Sledujte nás na sociálních sítích

87 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 8.kolo Praha - výsledky

5. 3. 2018
Přinášíme výsledky 87 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 8.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

3/3/2018 – MČR Praha 8.kolo

 

 

 

 

 

-48kg 3*2min

Barták 3:0

 

Barták Tobiáš,

Hanuman gym Praha

vesty

Novák Jiří,

Leonidas Gym Muay Thai Teplice   

 

 

 

-57kg 3*2min

Korbášová 2:1

 

Sobotková Kristýna,

MG Team,

 

Korbášová Věra,

X Gym Praha

 

Vítěz pokračuje

 

-34kg 3*1min

Lýková 3:0

 

Cebulová Marie,

Hamr gym

vesty

Lýková Valerie,

MG Team

 

 

 

-75kg 3*2min

Srdínko 3:0

 

Kříž Ondřej,

DH Gym Praha

 

Srdínko Petr,

X Gym Praha

 

Vítěz pokračuje

 

 

 

 

-86kg 3*2min

Malý 2:1

 

Malý Dominik,

MG Team

 

Ostřížek Lukáš,

SKP Muaythai Pelhřimov

 

Vítěz pokračuje

 

-30kg 3*1min

Pulec 3:0

 

Šimůnek Matěj,

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

vesty

Pulec Daniel,

MG Team

 

 

 

-67kg 3*2min

Breitenbacher TKO

 

Hradecký František, 

KURO GYM 

 

Breitenbacher Erik,

Hamr gym,

 

 

 

-71kg 3*2min

Absolon RSC

 

Absolon Jiří,

ThaiBoxing Gym Zlín

 

Mravec Jiří,

Muay thai Chomutov Zak's team

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Mikesková ABD

 

Šafranová Marcela,

Muay Thai Olomouc

 

MikeskováEva,               

MG Team

 

 

 

-75kg 3*2min

Sedláček 2:1

 

Sedláček Jan,

Aplik Muay Thai

 

Jecha David,

Shovel's Gym Nymburk

 

 

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Gerbel RSC

 

Nikolov Anastas,

KURO GYM

 

Gerbel Jakub,

MG Team,

 

 

 

-86kg 3*2min

Surý MED

 

Polák Dominik,

Muay thai Chomutov Zak's team

 

Surý  Tomáš, 

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

+91kg 3*2min

Holec 2:1

 

 Holec Václav,

 Spejbl gym

 

Švarc Martin,

Muay Thai Olomouc,

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Vágner RSC

 

Pilc Vladislav,

KTSO Praha J.V.

 

Vágner Pavel,

MG Team

 

 

 

+91kg 3*2min

Lochman ABD

 

Lochman Karel,

Bulldog Gym Mladá Boleslav

 

Vrátník Pavel,

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-81kg 3*2min

Malina 3:0

 

Malina Ondřej,

Aplik Muay Thai

vesty

Melichar Alexander,

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Škréta 3:0

 

Umachanov Islam,

KTSO Praha J.V.

vesty

Škréta František,

 Hanuman Gym Praha

 

 

 

-86kg 3*2min

Černý 3:0

 

Černý Lukáš,

Aplik Muay Thai

 

Ostřížek Lukáš,

Muaythai Pelhřimov

 

 

 

-54kg 3*2min

Korbášová 2:1

 

Osetrova Maria,

Hanuman Gym Praha

 

Korbášová Věra,

X Gym Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Kuča David,

ThaiBoxing Gym Zlín

Kontumačně vyhrál Kuča.

Srdínko Petr,

X Gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

Křistek 3:0

 

Křístek David,

Como-3 gym

 

Čapek Lukáš,

Muay thai Chomutov Zak's team 

 

 

 

-75kg 3*2min

Fadrhons RSC

 

Fadrhons Filip,

Hanuman gym Praha

 

Coufal Antonín,

Aplik MT Praha

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Září 2018
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

Export ics

Sledujte nás na Facebooku