Sledujte nás na sociálních sítích

98 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 7. kolo Praha - výsledky

25. 2. 2019
Výsledky 98 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 7. kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

98. MČR – 7.kolo 2018/2019 Praha

 

 

 

Part  1

 

-81kg 3*2min

 

 

Antonín Dušek

Naresuan Gym Tachov         

 

Taran 3:0

Vladyslav Taran        

Good Luck Gym, Hradec Králové

 

 

 

-28kg 3*1min

vesty

 

Petr Vobořil   

Leonidas gym Dubí

Turek 2:1

Petr Turek      

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-51kg 3*1,5min

vesty

 

Veronika Rožičová

Muaythai Chomutov Zak's team

Cardová 3:0

Emma Cardová         

Fight arena Slaný

 

 

 

3.-57kg 3*2min

Pokračuje

 

Jana Zatloukalová                 

Bonus Gym z.s.         

Sobotková 3:0

Kristýna Sobotková,

MG Team

 

 

 

4.-75kg 3*2min

Pokračuje

 

Jan Čihák

TIK TAK Rokycany

Koníček 3:0

Petr Koníček

SK Valetudo RK Znojmo

 

 

 

5.-63,5kg 3*2min

Pokračuje

 

Barbora Dvořáková

Aries Gym, Ústí nad Labem

Dvořáková 3:0

Helena Přibylová

HoodGym Břeclav    

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Michal Stráský

JETSAAM GYM BRNO     

Straský 2:1

Matěj Hart

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

-32kg 3*1min

vesty

 

Alan Homič

Leonidas gym Dubí   

Homič 3:0

Samuel Kadlec          

Fight arena Slaný      

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Adam Špulák

 Thaibox Devils Třebíč

Špulák KOH

Martin Benda

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Kateřina Humlová     

JETSAAM GYM BRNO     

 

Humlová 2:1

Kristýna Stanovská Marcínová Aplik Muaythai Praha

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Alžběta Žilková

Hanuman Gym Praha

Žilková 3:0

Kamila Sobotková     

Sk Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Renata Čadová          

Bonus Gym z.s.

Matzkeová 3:0

Veronika Matzkeová

X GYM Praha

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Marek Štemberk        

Muaythai Chomutov Zak's team

Kaplan 2:1

Daniel Kaplan

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Petr Jon          

Hanuman Gym Praha

Koníček 3:0

Martin Koníček     

SK Valetudo RK Znojmo                                        

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ondřej Vůjtěch         

Palec Gym Praha                   

Mizun 3:0

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak's team   

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

Martin Petráš 

TIK TAK Rokycany 

Petráš 3:0

Karel Černoch           

Lanna Gym Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

David Jecha   

Shovel's gym   Nymburk

Šimůnek 3:0

Denis Šimůnek

Leonidas gym Dubí

 

 

 

-81kg 3*2min

vesty

 

Adam Dvořáček

Hanuman gym Praha

Dvořáček 3:0

Václav Vaník

TIK TAK Rokycany

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Kateřina Lisová

Lanna Gym Praha

Kotrčová 2:1

Anna Kotrčová          

KTSO J.V. Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Radoslav Vartík

BT GYM PRAHA    

Vartík KOL

Dan Hrubec   

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Ihor Ivaniuk   

SK Pretorian Pardubice

Ivaniuk 2:1

Josef Slobodník

Lanna Gym Praha

 

 

 

3.-57kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.4

Maria Osetrova

Hanuman Gym Praha

 

nenastoupil soupeř

 

 

 

4.-75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.5

Dominik Pánek

Shove'ls gym Nymburk

Čihák RSC

Jan Čihák

TIK TAK Rokycany

 

 

 

5.-63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.6

Anna Štěpánová

Gladiators gym Třeboň

Štěpánová 2:1

Barbora Dvořáková

Aries Gym, Ústí nad Labem

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

David Fára

Ravána gym, z.s.

Vachoušek KOH

Melvin Vachoušek    

Lanna gym Praha      

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

Rudolf  Procházka 

Hanuman Praha

Procházka 3:0

 

Aziret Nurzat 

Lanna gym,Praha

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Filip Hauser   

Palec Gym Praha                   

Hauser RSC

Petr Krasimirov         

BT GYM PRAHA

 

 

 

-91kg  3*2min

 

 

Zbyněk Kreisinger

Ravána gym, z.s.

Vachoušek TKO

Melvin Vachoušek    

Lanna gym Praha      

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku