Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2015/2016 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo - výsledky

18. 1. 2016
Výsledky 6.kola MČR v Muaythai

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

17.1.2016 Praha MČR 6.kolo

MaXimus promotion

 

 

 

 

 

Part 1

 

1.-63kg 3*2min

Muaythai

 

Natálie Šiplerová                          Hanuman gym Praha

Pachmanová 3*0

Milada Pachmanová,

Hakim gym Slaný

 

 

 

2.-50kg 3*1,5min

Muaythai

 

František - Koldus –

Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

Vesty

Koldus 3*0

Janoušek Dominik –

TKB Teplice

 

 

 

3.-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Bayer,

Hanuman gym Praha

Pokračuje

Bayer 3*0

Němec, Ondřej,                     MT Sokol Mělník

 

 

 

4.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Dominik Piš,
Hanuman gym Praha

Piš RSC

Yevgeniy Kediarov

TKBC

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Jakub Tichota,

Hanuman Gym Praha,

Vesty

Tichota 3*0

Petr Friedrich

Rasant Gym Teplice.

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

 Slobodník Josef,

Lanna Gym

Pluháček 3*0

Viktor Pluhacek,

 Jetsaam Gym,

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Jiří Houška

TKBC

Houška 2*1

BOČÁŇ František, Gladiators gym Č. Budějovice,

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Šťastný

SGP 

Šťastný RSC

Beňa Jiří,

Valetudo RK Znojmo,

 

 

 

-50kg 3*1,5min

Muaythai

 

Mohamed Djebar

Hanuman gym Praha

Vesty

Djebar 3*0

 David -    Štajnc - Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

 

 

 

-64kg 3*2min

Muaythai

 

Douglas Daňo                                   Muay Thai Tik Tak

Vesty

Daňo 3*0

Šelbický Jan – 
TKB Teplice 

 

 

 

-61kg 3*2min

Muaythai

 

 TRČKA - MATĚJ - HIGHLANDERS SPARTAK Trutnov, z.s.

Vesty

Trčka 3*0

Mykytenko - Artur - Primmat gym Praha

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

David Marek

TKBC

Marek 3*0

Milan Nechvátal,

SKP Muay Thai Pelhřimov

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

 Josef Škréta,

Hanuman gym Praha,

Škréta 3*0

Michal Vocilka  
X Gym Praha 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Vítek Hruška –

Aplik Muay Thai

Hruška 3*0

Plíšek-Karel-

Rk Valetudo Znojmo

 

 

 

-39kg 3*1min

Muaythai

 

Patrik Havlík-

Hanuman gym Praha

Vesty

Havlík 2*1

Černý Lukáš –

TKB Teplice

 

 

 

-65kg 3*2min

Muaythai

 

Maria Mogildea

Muay Thai Tik Tak

Mogildea 2*1

Soňa Horáková,

 Extreme-sports

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Honza Hárovník

Hanunaman gym Praha

Samek 3*0

Vojtěch Samek

 

 

 

+96kg 3*2min

Muaythai

 

Miroslav Chládek

TKBC

Chládek 2*1

Lukáš Valdman 
X gym Praha 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Hvězda Pavel, SK Pretorian Pardubice,

Hvězda 2*1

Maryščin Igor,

Lanna Gym,

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Jakub Noga,

 Extreme-sports

Aubrecht 3*0

 Filip Aubrecht –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Jiri Pav 
X gym Praha 

Páv disc.

Vítěz zápasu č.3

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

David Manhart 

SGP

Havelka 3*0

 Jiří Havelka

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

František Petřík,

HANUMAN gym Praha

Petřík 3*0

David Švehla  -

 Aplik Muay Thai

 

 

 

-69,96kg 3*2min

Muaythai

 

Leoš Poklop

SGP

Poklop 2*1

Mírek Jakub,

Lanna Gym,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku