Sledujte nás na sociálních sítích

17. Veřejný trénink dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge VI. - výsledky

14. 10. 2019
Přinášíme výsledky z veřejného tréninku dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge VI

ČLUNKOVÝ BĚH do 8 let dívky

1. místo

Vostatková Ilonka

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Sojáková Eva

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Dostálová Michaela

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

ROUNDKICK do 8 let dívky

1. místo

Sojáková Eva

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Majerová Gabriela

Hakim Gym Kladno z.s.

3. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLINČ do 8 let dívky

1. místo

Dostálová Michaela

Muay Thai Olomouc z.s.

2. místo

Majerová Gabriela

Hakim Gym Kladno z.s.

3. místo

Čechová Isabella

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

WAI KRU do 8 let dívky

1. místo

Soblahovská Sára

TKB TEPLICE, z.s.

2. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

ČLUNKOVÝ BĚH do 8 let chlapci

1. místo

Hodina Jindřich

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Zuckerstein Adam

SCHULZ GYM z.s.

3. místo

Rybák Adam

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Horký David

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Dobeš Libor

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLINČ do 8 let chlapci

1. místo

Černický Šimon

Fight aréna Slaný z.s.

2. místo

Dobeš Libor

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Horký David

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Mach Daniel

TKB TEPLICE, z.s.

 

KLINČ do 8 let chlapci

1. místo

Barták Sebastian

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Rybák Adam

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

3. místo

Hodina Jindřich

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Wistein Matěj

TKB TEPLICE, z.s.

 

WAI KRU do 8 let chlapci

1. místo

Žák Jiří

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Wistein Matěj

TKB TEPLICE, z.s.

3. místo

Šecka Dominik

TKB TEPLICE, z.s.

 

ČLUNKOVÝ BĚH 9-11 let dívky

1. místo

Neumanová Kristýna

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Mandová Eliška

Hakim Gym Kladno z.s.

 

ROUNDKICK 9-11 let dívky

1. místo

Neumanová Kristýna

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Beranová Barbara

Hakim Gym Kladno z.s.

3. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLINČ 9-11 let dívky

1. místo

Neumanová Kristýna

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Horká Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Benešová Sára

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Johanesová Andrea

Muay Thai Olomouc z.s.

 

WAI KRU 9-11 let dívky

1. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Klímová Natálie

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Žvachtová Anežka

TKB TEPLICE, z.s.

 

ČLUNKOVÝ BĚH 9-11 let chlapci

1. místo

Knap Tomáš

SCHULZ GYM z.s.

2. místo

Novák Filip

Fight aréna Slaný z.s.

3. místo

Svatoň Štěpán

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Ponec Štěpán

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Vostatek Pavel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

 

KLINČ 9-11 let chlapci

1. místo

Pařízek Marek

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Svatoň Štěpán

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

3. místo

Veselý Jakub

Fight club Duchcov, z. s.

3. místo

Ponec Štěpán

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 9-11 let chlapci

1. místo

Kotalík Antonín

LANNA GYM z.s. Praha

2. místo

Veselý Dominik

Shovel's Gym, Nymburk

3. místo

Jilma Václav

Hakim Gym Kladno z.s.

 

WAI KRU 9-11 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Vinduška Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Ponec Štěpán

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ČLUNKOVÝ BĚH 12-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Baladová Klára

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

 

RONDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Baladová Klára

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

 

KLINČ 12-15 let dívky

1. místo

Baladová Klára

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Skalníková Barbora

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

 

WAI KRU 12-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Baladová Klára

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ČLUNKOVÝ BĚH 12-13 let chlapci

1. místo

Bandas Jakub

SCHULZ GYM z.s.

2. místo

Váňa David

TKB TEPLICE, z.s.

3. místo

Vacek Tadeáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

RONDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Vacek Tadeáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Soukup Richard

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Bandas Jakub

SCHULZ GYM z.s.

 

KLINČ 12-13 let chlapci

1. místo

Žvachta Martin

TKB TEPLICE, z.s.

2. místo

Šimůnek Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Váňa David

TKB TEPLICE, z.s.

3. místo

Krejčík Filip

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

WAI KRU 12-13 let chlapci

1. místo

Šimůnek Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Barták Tobiáš

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

3. místo

Žvachta Martin

TKB TEPLICE, z.s.

 

ČLUNKOVÝ BĚH 14-15 let dívky

1. místo

Skalníková Barbora

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

2. místo

Juračková Iveta

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

3. místo

Rousová Adéla

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

 

RONDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Skalníková Barbora

Fight club N. M. n.M./Žďár n.S., z. s.

3. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

WAI KRU 14-15 let dívky

1. místo

Omarová Silva

TKB TEPLICE, z.s.

2. místo

Al-Zahrani Leila

TKB TEPLICE, z.s.

 

ČLUNKOVÝ BĚH 14-15 let chlapci

1. místo

Šmrha Daniel

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Hašek Tomáš

Skbu Hostivař, z.s.

3. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

RONDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Čudovský Václav

Muay Thai Olomouc z.s.

2. místo

Holomek Josef

SCHULZ GYM z.s.

3. místo

Franc Karel

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 14-15 let chlapci

1. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Růžička Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Barták Tobiáš

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

3. místo

Čudovský Václav

Muay Thai Olomouc z.s.

 

WAI KRU 14-15 let chlapci

1. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Verner Šimon

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Šmrha Daniel

Leónidás Gym Muay Thai Dubí