Sledujte nás na sociálních sítích

92 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 1. kolo Praha - výsledky

10. 9. 2018
Přinášíme výsledky 92 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 1. kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

8/9/2018 – 1.kolo MČR Praha

Part  1

 

 

 

 

-71kg  3*2min

Vesty

 

Bohucká Kristína

Como-3 gym

Neaguová 3:0

Neaguová Lucie

Como-3 gym

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Syrový Marek, 

Palec Gym

Syrový 3:0

Kotlán Tomáš

Bonus Gym z.s

 

 

 

-54kg 3*2min

 

 

Čadová Renata

Bonus Gym z.s.

Cmíralová 2:1

Cmíralová Daniela

Svarog gym,

 

 

 

-44kg 3*1,5min

Vesty

 

Černá Nicol

TKB Teplice

Jílková 3:0

Jílková Viktorie

Tik Tak Rokycany

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Vůjtěch Ondřej

Palec Gym

Vůjtěch KOH

Kai Schurig

Iron sport Niesky

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Vesty

 

Klaška Lukáš

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Klaška 3:0

Soldán Petr

KRG

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Zatloukalová Jana  

Bonus Gym z.s.

Zatloukalová 2:1

Hubálková Nikola

Spejbl gym 

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Panáčková Martina

Jetsaam Gym,

Kotrčová 3:0

Kotrčová Anna

KTSO Praha J.V.

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Dušek Antonín

 Naresuan gym Tachov

Dušek ABD

Ryneš Roman

Aplik Muaythai

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Pindej Ondřej

Como-3 gym

Šimon 3:0

Šimon Martin 

Palec Gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Pernica Martin

Jetsaam Gym

Pernica 3:0

Tůma Ladislav

Spejbl gym 

 

 

 

+91kg 3*2min

 

 

Jozífek Josef

Bulldog Gym Mladá Boleslav

Vrablic 3:0

Vrablic Petr

BT GYM PRAHA

 

 

 

-48kg 3*2min

Vesty

 

Havlík Patrik

 Hanuman Gym Praha

Novák RSC

Novák Jiří

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Vesty

 

Dominik Bartoš

Aplik Muaythai 

Bartoš RSC

Nikolov Anastas

KRG 

 

 

 

-91kg  3*2min

 

 

Slaběňák Adam

bez klubové příslušnosti

Vachoušek 2:1

Vachoušek Melvin

Lanna gym Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Čihák Jan

Tik Tak Rokycany

 

Vítěz zápasu č.2

-nenastoupil soupeř

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Černý Dino

Spejbl gym  

Černý 3:0

Skřivan Tomáš

Aplik Muaythai 

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Giňovský Ondřej

Svarog gym

Giňovský 3:0

Černý Jan

Palec Gym

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Škréta  Josef

Hanuman gym Praha

Škréta 2:1

Jecha David

Shovel's Gym Nymburk