Sledujte nás na sociálních sítích

121 Národní liga v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha - VÝSLEDKY

20. 9. 2022
Výsledky 121. Národní ligy v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha

121.  kolo NLM 19/9/2022

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -67 kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Mikuláš Nedvěd

Muaythai Chomutov Zak´s team

Weishäupl KOB

Karel Weishäupl

Tik Tak Rokycany

 

 

 

2. -71kg 3*2min

Pokračuje

 

Jakub Marek

Gibu-X-Gym

Hora 2:1

Tomáš Hora

TKBC

 

 

 

3. -63,5 kg 3*2min

 

 

Daniel Jakub Ňaňko

Sad gym Zlín

Ňaňko 3:0

Tomáš Vařecha

Hamr gym

 

 

 

4. -63,5kg 3*2min

 

 

Andrea Šílená

X Gym Praha

Šílená 3:0

Lucie Jirková

Gladiators gym Č.B.

 

 

 

5. -63,5 kg 3*2min

 

 

René Hrabica

ThaiBoxing Gym Zlín

Hrabica 3:0

Tomáš Severýn

TKB Teplice

 

 

 

6. -86kg 3*2 min

 

 

Lukáš Mazálek

Gibu-X-Gym

Lutskevich KOH

Denis Lutskevich

X Gym Praha

 

 

 

7. -57 kg JG 14/15 3*2min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Větrovská 3:0

Ema Korčáková

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

8. -75kg 3*2min

 

 

Milan Štorkán

Tik Tak Rokycany

Štorkán 2:1

David Zambaga

SFAcademy Č.B.

 

 

 

9. -71kg 3*2min

 

 

Matěj Banát

Sad gym Zlín

Schwarz 2:1

Roman Schwarz

SK Centrum bojových sportů Č.B.

 

 

 

10. – 63,5kg 3*2min

 

 

Vojtěch Kučera

Aplik Muay Thai

Pastušek 3:0

Lukáš Pastušek

Jetsaam Gym

 

 

 

11. -67kg 3*2min

 

 

Martin Bílek

Gibu-X-Gym

Bílek 3:0

Tien Dung Nguyen

X Gym Praha

 

 

 

12. -71kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Patrik Lukáč

Tik Tak Rokycany

Pup 3:0

Sebastian Pup

Lanna gym

 

 

 

13. -75kg JB 16/17 3*2min

 

 

Ondřej Lisner

TKB Teplice

Jirka 3:0

Filip Jirka

Gladiators gym Č.B.

 

 

 

14. -60kg JB 16/17 3*2min

 

 

Martin Košárek

Hamr gym

Košárek 3:0

Rostislav Buček

SFAcademy Č.B.

 

 

 

15. -91kg 3*2min

 

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný ABD

Jerremy Ferko

Tik Tak Rokycany

 

 

 

16. -71kg 3*2min

 

 

Pavel Novohradský

SK Pretorian

Dünebier 3:0

Filip Dünebier

Spejbl gym Praha

 

 

 

17. -60kg 3*2min

 

 

Karel Fenigbauer

X Gym Praha

Voronin 3:0

Vladimír Voronin

Jetsaam gym

 

 

 

18. -60kg JB 14/15 3*2min

 

 

Marek Šílený

Gladiators gym Č.B.

Šílený 2:1

Vladislav Khilko

Adamas team

 

 

 

19. -71kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Šimon Horák

Aplik Muay Thai

 

nenastoupil

 

 

 

20. -60kg JG 16/17 3*2min

 

 

Anna Korčáková

Gladiators gym Třeboň

Korčáková 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

 

 

21. -75kg 3*2min

 

 

František Šternberk

BT Gym Praha

Šternberk 3:0

Sebastian Lipš

Spejbl gym Praha