Sledujte nás na sociálních sítích

80 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha - výsledky

4. 9. 2017
Výsledky 80 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

2/9/2017 Praha 1.kolo

 

 

 

Part 1

 

 

 

 

1.-71kg 3*2min

Muaythai

 

Daniel Dohnal

Oyama's Team Praha 

 

Filip Čeliš –

Shovels Gym Nymburk

 

Dohnal 3*0

 

 

 

 

2.-81kg 3*2min

Muaythai

 

BOUCHA - David

 KURO GYM OSEK z.s.

 

Filip Považan

sgp

 

Považan 2*1

 

 

 

 

3.-67kg 3*2min

Muaythai

 

MARTÍNEK Tomáš,   

Good luck gym Hradec Králové

 

 Josef Slobodník, 

Lanna gym Praha

 

Martínek RSC

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

 Fiala Jindřich

Tik  Tak Rokycany

 

 

DUBSKÝ Jaroslav Gladiators gym Č. Budějovice

 

Fiala 3*0

 

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Nádvorník Ladislav –

TKB Teplice, z.s.

 

Kučera Tomáš,

BT GYM PRAHA

 

Kučera 3*0

 

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Telenský Ladislav Muay thai Chomutov Zak's team

 

David Jecha –

Shovels Gym Nymburk

 

Jecha 2*1

 

 

 

 

-40kg 3*1min

Muaythai

 

Arsenij – Dunajev 

Hanuman gym Praha

vesty

Černý Lukáš

TKB Teplice, z.s.

 

Dunajev 3*0

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Vera Korbasova

X Gym Praha

 

Pfeiferová Martina,

BT GYM PRAHA

 

Pfeiferová 2*1

 

 

 

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

BOČÁŇ  František,

Gladiators gym Č. Budějovice,

 

Artur Tarasjuk,

Lanna GYM

 

Tarasjuk 3*0

 

 

 

 

-71kg 3*2min

Muaythai

 

Jáchym Růžička  

Oyama's Team Praha 

vesty

Kučera David

TKB Teplice, z.s.

 

Kučera TKO

 

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Tomas Boda

X Gym Praha

vesty

Repáč Martin  Muay thai Chomutov Zak's team

 

Boďa 3*0

 

 

 

 

-71kg 3*2min

Muaythai

 

Dino Černý  sgp

 

 

 Mansur Soltachanov,

 Lanna gym Praha

 

Soltachanov 2*1

 

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - Josef  -

Hanuman Gym Praha

 

Vartík Radoslav

 BT GYM PRAHA

 

Škréta KOH

 

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Livonec Petr

TKB Teplice, z.s.

 

MARTÍNEK Tomáš,   

Good luck gym Hradec Králové

 

Martínek 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Michal Hádek sgp

 

 

Šifalda Dominik

Muay thai Chomutov Zak's team

 

Šifalda 3*0

 

 

 

 

-71kg 3*2min

Muaythai

 

Arben Rexha

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Filip Čeliš –

Shovels Gym Nymburk

 

Rexha TKO

 

 

 

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

Jan Patera –

Shovels  gym Nymburk

 

Filip Považan

sgp

 

Patera KO

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - František

Hanuman Gym Praha

vesty

Denis Hnídek sgp

 

 

Škréta 2*1