Sledujte nás na sociálních sítích

15. Veřejný trénink dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge IV - výsledky

8. 4. 2019
Přinášíme výsledky z veřejného tréninku dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge IV

ROUNDKICK do 8 let dívky

 

1. místo

Horká Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Benešová Stela

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

ŠVIHADLO do 8 let dívky

1. místo

Horká Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Benešová Stela

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

KLINČ do 8 let dívky

1. místo

Horká  Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Benešová Stela

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Žvachtová Anežka

TKB TEPLICE, z.s.

 

WAI KRU do 8 let dívky

1. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Žvachtová Anežka

TKB TEPLICE, z.s.

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE, z.s.

2. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Urbánek Štěpán

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ŠVIHADLO do 8 let chlapci

1. místo

Horký Šimon

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE, z.s.

3. místo

Horký David

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLINČ do 8 let chlapci

1. místo

Hodina Jindřich

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Dobeš Libor

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Horký Šimon

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE, z.s.

Fair Play Horký David THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

WAI KRU do 8 let chlapci

1. místo

Wagner Jan

TKB TEPLICE, z.s.

2. místo

Žák Jiří

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Hodina Jindřich

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ROUNDKICK 9-11 let dívky

1. místo

Pekárková Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Neumanová Kristýna

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

ŠVIHADLO 9-11 let dívky

1. místo

Pekárková Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLINČ 9-11 let dívky

1. místo

Benešová Sára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Neumanová Kristýna

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Jarošová Nikola

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

Fair Play Neumanová Kristýna THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

WAI KRU 9-11 let dívky

1. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Soukup Richard

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Ponec Štěpán

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ŠVIHADLO 9-11 let chlapci

1. místo

Veselý Dan

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Soukup Richard

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Špička Sebastian

 

Muay Thai Olomouc z.s.

 

KLINČ 9-11 let chlapci

1. místo

Vostatek Pavel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Ponec Štěpán

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Krejčík Filip

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Soukup Richard

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

WAI KRU 9-11 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Rožič David

Muay Thai Olomouc z.s.

3. místo

Vinduška Jakub

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Juráčková Iveta

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3.místo

Zounková Veronika

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

 

ŠVIHADLO  12-13 let dívky

1. místo

Juráčková Iveta

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

2. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Zounková Veronika

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

 

KLINČ 12-13 let dívky

1. místo

Zounková Veronika

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Juráčková Iveta

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

Fair Play

Hubínková Martina Gladiators gym Č.B.

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Dunayev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Veselý Dominik

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Čudovský Miloš

Muay Thai Olomouc z.s.

3. místo

Škácha Jakub

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ŠVIHADLO 12-13 let chlapci

1. místo

Škácha Jakub

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Dunayev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

3. místo

Mičev Kristian

Muay Thai Olomouc z.s.

 

KLINČ 12-13 let chlapci

1. místo

Dunayev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Škácha Jakub

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Veselý Dominik

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Zacpal Jakub

Muay Thai Olomouc z.s.

 

WAI KRU 12-13 let chlapci

1. místo

Dunayev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

  - nejlepší WAI KRU ze všech soutěžících  

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Máchová Kateřina

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Skalníková Barbora

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ŠVIHADLO 14-15 let dívky

1. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Skalníková Barbora

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3. místo

Máchová Kateřina

Gladiators gym Č.B.

 

KLINČ 14-15 let dívky

1. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Máchová Kateřina

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Machová Nela

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

3. místo

Skalníková Barbora

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z.s.

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Růžička Tomáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s

3. místo

Kaloda Jakub

Muay Thai Olomouc z.s.

 

ŠVIHADLO 14-15 let chlapci

1. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s

2. místo

Růžička Tomáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Vaněrka Ondřej

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

KLINČ 14-15 let chlapci

1. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s

2. místo

Růžička Tomáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Vaněrka Ondřej

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Saibrt Alex

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

WAI KRU 14-15 let chlapci

1. místo

Růžička Tomáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Saibrt Alex

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Wagner Matěj

TKB TEPLICE, z.s.