

Gamart 2:1

Jonáš Gamart

X GYM

 

 

 

5. -28 kg JB 8/9 3*1min

 

 

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

Kasík 3:0

Nikolas Novák

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

6. -71kg 3*2 min

 

 

Michaela Vaculová

Better Club

Janásová 3:0

Martina Janásová

Hamr gym

 

 

 

7. -60 kg 3*2min

 

 

Sára Capranicová

X GYM

Capranicová 3:0

Renata Trávníčková

SFAcademy Č.Budějovice

 

 

 

8. 34 kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Zakhar Parulikov

Adamas team

Parulikov 3:0

Jakub Ježek

Leonidas gym

 

 

 

9. -30 kg JB 10/11 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

Kasík 3:0

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

10. – 63,5kg JG 16/17 3*2min

 

 

Adéla Kolínská

Muaythai Chomutov Zak´s team

Kolínská 3:0

Andrea Šílená

X GYM

 

 

 

11. -60 kg 3*2min

 

 

Veronika Kotalíková

Lanna gym

Urbanová 3:0

Markéta Urbanová

Jetsaam gym

 

 

 

12. -67 kg 3*2min

 

 

Karolína Hefferová

Adamas team

Hefferová 3:0

Klára Lindnerová

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

13. -58 kg JB 14/15 3*2min

 

 

Štěpán Svatoň

Fight Club Nové Město/Žďár

Buček 2:1

Rostislav Buček

SFAcademy Č. Budějovice

 

 

 

14. -71kg JG 16/17 3*2min

 

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová 3:0

Jane Anna Richter

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

15. -57 kg 12/13 3*1,5min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Větrovská MED

Zumrud Guseynova

MUAY THAI Olomouc

 

 

 

16. -81 kg 3*2min

Pokračuje

 

Jiří Šohájek

ThaiBoxing gym Zlín

Šohájek 3:0

David Zein

X GYM

 

 

 

17. -71 kg 3*2min

 

 

Lukáš Toncar

Gladiators gym Č.Budějovice

Schwarz 2:1

Roman Schwarz

SK Centrum bojových sportů Č.Budějovice

 

 

 

18. -71kg JB 16/17 3*2min

 

 

Filip Janata

Aplik Muay Thai Gym

Weigert 3:0

Samuel Weigert

TKBC Praha

 

 

 

19. -60 kg 3*2min

 

 

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas team

Hvězda 2:1

Tomáš Hvězda

Good Luck gym

 

 

 

20. -71 kg 3*2min

 

 

David Goldstein

X GYM

Oplt 3:0

Vladislav Oplt

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

21. -63,5 kg 16/17

 

 

Erik Dunka

SFAcademy Č.Budějovice

Helešic 3:0

Dominik Helešic

SK Centrum bojových sportů Č.Budějovice

 

 

 

22. -91 kg 3*2min

 

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný ABD

Tomáš Fuksa

X GYM

 

 

 

23. -75 kg 3*2min

 

 

Lukáš Vaněk

Lanna gym

Němec 3:0

Filip Gabriel Němec

TKBC Praha

 

 

 

24. -75 kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Jiří Peřina

Hanuman gym

Havel RSC

Dan Havel

Good Luck gym

 

 

 

25. -57 kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Eliška Líbalová

Adams team

Štěpánová 3:0

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

26. -60 kg 3*2min

 

 

Evžen Klimov

Adamas team

Capov 3:0

Girichan Capov

Spejbl gym

 

 

 

27. -57 kg 3*3min

Superfight

 

Veronika Matzkeová

X GYM

Kulinich 3:0

Anastasia Kulinich

Adamas team

 

 

 

28. -81 kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 16

Jiří Šohájek

ThaiBoxing gym Zlín

Šohájek 3:0

Marek Poláček

X GYM