Sledujte nás na sociálních sítích

E.M.L. - European Muaythai League Czech Final - SOUBOJ TITÁNŮ - výsledky

10. 4. 2015
Zde přinášíme výlsedky velmi povedeného turnaje SOUBOJ TITÁNŮ - EXCLUSIVE , jehož součástí byla 1. eliminační část národního kola E.M.L. 2015

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

 

 

 

4.4.2015  SOUBOJ TITÁNŮ

MaXimus promotion

1.KOLO EML

 

 

 

 

Part 1

 

 

 

 

1. -55kg  3*1,5min

K1

 

Vojtěch Modra

Schejbal´s Gym Lovosice

Superfight - vesty

Míra Svoboda

G- Titán Žatec

 

Remíza

 

 

 

 

2. -66,68kg  3*3min

Muaythai

 

Jan ALIGÁTOR Kolář 

Spejbl gym  Praha

Eliminace EML

Michal Ryba

Jetsaam gym Brno

 

Ryba NBD 2*1

 

 

 

 

3. -66,68kg  3*3min

Muaythai

 

Krištůfek Ladislav

Lanna gym Praha

Eliminace EML

Nadažy Jaroslav

Palec gym Praha

 

Krištůfek  KO

 

 

 

 

 4. -72,57kg  3*3min

Muaythai

 

Jan ŠMOULA Šindelář

Spejbl gym  Praha

Eliminace EML

Michal Vacek

Aréna Brno

 

Šindelář NBD 3*0

 

 

 

 

5. -76,2kg  3*3min

Muaythai

 

Marvan Ondřej

Highlanders  Trutnov

Eliminace EML

Kozubovský Matěj

Pittbul gym Kralupy

 

Marvan NBD 2*1

 

 

 

 

6. -70kg KMM -2*3min +1*5min

KMM

 

Jiří Štádler

Plzeň

Superfight

Jakub Malich

PriMMAt gym Praha

 

Remíza

 

 

 

 

7.-95kg  KMM -2*3min +1*5min

KMM

 

Luboš Vrňata

Hanuman gym Praha

Superfight

Oldřich Pospíšil

Yangame Gym

 

Vrňata TKO

 

 

Přestávka 15minut

 

 

 

 

 

8. -52kg  3*1,5min

Muaythai

 

Daniel Zdeněk 

Tik Tak Rokycany

Superfight- vesty

Vojtěch Drda

G-Titán Žatec

 

Zdeněk 2*0

 

 

 

 

 9. -69kg  3*3min

BOX

 

Jakub Korbel

Superfight

René Molík

 

 

Korbel NBD

 

 

 

 

10. -81kg  3*3min

K1 rules

 

Jaroslav Chmel

X gym Praha

Superfight

Jan Greissiger

G-Titán Žatec

 

Greisiger 3*0

 

 

 

 

11. -66,68kg  3*3min

Muaythai

 

Michal Ryba

Jetsaam gym Brno

Finále EML

Krištůfek Ladislav

Lanna gym Praha

 

Krištůfek 3*0

 

 

 

 

12. -76,2kg  3*3min

Muaythai

 

Martin JUNIOR Milev

TKBC  Praha

Finále EML

Marvan Ondřej

Highlanders  Trutnov

 

Milev TKO

 

 

 

 

13. -72,57kg  3*3min

Muaythai

 

Radomír Dočekal

Palec gym Praha

Finále EML

 

Jan ŠMOULA Šindelář

Spejbl gym  Praha

 

Šindelář 3*0

 

 

 

 

14. -68kg   3*3min

Muaythai

 

Martina Jindrová

TKBC Praha

Superfight

Laressa Van Emden

Larssas club is Lahti Thai Boxing Club Finland

 

Jindrová 2*1

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku