Sledujte nás na sociálních sítích

Dlouholetí rivalové se utkají o titul národního šampióna

15. 11. 2019
Druhý ročník Undeground Private Cup přinese v sobotu 11. ledna 2020 v pražské hale TJ Spoje souboj zkušených válečníků Michala Reissingera a Michala Janáčka ve váhové kategorii nad 91 kilogramů. V bitvě o všechno bere vítěz pás pro národního šampióna nejprestižnější muaythai asociace světa WMC.

Večer profesionálních zápasů ponese označení Champ versus Champ a o titul profesionálního mistra České republiky se poperou dva skuteční šampióni. Zkušenosti z 50 zápasů a pás pro amatérského mistra republiky v muaythai má na svém kontě dvaatřicetiletý Michal Reissinger. Proti němu bude v ringu stát také amatérský mistr v muaythai a amatérský mistr světa v K1 Michal Janáček.

Dva dlouholetí reprezentanti, a zároveň rivalové se utkají o prestižní titul opět po roce. Jejich poslední střetnutí vyznělo lépe pro zápasníka ze Spejbl gymu Reissingera, kdy po tvrdém úderu kolenem do hlavy Janáčka rozhodčí zápas ukončil. Jedenatřicetiletý svěřenec Gladiators gymu má tak šanci na odplatu.

Kromě titulového souboje se v rámci UPC odehrají mezi šestnácti provazy 3 zápasy podle pravidel IFMA a 4 duely podle profesionálních pravidel. Veřejnosti jsou už známá jména jako Dag Hoke, Filip Gorol, Jan Šindelář nebo Tony Coufal. Vstupenky na akci organizátoři nabízí od 299 korun.

 

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.