Sledujte nás na sociálních sítích

Česká výprava zabodovala na mezinárodním turnaji ve Slovinsku

22. 2. 2019
Šest medailí vybojovala sedmičlenná česká sestava v sobotu 16. února na mezinárodním turnaji ve slovinském městě Črnomelj. Z prvních míst se radovali Lukáš Klaška a Martin Petráš. Kromě medailí si z turnaje odvezli všichni bojovníci cenné zkušenosti.

Do města Črnomelj vyrazil český tým pod vedením trenéra Ladislava Horejše. Šanci zabojovat o cenné kovy v mezinárodní konkurenci dostali junioři Klára Baladová, Lukáš Černý, Daniel Homič, Lukáš Klaška, Martin Petráš, Matěj Šimůnek a jako jediný seniorský zástupce Filip Gorol.

Lukáš Klaška vyhrál svůj finálový zápas knockoutem a o zlaté medaili Martina Petráše rozhodlo závěrečné bodování. Klára Baladová po prohře s mistryní Evropy vybojovala stříbro. Z medaile stejné hodnoty se těšili i Lukáš Černý, Matěj Šimůnek a zápasník v seniorské kategorii Filip Gorol. Do turnaje nakonec nezasáhl Daniel Homič, kterému nepřijel soupeř.

Naši závodníci odjeli do slovinského města Črnomelj v zapůjčeném vozidle od firmy Stavmart s.r.o., které patří za jejich pomoc zvláštní poděkování.

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku