Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 1.kolo Praha - výsledky

18. 9. 2016
Výsledková listina

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

17.9.2016 MČR 1.kolo Praha

MaXimus promotion

 

 

Part 1

 

 

 

 

-30kg 2*1min

Muaythai

 

Jan Habijanic

 

vesty

Melik Babayew

 

Babayev 3*0

 

 

 

 

-37kg 3*1min

Muaythai

 

Tobiáš Barták

Hanuman Gym Praha

vesty

Tomáš -  Barták - Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Barták Tobiáš 3*0

 

 

 

 

-40kg 2*1min

Muaythai

 

Černý Lukáš 

TKB Teplice

vesty

Maxim Horn

 

Horn 2*1

 

 

 

 

-72,55kg 3*2min

Muaythai

 

Vyhnánek – Sergej

 Valetudo RK Znojmo

vesty

Rexha Arben - ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Vyhnálek 3*0

 

 

 

 

-27kg 2*1min

Muaythai

 

Matěj - Šimůnek - Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

vesty

Elias Schall

 

 

 

-57kg 3*2min

Muaythai

 

Lucie Olivová

Hanuman gym Praha

 

Kristýna Matějová  

The Champions Příbram

 

Olivová 3*0

 

 

 

 

-33kg 3*1min

Muaythai

 

Šimon -  Verner - Leonidas Gym Muay Thai Teplice

vesty

Kewin Papst

Germany

 

Papst 3*0

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Borik-Adam-

KTSO Praha J.V.

vesty

Brada Tomáš –

TKB Teplice

 

Borik 3*0

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Mol Filip

Gladiators gym Č.B.

 

Kocman Jakub

TKB Teplice

 

Kocman 3*0

 

 

 

 

-55kg 3*1min

Muaythai

 

Mohy Djebar

Hanuman gym Praha

vesty

Jonas Rendle

Germany

 

Djebar 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Javorek- ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Sedláček Jan-

Aplik Muay Thai

 

Sedláček 2*1

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Đỗ Duy Hưng - Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Marholt  Petr  
ThaiBoxing Gym Zlín

 

Marholt 3*0

 

 

 

 

-53kg 2*1min

Muaythai

 

David  Tomšů

 

 

Žvachta Martin –

TKB Teplice

 

Žvachta 3*0

 

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

David Marek   

TKBC PRAHA:

 

Holík - Lubomír 

Gauner Club Jihlava

 

Holík 3*0

 

 

 

 

-66kg 3*2min

Muaythai

 

Jakub Miller

vesty

Beňo Patrik –

Fight club Duchcov

 

Miller 3*0

 

 

 

 

-46kg 3*1min

Muaythai

 

Jakub  Sikora 

 

Branislav - Tomáš – Leonidas

Gym Muay Thai Teplice

 

Branislav 3*0

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Ilias Ioakeimidis  

TKBC PRAHA:

vesty

Nádvorník Ladislav –

 TKB Teplice

 

Nádvorník 3*0

 

 

 

 

-96kg 3*2min

Muaythai

 

Holý Lukáš 
Muay thai Chomutov

 

 Hladiš  Petr  
ThaiBoxing Gym Zlín

 

Holý KO

 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Aška Václav –

BT GYM PRAHA

 

David - Kubát - Leonidas

Gym Muay Thai Teplice 

 

Kubát 2*1

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

JIRKA Marek, 
Gladiators gym Č. Budějovice

 

Fenc Martin-

RSF Praha

 

Fenc 3*0

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Daniel Dohnal           

Vesty 

Šelbický Jan –

TKB Teplice

 

Šelbický 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

 Jindra Fiala

Muay Thai Tik Tak

vesty

Hassl Michal 
Muay thai Chomutov 

 

Hassl 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Štefan Repčák, 

Hanuman gym Praha

 

Patrik Špaček

Bulldog Gym M.B.

 

Repčák 2*1

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

DUBSKÝ Jaroslav,

Gladiators gym Č. Budějovice,

 

Káninský Kamil-

RSF Praha

 

Kaninský 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Denis - Šimůnek - Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Martin Janda

 

Šimůnek 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Fekete Tibor 
Muay thai Chomutov

 

Martin  Nesvorný

 

Fekete 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Šimon Miklian

vesty

Livonec Petr

TKB Teplice

 

Livonec 3*0

 

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

Douglas Daňo 

Muay Thai Tik Tak

vesty

Greguš Luděk-

Aplik Muay Thai

 

Greguš 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

HYKA Tomáš, Gladiators gym Č. Budějovice

 

Koša Lukáš-                              Fight club Duchcov

 

Hyka - ABD

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Michael Sekereš  

TKBC PRAHA

 

Hoke Dag-

RSF Praha

 

Sekereš 2*1

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Martinek Tomáš

Dragon gym Hradec Králové

 

Palla David-

Aplik Muay Thai

 

Martinek 3*0

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Budský František-

RSF Praha

 

Čapek Lukáš 
Muay thai Chomutov

 

Budský 2*1

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Šafránek David

TKBC Praha

 

Kocman Jakub

TKB Teplice

 

Kocman 3*0

 

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Milan - Ruda - Leonidas

Gym Muay Thai Teplice

 

Bartas Michal

 

Bartas 3*0

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Parva,  
TKBC PRAHA:

 

Bilý Rostislav      

Shovel´s gym Nymburk

 

Bílý ABD

 

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Samek Vojtěch 

Dragon gym Hradec Králové

 

Polák Dominik 
Muay thai Chomutov

 

Polák 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Kufner,            Hanuman gym Praha

 

Aubrecht Filip-

Aplik Muay Thai-

 

Kufner 3*0

 

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Pavel Šach – 
X Gym Praha 

 

Svoboda Martin –

Shovel´s gym Nymburk

 

Šach 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

 

 

Jan Černohorský

Gladiators gym Č.B.

 

Tomáš Herejk

Tik Tak Rokycany

 

Herejk 3*0

 

 

 

 

-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Růžička Pavel

Pretorian gym Pardubice

 

Korec Ladislav

Arena Brno

     

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku