Sledujte nás na sociálních sítích

93 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 2. kolo Praha - výsledky

8. 10. 2018
Přinášíme výsledky 93 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 2. kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

93.MČR – 6/10/2018 Praha –

2.kolo 2018/2019

 

 

PART  1

 

-81kg 3*2min

 

 

Šlerka Martin 

Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S. 

Poláček 3:0

Poláček Ondřej

Hakim gym Kladno

 

 

 

-81kg 3*2min

Vesty

 

Kernaševič Jan 

TKB Teplice, z.s. 

Dvořáček KOH

Dvořáček Adam

Hanuman gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

Vesty

 

Malina Ondřej

Aplik Muaythai

Malina 3:0

Dušek Antonín

Naresuan gym Tachov 

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Dubský Jaroslav

Gladiators gym Č. Budějovice

Dubský 2:1

Černý Jan

Palec Gym

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Vrablic Petr 

BT GYM PRAHA 

Vrablic 3:0

Kubíček Pavel  

 ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

 Škréta František

 Hanuman Gym Praha

Hnidek 3:0

Hnidek Denis

Spejbl gym 

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

 Šafrová Olga

 BT GYM PRAHA

Šafrová 3:0

Sobotková Kristýna

MG Team

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Moravcová Zuzana

Valetudo RK Znojmo

Trpáková 3:0

Trpáková Tereza

KG Academy

 

 

 

-60kg 3*2min

Vesty

 

Vadim Žmak

KTSO Praha J.V

Rác 3:0

Rác Radek

Hakim gym Kladno

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Stráský Michal

Jetsaam Gym

Stráský 3:0

Schulz Michal

Lanna Gym

 

 

 

-34kg 3*1min

 

 

Šimůnek Matěj 

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Pulec 2:1

Pulec Daniel

MG Team

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Bartoněk Petr

Muay Thai Olomouc

Bartoněk 2:1

Polidar Jan

Lanna Gym

 

 

 

-54kg 3*2min

Vesty

 

Matzkeová Veronika

 X Gym Praha

Matzkeová 2:1

Žirovnická Tereza

KBC Tábor

 

 

 

-75kg 3*2min

Vesty

 

Malina Jakub

Aplik Muaythai 

Malina 3:0

Zelenenki David

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Vídeňský Ondřej

Bulldog Gym

Havelka 3:0

Havelka Jakub

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Koslowski Kajetán

Aplik Muaythai 

Šutka 3:0

Šutka Tadeáš 

KBC Tábor

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Nedorost Jiří

Hakim gym Kladno

Koníček 3:0

Koníček Martin

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Vesty

 

Dominik Bartoš

Aplik Muaythai

Bartoš 3:0

Kubát Bartoloměj

Raw Gym J. Hradec

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Fleischhans Daniel

Yaksha Gym Plzeň

Černý 3:0

Černý Dino

Spejbl gym 

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Syrový Marek

Palec Gym

Syrový KOH

Jecha David

Shovel's Gym Nymburk

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Vacek Ondřej 

Aplik Muaythai

Fleischchans 3:0

Fleischchans Ondřej

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Pluháček Viktor

Jetsaam Gym

Pluháček 3:0

Vítěz zápasu č.4

Jan Černý

Palec Gym

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Melvin Mané,

Lanna gym,

 

Vítěz zápasu č.5

-nenastoupil soupeř

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku