Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2015/2016 děti, junioři, ženy, senioři´- 3.kolo - výsledky

2. 11. 2015
Výsledky zde:

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

1.11.2015 Praha

MUAYTHAI

 

 

Part 1

 

-65kg 3*2min

 

 

Martina Pfeiferova 
SGP 

Pachmanova2*0

Milada Pachmanová, Hakim gym Slaný

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

NOVÁKOVÁ LUCIE  

MT BRNO

Nováková 3*0

Maruščáková Linda – 

BT GYM PRAHA

 

 

 

-65kg 3*2min

 

 

 Maria Mogildea  

Muay Thai  Tik Tak 

Horáková 2*1

Horáková Soňa,

Extreme-sports

 

 

 

-53,52kg 3*2min

 

 

Jiroušková Viktorie,

MG Team Pardubice

Evtushenko 3*0

Evtushenko Olga – 

BT GYM PRAHA

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Natálie Šiplerová,

 Hanuman gym Praha

Šafranová 2*0

Marcela Šafranová
 MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

6. -72,57kg 3*2min

 

 

Kubina, Matěj,  MT Sokol Mělník

Coufal 3*0

Antonín Coufal –

Aplik Muay Thai

 

pokračuje

 

-82,55kg 3*2min

 

 

 Ctirad Landa

SGP

Bočán 2*1

BOČÁŇ František, 
Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Říšský Dan 

TigerGym

Wolf  KO

Vladimír Wolf,

 MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Klauda  Michal  
ThaiBoxing Gym Zlín 

Kučera 3*0

Kučera Tomáš – 

BT GYM PRAHA

 

 

 

-86,18kg 3*2min

 

 

Petr Brabec

SGP

Brabec 2*1

 Dominik Vondráček
 Rasant Gym Teplice

 

vesty

 

-95kg 3*2min

 

 

 Cikán Jan

Zak's team Chomutov

Bartoněk 2*1

Petr Bartoněk,

MUAY THAI OLOMOUC

-61,23kg 3*2min

 

 

David Marek 

TKBC

Remíza

 Milan Nechvátal  SKP Muay Thai Pelhřimov

 

 

 

-66,67kg 3*2min

 

 

Jakub Hošek  
SGP

Blinka TKO

Lukáš Blinka, 

Hamr Gym,

 

vesty

 

72,57kg  3*2min

 

 

Matěj Sladkovský –

X Gym Praha

Bulawa 2*1

Bulawa Vašek,  

Como-3 gym

 

vesty

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Mírek Jakub, 
Lanna gym

Mírek

TBA

 

 

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Martin Bayer,

Hanuman Gym Praha

Bayer 3*0

PEČENÝ Vít,

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-76,2kg 3*2min

 

 

TBA

Richter

David Richter

Hamr gym,

 

 

 

Hvězda Pavel,

SK Pretorian Pardubice

Hvězda 3*0

Antonín Coufal –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Němec, Ondřej, MT Sokol Mělník,

Bahník 2*1

 Bahník Marcel,

MG Team Pardubice,

 

 

 

-76,2kg 3*2min

 

 

Hassl Jakub

Zak's team Chomutov

Tomeček 3*0

Jan Tomeček

X Gym Praha

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Krása-Michal-                                         RSF Praha

Marysčin 2*1

 Maryščin Igor,
Lanna gym

 

 

 

-65kg 3*2min

 

 

DUBSKÝ Jaroslav,

Gladiators gym Č. Budějovice

Aubrecht 2*1

Filip Aubrecht –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Matěj Kohoutek 

X Gym Praha

Ivaniuk RSC

Ihor Ivaniuk,

SK PRETORIAN

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Polák Dominik

Zak's team Chomutov

Polák 3*0

Pokorný Michal;

Rodo gym;

 

 

 

-76,2kg 3*2min

 

 

Frolek Robert-

RSF Praha-

Švehla 3*0

 David Švehla  

Aplik Muay Thai

 

 

 

-86,18kg 3*2min

 

 

Honza Holý,

HG Kladno

Holý TKO

Beneš -   Martin  -                  The Champions Příbram

 

 

 

-76,2kg 3*2min

 

 

David Šauer

 X Gym Praha

Šauer 3*0

 Benc Ondřej,                        MG Team Hradec Králové

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

 Zdeněk Matys, 

Hanuman Gym Praha

Matys 2*1

 Daniel France –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

TBA

Truska

Truska Rostislav, 
Lanna gym, 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

 

 

Martin Šťastný

SPG

Šťastný TKO

David Turek –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Michal Jaroš 

X Gym Praha

Jaroš 3*0

Josef Hynek

 

 

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Hoke Dag-

RSF Praha

Hoke Dag 3*0

Tomáš Pátek –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Ondřej Šebesta  
SGP 

Páv 3*0

Jiří Páv 

X Gym Praha

 

 

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku