Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2015/2016 děti, junioři, ženy, senioři - 7.kolo - výsledky

15. 2. 2016
Zde najdete výsledky 7.kola MČR v muaythai, které proběhlo v Novém Městě na Moravě

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

14.2.2016

MaXimus promotion

 

 

Part 1

 

 

 

 

-53kg 3*2min

Muaythai-vesty

 

Evtushenko Olga – 

BT GYM PRAHA

Evtusenko 3*0

Tereza Kudlickova,

 Jetsaam Gym,

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Bayer,

Hanuman gym Praha

Bayer 3*0

Dag Hoke

RSF Praha

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Maruščáková Linda – 

BT GYM PRAHA

Maruščáková 3*0

Janásová Martina,

Hamr gym,

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Filip Aubrecht                              Aplik Muay Thai

Aubrecht 3*0

Jakub Hošek

 SGP 

 

 

 

-69,96kg 3*2min

Muaythai

 

Dominik Piš,

Hanuman gym Praha

Piš 2*1

Mírek Jakub,
Lanna gym,

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Klauda  Michal  
ThaiBoxing Gym Zlín

Dočekal 2*1

Dočekal Radomír,

Palec Gym,

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Vítek Hruška -                                   Aplik Muay Thai

Holota 2*1

 Holota Václav

AtomGym Plzeň.

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Sychra Jakub,

MT BRNO

Šťastný 2*1

Martin šťastný

SGP

 

 

 

-66,96kg 3*2min

Muaythai

 

Budovič - Filip –

Vagabund- gym

Páv 3*0

Jiří Páv 
X Gym Praha

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Matyáš Netuka,

Hanuman gym Praha,

Netuka 3*0

Ctirad Landa

SGP

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Krejčí Matěj

Lanna gym,

Macek 3*0

Ondřej Macek,

 Jetsaam Gym

 

 

 

 

 

 

-69,96kg 3*2min

Muaythai

 

Richard Smola

SGP 

Cao 2*1

Cao Viktor,

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

-57,15kg 3*2min

Muaythai

 

Najman, Dominik,

MT Sokol Mělník

Najman 3*0

 Fries Lukáš,

Hamr gym

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Hvězda Pavel,

SK Pretorian Pardubice

Hvězda 3*0

Maryščin Igor 
Lanna gym,

 

 

 

-69,96kg 3*2min

Muaythai

 

Leos Poklop 

SGP 

Poklop 3*0

Petr Marholt

Muaythai Zlín

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai - vesty

 

Kadlec Martin

MT Brno - nenastoupil

Voltner - Disc

Voltner Marcel

Muaythai Zlín

 

 

 

-66,68kg 3*1,5min

Muaythai-vesty

 

 Guba Štěpán,

 MUAY THAI OLOMOUC

Slobodník 2*1

Slobodnik Josef
Lanna gym

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Ladislav Korec,

Arena fight club Brno

Samek 3*0

Vojtěch Samek

Dragon gym Hradec Králové

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai-vesty

 

Douglas Daňo

 Muay Thai Tik Tak

Daňo 3*0

Stehno David

 Fight club Žďár

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

B"ohm Tomáš,

MT BRNO

Böhm 3*0

Beňa Jiří,

Valetudo RK Znojmo,

 

 

 

-65kg 3*2min

Muaythai

 

Maria Mogildea                            Muay Thai Tik Tak

Mogildea - Disc

Nenastoupil soupeř

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku