Sledujte nás na sociálních sítích

79 MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 10.kolo Praha - výsledky

22. 5. 2017
Výsledkový servis

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

20.5.2017 Praha

 

 

 

Part  1

 

 

 

 

1,-51Kg 3x2min

   Muaythai    .

 

Karel Malák –

River Side Fighters Praha

vesty

Dvorský Lukáš,

MG Team

 

Dvorský RSC

 

 

 

 

2,-55Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Evtushenko Olga

BT GYM PRAHA

 

Nováková Michaela  ThaiBoxing Gym Zlín 

 

Evtushenko 2*1

 

 

 

 

3,-82,55 Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Kubín Martin

Bonus Gym z.s.

 

Vladimír Horvát

River Side Fighters Praha

 

Horvát 3*0

 

 

 

 

4,-55Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Eštoková Lucie

Como- 3 gym

 

Sobotková Kristýna

MG Team

 

Sobotková 3*0

 

 

 

 

5,-72,20Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Marek Červinka

Aplik Muay Thai

 

. Denis  Šimůnek Leonidas Gym Muay Thai Teplice   

 

Šimůnek 3*0

 

 

 

 

6,-63,5Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Tomáš Boďa

X Gym Praha

vesty

Andrej Lavička

Aplik Muay Thai

 

Boďa 3*0

 

 

 

 

7,-79,38Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Surý Tomáš 

ThaiBoxing Gym Zlín

 

Holub Nicolas

Hamr gym

 

Surý 3*0

 

 

 

 

8,-76,2Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Brauner  Krištof

Valetudo RK Znojmo

 

Šlechta Aleš

Extreme-sports

 

Šlechta 2*0

 

 

 

 

9,-72,57Kg 3x2min

   Muaythai   

 

David Hovanec

Lanna Gym Praha

 

Alex Čepek 

X Gym Praha

 

Hovanec 2*1

 

 

 

 

10,-69,85Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Martin Firbach

SKBU Hostivař

 

Tomáš Skřivan

Aplik Muay Thai

 

Skřivan 3*0

 

 

 

 

11,-69,85Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Absolon Jiří

ThaiBoxing Gym Zlín

 

Monsur Soltachanov

Lanna Gym Praha

 

Monsur 2*1

 

 

 

 

12,-76,20Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Daniel Doležal 

X Gym Praha

 

Marholt Petr 

ThaiBoxing Gym Zlín  

 

Doležal 2*1

 

 

 

 

13,-76,20Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Filip Fadrhons

Hanuman Gym Praha

 

Žemlička Karel

Gladiators gym Č.Budějovice

 

Fadrhons ABD

 

 

 

 

14,-66,68Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Kamil Káninský

River Side Fighters Praha

 

Josef Slobodník

Lanna Gym Praha

 

Slobodník 3*0

 

 

 

 

15,-79,38Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Pavel Šach

X gym Praha

 

Artur Tarasjuk

Lanna Gym Praha

 

Tarasjuk 2*1

 

 

 

 

16,-69,85Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Zifčák - Martin

Valetudo RK Znojmo

vesty

Lubomír Dusil

SKBU Hostivař

 

Zifčák 3*0

 

 

 

 

17,-57,15Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Kolářová Michaela

MG team

 

Věra Korbášová

X Gym Praha

 

Korbášová 3*0

 

 

 

 

18,-91Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Jan Wiesenberg

Pretorian

 

Dominik Balek

TKBC Praha

 

Balek 3*0

 

 

 

 

19,-72,20Kg 3x2min

   Muaythai   

 

Erik Hoboth 

Spartans club Bratislava

 

Marek Červinka

Aplik Muay Thai

 

Červinka 3*0

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Červenec 2017
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku