Sledujte nás na sociálních sítích

90 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 11. kolo Praha - výsledky

7. 5. 2018
Přinášíme výsledky 90 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 11. kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

5/5/2018 Praha 11.kolo MČR

 

 

 

Part  1

 

-32kg 3*1min

 

 

Kadlec Samuel,

FIGHT ARENA SLANÝ

Vesty

Opatrný 3:0

Matyáš Opatrný,

 Tik Tak

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Michal Kynl,

 X Gym Praha

Kynl TKO

Josef Fiala, 

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Josef Škréta,

Hanuman Gym Praha

Škréta 3:0

Robin Šmíd,

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

-54kg 3*2min

 

 

Kristýna Stanovská Marcínová, Palec Gym

Marcínová 3:0

Nikol Weberová,

Muay thai Chomutov Zak's team

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Martin Werner,

HGK

Vašůt KOL

 Jan Vašůt,

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Martin Píša,

 X Gym Praha

Vůjtěch KOL

Ondřej Vůjtěch, 

Palec Gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jan Sedláček,

Aplik muaythai

Rexha 3:0

Arben Rexha,

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Štěpán Brožek,

Spartak Trutnov

Brožek 2:1

 Jan Čihák,

 Tik Tak

 

 

 

75kg 3*2min

 

 

Jiří Šebor,

 HGK

Vesty

Ořechovský 3:0

Karel Ořechovský,

Hamr gym,

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Kateřina Jordáková, 

Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

Cmíralová 3:0

Daniela Cmíralová,

Svarog gym

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

František Škréta,

Hanuman Gym Praha

Škréta KOH

Petr Kindl,

Aplik Muaythai

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Lukáš Sitaru,

 Lannagym

Dušek 3:0

Antonín Dušek,

Club Naresuan gym Tachov

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Milan Šour,

Hanuman Gym Praha

Koníček MED

Martin Koníček,

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Denis Hnidek,

 SGP

Hnidek 3:0

Matěj Skalický,

Pankration gym

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Melvin Vachoušek, 

 Lanna gym, 

Vachoušek 3:0

Lukáš Černý,

Aplik Muaythai

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Adam Dvořáček,

 Hanuman Gym Praha

Vesty

Poláček KOL

Ondřej Poláček,

HGK

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Filip Gorol,

 Leonidas Gym MT Teplice

Vesty

Gorol 3:0

Jan Mašek,

Pankration gym 

 

 

 

-75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.3

David Jecha,

Shovels gym

Škréta 3:0

Josef Škréta,

Hanuman Gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Filip Považan,

 SGP

Vesty

Považan 2:1

Alexander Melichar,

 Yaksha Gym Plzeň,

 

 

 

-54kg 3*2min

 

 

Olga Šafrová

 BT GYM PRAHA

REMÍZA

Kateřina Jordáková, 

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-91kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.5

Matyas Netuka,

 Hanuman Gym Praha

Vašůt 3:0

Jan Vašůt,

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-71kg 3*2min  – junior 16/17

 

 

Štěpán Guba,

MT Olomouc

Nominace do reprezentace

Guba 2:1

David Kučera,

TKB Teplice

 

 

 

-57kg 3*3min - ženy

 

 

Karolína Klusová,

Como3 gym Třinec

Nominace do reprezentace

Pelechová 2:1

Eliška Pelechová,

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

-71kg 3*3min – muži Elite class

 

 

Tadeáš Růžička,

Lanna gym Praha

Nominace do reprezentace

Růžička 3:0

Michal Vacek,

Jetsaam gym Brno