Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XII. - výsledky

28. 2. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XII.

KLIKY do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

ZADNÍ DIREKT do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK do 8 dívky

1. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

2. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

3. místo

Julie Klímová

Muaythai Chomutov

 

KLIKY do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2. místo

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

3. místo

Matyáš Gábor

Muaythai Olomouc

 

ZADNÍ DIREKT do 8 let chlapci

1. místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

2. místo

Nikolas Novák

Muaythai Chomutov

3. místo

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK do 8 let chlapci

1. místo

Milan Flegr

Hanuman gym

2. místo

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

3. místo

Václav Štaubert

Leonidas gym

 

KLIKY  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

ZADNÍ DIREKT  9-11 let dívky

1. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Michaela Dostálová

Muaythai Olomouc

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Michaela Dostálová

Muaythai Olomouc

3. místo

Lea Krásková

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 9-11 let chlapci

1. místo

Vojtěch Foltýn

Schulz gym

2. místo

Jan Diviš

X gym

3. místo

Jonáš Gamart

X gym

 

ZADNÍ DIREKT 9-11 let chlapci

1. místo

Jan Čečák

Schulz gym

2. místo

Karel Pech

Tik Tak Rokycany

3. místo

Jonáš Gamart

X gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 9-11 let chlapci

1. místo

Jan Diviš

X gym

2. místo

Teador Jacuk

Adamas team

3. místo

Miroslav Karásek

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 12-13 let dívky

1. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

3. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ZADNÍ DIREKT 12-13 let dívky

1. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 12-13 let dívky

1. místo

Natálie Klímová

Muaythai Chomutov

2. místo

Linda Poláčková

Leonidas gym

3. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

 

KLIKY 12-13 let chlapci

1. místo

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

3. místo

Jan Bach

Muaythai Chomutov

 

ZADNÍ DIREKT 12-13 let chlapci

1. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

2. místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

3. místo

Matyáš Ryšina

Schulz gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 12-13 let chlapci

1. místo

Jan Bach

Muaythai Chomutov

2. místo

Sebastian Pup

Lanna gym

3. místo

Karel Waishaupl

Tik Tak Rokycany

 

KLIKY 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

ZADNÍ DIREKT 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 14-15 let dívky

1. místo

Kozáková Adéla

Leonidas gym

 

KLIKY 14-15 let chlapci

1. místo

Lukáš Janouš

Lanna gym

2. místo

Matěj Wimmer

Tik Tak Rokycany

3. místo

Duc Anh Nguyen

Leonidas gym

 

ZADNÍ DIREKT 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Wimmer

Tik Tak Rokycany

2. místo + nejlepší technika

Lukáš Janouš

Lanna gym

3. místo

Jan Jihlavec

BT gym Praha

 

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 14-15 let chlapci

1. místo

Patrik Hrdlička

Fightaréna Slaný

2. místo

Tadeáš Vacek

Leonidas gym

3. místo

Bruno Bárta

Schulz gym