Sledujte nás na sociálních sítích

2. kolo Mistroství České republiky Muaythai - výsledky

16. 10. 2016
Dnes 16. 10. se uskutečnilo 2. kolo MČR v Muaythai.

Dnes v neděli 16. 10. 2016 se v Brně v hale TJ Tatran uskutečnilo druhé kolo Mistroství České republiky v Muaythai. Pořádajícím klubem byl Jetsaam Gym Brno a celkem jsme mohli vidět 36 zápasů.

Další kolo s pořadovým číslem tři se uskuteční 13. 11. v hale TJ Spoje v Praze!

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

Brno 16.10.2016

 

 

 

Part  1

 

 

 

 

-52kg 3*2min

Muaythai

 

Lucka  Aubrechtová

 Muay Thai Tik Tak

vesty

Amálie Krytinářová

MuayThai Brno

 

Aubrechtová 2*1

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Kučera David –
 TKB Teplice

Vesty

Brožek Štěpán HIGHLANDERS SPARTAK TRUTNOV

 

Kučera 3*0

 

 

 

 

82,55kg  3*2min

Muaythai

 

Lukáš Čapek

Zack Team Chomutov

pokračuje

Pavel Šach

X gym Praha

 

Šach 3*0

 

 

 

 

-57,15kg 3*1,5min

Muaythai

 

Marek Rádl

Muay Thai Tik Tak

vesty

David Štajnc

Leonidas gym Teplice

 

Rádl 2*1

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Martínek

Dragon gym Hradec Králové

 

Hassl Michal 
Muay thai Chomutov 

 

Martínek 2*1

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Herejk

Muay Thai Tik Tak

 

Vávra - Vít –

PentaGym

 

Herejk 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

David Kubát

Leonidas gym Teplice

 

Fajdek, Filip,

MT Sokol Mělník

 

Kubát 3*0

 

 

 

 

-63kg 3*2min

Muaythai

 

Aneta Chmelová

TKBC

 

Lucia Szabova 
HGB

 

Szabova 3*0

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Burget Iva-

Aplik Muay Thai

 

Andrea Tothova

 (Diamond Gym)

 

Tothova 3*0

 

 

 

 

-54kg 3*2min

Muaythai

 

Osetrova Maria,

Hanuman Gym Praha

 

Klára Strnadová,

Atom gym Plzeň

 

Strnadová 3*0

 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

 David - Kubát 

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Šanovec Petr –

MUAY THAI OLOMOUC

 

Šanovec 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Livonec Petr – 
TKB Teplice 

vesty

OPELKA Viktor,

 Gladiators gym Č. Budějovice,

 

Opelka 3*0

 

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

Douglas Daňo

Muay Thai Tik Tak

vesty

Najman, Dominik,

MT Sokol Mělník,

 

Daňo 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

 Repcak Stefan,

 Hanuman gym Praha

 

Tomáš Birčák 

X Gym Praha

 

Birčák 2*1

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Greguš Luděk-

Aplik Muay Thai

váha

DUBSKÝ Jaroslav,

 Gladiators gym Č. Budějovice,

 

Greguš 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Michal Jaroš 

X Gym Praha

 

 Tomáš Javorek –

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Jaroš 2*1

 

 

 

 

-63kg 3*2min

Muaythai

 

Klusová Karolína –
 Como-3 gym 

 

Renata Chromikova 
HGB

 

Klusová 3*0

 

 

 

 

-82,5kg  3*2min

Muaythai

 

František Budský

RSF Praha

 

Pavel Šach

X gym Praha

 

Budský DIS

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Hladík - Jiří – 
AKJ Panthers Písek 

vesty

Bikár Samuel –
 TKB Teplice 

 

Bikár 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Kufner Martin,

Hanuman gym Praha

 

HOPP JIŘÍ

rahula

 

Kufner DIS

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Kamil Káninský
 RSF Praha

 

HYKA Tomáš,

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Káninský KO

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Rostislav Truska,
 Lanna gym Praha

 

 Kocman Jakub – 
TKB Teplice 

 

Kocman 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Sedláček Jan-

Aplik Muay Thai-

 

Marholt  Petr  
ThaiBoxing Gym Zlín

 

Marholt 3*0

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Spacilova Nikola, 
Hanuman gym Praha

vesty

 Bohucká Kristýna –

Como-3 gym

 

Spacilova 2*1

 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Bozhidar Bonev-

X Gym Praha

 

Varga  Tomáš 
 ThaiBoxing Gym Zlín 

 

Varga TKO

 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Nádvorník Ladislav – 
TKB Teplice

 

Ivo Crhak

 

Crhak TKO

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

 Vláďa Vráblík,

 Lanna gym Praha 

vesty

Domink Tábor

Como3 gym  Ostrava

 

Tábor 3*0

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

 Matula Jan, 
Jetsaam Gym

 

 MOL Filip,

 Gladiators gym Č. Budějovice

 

Matula 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Aubrecht Filip-

Aplik Muay Thai

 

Mirek Prokeš –

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Aubrecht 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Daniel Doležal 

X Gym Praha

vesty

Vyhnánek - Sergej –

Valetudo RK Znojmo

 

Doležal 3*0

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Arben Rexha –

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

GIGLIOLINI Petr,

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Rexha 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Jan Hrachovský-

X Gym Praha

 

Voltner  Marcel 
 ThaiBoxing Gym Zlín 

 

Hrachovský 3*0

 

 

 

 

-27,5kg  2*1min

Muaythai

 

Pandula Lukáš –

Bonus Gym z.s.

vesty

Jan Habijanic

 

Remíza

 

 

 

 

-57,15kg 3*2min

Muaythai

 

 Bulínová - Viktorie –

Valetudo RK Znojmo

 

Mandová  Adriana  
ThaiBoxing Gym Zlín 

 

Bulínová  2*1

 

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Ladislav Korec –

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Michal Bartas

 

Bartas 3*0

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Lewczyszyn Kryštof,

Jetsaam Gym

 

Kubín Martin –

Bonus Gym z.s.

 

Lewczyszyn 3*0

 

 


 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku