Sledujte nás na sociálních sítích

85 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo Praha - výsledky

29. 1. 2018
Přinášíme výsledky 6.kola MČR v muaythai 2017/2018

Červený  roh

   C.M.T.A. Rules

Modrý roh

20/1/2018 Praha MČR 6.kolo

    MUAYTHAI

 

 

 

 

 

 

 

-86kg  3*2min

Muaythai

 

Surý  Tomáš 

 ThaiBoxing Gym Zlín

Surý 2:1

Ostřížek Lukáš, SKP muay-thai Pelhřimov

 

Vítěz pokračuje

 

-35kg  3*1min

Muaythai - vesty

 

Svoboda - Šimon –

Valetudo RK Znojmo

Svoboda 3:0

Matyaš Opatrný

Muaythai Tik Tak

 

 

 

-81kg  3*2min

Muaythai – vesty

 

Ondřej Malina –

Aplik Muay Thai

Malina 3:0

 RŮŽIČKA Petr, Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-71kg  3*2min

Muaythai

 

Cibochová Jana

Muay thai Chomutov Zak's team

Panáčková 3:0

Martina Panáčková

Fight Club Brno

 

 

 

-71kg  3*2min

Muaythai

 

Absolon Jiří 

ThaiBoxing Gym Zlín

Absolon 3:0

HEJNA Tomáš, Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-81kg  3*2min

Muaythai

 

Křistek David

Como-3 gym

Křistek 2:1

Filip Považan

spejbl gym

 

 

 

-75kg  3*2min

Muaythai

 

Filip Fadrhons

Hanuman Gym Praha

Fadrhons TKO

Vyhnálek - Sergej -  Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-75kg  3*2min

Muaythai

 

Alex Cepek –

X Gym Praha

Cepek 3:0

Kučera Tomáš,

BT GYM PRAHA

 

 

 

-63,5kg  3*2min

Muaythai

 

Vláda-Pilc-

KTSO Praha J.V.

Pilc 2:1

NIKOLOV Anastas –

KURO GYM

 

Vítěz pokračuje

 

-91kg  3*2min

Muaythai

 

Adam Slaběňák

Fight club Brno

Werner 3:0

Martin Werner

 Hakim gym Kladno

 

 

 

-75kg  3*2min

Muaythai

 

Kříž - Ondřej

DH Gym Praha

Kuča 3:0

Kuča David  

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

 

 

 

-63,5kg  3*2min

Muaythai – vesty

 

THÉR Petr,

Gladiators gym Č. Budějovice,

Thér 3:0

 PLASS Daniel –

KURO GYM

 

 

 

-71kg  3*2min

Muaythai

 

Kufner-Jan

Myg gyM

Dino 3:0

Dino Černý

 spejbl gym

 

 

 

-60kg  3*2min

Muaythai

 

KOTHÁNKOVÁ Kristýna, Gladiators gym Č. Budějovice

Hrníčková 3:0

 Hrníčková Monika,

 BT GYM PRAHA

 

 

 

-54kg  3*2min

Muaythai

 

Osetrova - Maria

Hanuman Gym Praha

Parýzková 2:1

Barbara Parýzková  Muaythai Tik Tak

 

 

 

+91kg  3*2min

Muaythai

 

Lukáš Valdman –

X Gym Praha

Valdman KOB

 

Karel Lochman  Bulldog Gym Mladá Boleslav

 

 

 

-86kg  3*2min

Muaythai

 

Polák Dominik Muay thai Chomutov Zak's team

Kontumačně vyhrál Polák

Vítěz zápasu č.1

 

 

 

-67kg  3*2min

Muaythai

 

Islam-Umachanov-

KTSO Praha J.V.

Umachanov 2:1

Martin Demeter,

Hakim gym Kladno

 

 

 

-75kg  3*2min

Muaythai

 

Škréta - Josef

Hanuman Gym Praha

Škréta 3:0

David Jecha –

Shovel's Gym Nymburk

 

 

 

-81kg  3*2min

Muaythai

 

Roman Huška –

Aplik Muay Thai

Huška 2:1

Lukáš Sitaru,

Lanna Gym Praha

 

 

 

-67kg  3*2min

Muaythai - vesty

 

Marek Rádl 

Muaythai Tik Tak

Kubát 3:0

KUBÁT David  -

KURO GYM

 

 

 

-67kg  3*2min

Muaythai

 

Kucarov – Michal

Hanuman Gym Praha

Martínek 3:0

MARTÍNEK Tomáš  Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

 

 

 

-67kg  3*2min

Muaythai

 

Jan Černý, 

Palec Gym,

Krejčík 3:0

Adam Krejčík –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-86kg  3*2min

Muaythai

 

Netuka – Matyáš

Hanuman Gym Praha 

Šmidlík 3:0

Patrik Šmidlík –

Aplik Muay Thai

 

 

 

60kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - František –

Hanuman Gym Praha

Kontumačně vyhrál Škréta

Vítěz zápasu č.9

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Červenec 2018
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Export ics

Sledujte nás na Facebooku