Sledujte nás na sociálních sítích

České bojovnice míří na Evropský pohár do Lotyšska

28. 11. 2019
Ještě jednu příležitost bojovat na velkém turnaji v letošním roce budou mít české reprezentantky Viktorie Bulínová a Karolína Klusová. Česká Muaythai Asociace je totiž vysílá na European Muaythai Club Cup, který bude v termínu od 29. listopadu do 1. prosince hostit lotyšské hlavní město Riga.

Obě české naděje se v probíhající sezóně zúčastnily všech velkých turnajů pod patronací světové organizace IFMA. Cenné kovy braly jak na mistrovství světa v Bangkoku, tak na nedávném evropském šampionátu v Minsku. Karolína Klusová navíc měřila síly se světovou špičkou na Arafura Games v Austrálii a Viktorie Bulínová přivezla stříbro z mistrovství světa bojových sportů v Jižní Koreji.

Síly a chuť postavit se do ringu Klusové ale ani na konci roku rozhodně neschází. „Já osobně se těším na každý zápas. Miluji ten pocit, když si obléknu bundu české asociace a můžu hrdě reprezentovat naši zem,“ říká třinecká bojovnice, která naskočí do váhové kategorie do 57 kilogramů.

Nabitý program má letos také studentka třetího ročníku na vysoké škole. „Tento rok je šílený, ale každopádně nádherný,“ hlásí před odletem Bulínová. Ta bude v turnaji čelit soupeřkám ve váhové kategorii do 54 kilogramů.

O jednotlivých zápasech našich reprezentantek vás budeme průběžně informovat na Facebooku nebo Instagramu C.M.T.A.

 

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.