Sledujte nás na sociálních sítích

18. Veřejný trénink dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge VII. - výsledky

2. 12. 2019
Přinášíme výsledky z veřejného tréninku dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge VII

ROUNDKICK do 8 let dívky

1. místo

Sojáková Eva

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Vostatková Ilonka

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

KLIKY do 8 let dívky

1. místo

Sojáková Eva

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Soblahovská Sára

TKB TEPLICE, z.s.

3. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLINČ do 8 let dívky

1. místo

Čechová Isabella

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Sojáková Eva

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

WAI KRU do 8 let dívky

1. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Bušová Veronika

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Soblahovská Sára

TKB TEPLICE, z.s.

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

Dobeš Libor

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Žák Jiří

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLIKY do 8 let chlapci

1. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Zuckerstein Adam

SCHULZ GYM z.s.

3. místo

Dobeš Libor

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

  

KLINČ do 8 let chlapci

1. místo

Barták Sebastian

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Urbánek Štěpán

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Raus Dominik

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Cibulec Vojtěch

Shovel´s gym

 

WAI KRU do 8 let chlapci

1. místo

Žák Jiří

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Barták Sebastian

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

3. místo

Mach Daniel

TKB TEPLICE, z.s.

 

ROUNDKICK 9-11 let dívky

1. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Bártová Eliška

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

 

KLIKY 9-11 let dívky

1. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Sinanovič Nejla

KG Academy

3. místo

Mašterová Karolína

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLINČ 9-11 let dívky

1. místo

Sinanovič Nejla

KG Academy

2. místo

Benešová Sára

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Benešová Stella

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

WAI KRU 9-11 let dívky

1. místo

Bártová Eliška

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

2. místo

Matějková Šárka

MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM o.s.

3. místo

Matoušková Sabina

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Benešová Sára

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Veselý Dominik

Shovel´s gym, Nymburk

2. místo

Ježek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

 

KLIKY 9-11 let chlapci

1. místo

Veselý Dominik

Shovel´s gym, Nymburk

2. místo

Ježek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Šimůnek Dominik

SKBU Hostivař

 

KLINČ -40kg  9-11 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Ježek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Hájek Matyáš

Shovel´s gym, Nymburk

3. místo

Jícha Miroslav

TKB TEPLICE, z.s.

 

KLINČ +40kg 9-11 let chlapci

1. místo

Vostatek Pavel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Veselý Jakub

Fight club Duchcov

3. místo

Trojánek Dominik

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Krejčí Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

FAIR PLAY:

Trojánek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

WAI KRU 9-11 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Gašperec Milan

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Ježek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

FAIR PLAY:

Krejčí Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

Trojánek Jakub

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

Weishaupl Karel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Havlíková Kristýna

SKBU Hostivař

2. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

 

KLIKY 12-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Havlíková Kristýna

SKBU Hostivař

 

KLINČ 12-15 let dívky

1. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Kozáková Adéla

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

WAI KRU 12-13 let dívky i chlapci

1. místo

Šimůnek Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Homič Alan

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Černá Nicol

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Šimůnek Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Holý Tomasso

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Molek Petr

Fight club Duchcov

 

KLIKY 12-13 let chlapci

1. místo

Šimůnek Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Mocko Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Charouz Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 12-13 let chlapci

1. místo

Charouz Matěj

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Buček Rostislav

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Homič Alan

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Holý Tomasso

Gladiators gym Č.B.

FAIR PLAY:

Brabenec Vojtěch

Fight club Duchcov

  

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Špeciánová Kateřina

Fight club Duchcov

2. místo

Stavenuiter Annabel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

3. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLIKY 14-15 let dívky

1. místo

Stavenuiter Annabel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

2. místo

Špeciánová Kateřina

Fight club Duchcov

3. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLINČ 14-15 let dívky

1. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Stavenuiter Annabel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s.

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Bandas Jakub

SCHULZ GYM z.s.

3. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLIKY 14-15 let chlapci

1. místo

Franc Karel

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Bandas Jakub

SCHULZ GYM z.s.

3. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

 

KLINČ 14-15 let chlapci

1. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Dunajev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

3. místo

Růžička Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Havlík Patrik

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

 

WAI KRU 14-15 let chlapci

1. místo

Barták Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Dunajev Arseniy

HANUMAN GYM PRAHA z.s

3. místo

Růžička Tomáš

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku