Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Třebíč - výsledky

11. 12. 2016
MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Třebíč - výsledky

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

10.12.2016 Třebíč

 

 

 

 

 

 

Muaythai

 

1.-63,5kg  3*2min

 

 

Tomáš Birčák 

X Gym Praha

Birčák 3*0

Vojta Šulc,

 Lanna Gym Praha

 

 

 

2.-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Jiří Urban

Aries gym

Urban 3*0

Chalani Dušan,

spartans BA

 

 

 

3.-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Pavel Šach –

X Gym Praha

Šach 3*0

Kubín Martin –              Bonus Gym z.s.

 

 

 

4.-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Štěpán Brožek - HIGHLANDERS SPARTAK TRUTNOV

Vesty -  pokračuje

Vláďa Vráblík,

 Lanna Gym Praha

 

Vráblík 3*0


 

 

 

 

5.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Kubizna Lukáš - MUAY THAI OLOMOUC

Kubizna 3*0

 Jánek Dominik,               Muay Thai Plzeň

 

 

 

6.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Vojtěch Horálek –

 X Gym Praha

Horálek TKO

Tomáš Javorek - ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

7.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Sedláček Jan-

Aplik Muay Thai

Král 3*0

Král Jan,                            Muay Thai Plzeň

 

 

 

8.-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Bayer - Martin –

 Hanuman gym Praha

vesty

 Tábor Dominik

Como-3 gym

 

Tábor 3*0

 

 

 

 

9.-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Matěj Trčka - HIGHALNDERS SPARTAK TRUTNOV

vesty

Samuel Ševčík
Hanuman gym Bratislava

 

Trčka 2*1

 

 

 

 

10.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Vyhnánek - Sergej –

Valetudo RK Znojmo

vesty

 

Daniel Doležel –

X Gym Praha

 

2*1

 

 

 

 

 

 

 

11.-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Klauda Michal –

MUAY THAI OLOMOUC

Henrich 3*0

 Jan Henrich,

Aries gym

 

 

 

12.-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Kotrčová-Anna-

KTSO Praha J.V.

Kotrčová ABD

 Jurková – Aneta –

 Valetudo RK Znojmo

 

 

 

13.-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Juřička Jiří

Como-3 gym

vesty

Vláďa Vráblík,

 Lanna Gym Praha

 

Vráblík 3*0

 

 

 

 

14.-61,24kg 3*2min

Muaythai

 

Holík – Lubomír                        Gauner Club Jihlava

Greguš 3*0

Greguš Luděk-

Aplik Muay Thai-

 

 

 

15.-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Martínek Tomáš

 Dragon gym Hradec Králové

Martínek 3*0

Dávid Šajben 
Hanuman gym Bratislava

 

 

 

16.-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Marek Červinka –

Aplik Muay Thai

Červinka 3*0

Hobot Erik,

 spartans BA

 

 

 

17.-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

Lewczyszyn Kryštof,

Jetsaam Gym

Lewczyszyn 2*1

Mráček Josef –
 TKB Teplice

 

 

 

18.-86,18kg 3*2min

Muaythai

 

Beneš -   Martin  

 The Champions Příbram

Korec TKO

Ladislav Korec - ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

19.-91kg 3*2min

Muaythai

 

Jaromír Kalmus

Thaibox Devils Třebíč

Kalmus RSC

MOL Filip, Gladiators gym Č. Budějovice,

 

 

 

20.-60kg 3*2min

Muaythai

 

Klusová Karolína

Como-3 gym

Klusová 3*0

Katarína Babičová 

 

 

 

21.-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Petr Švaříček

Thaibox Devils Třebíč 

Varga 3*0

Varga Tomáš 
ThaiBoxing Gym Zlín 

 

 

 

22.-91kg 3*2min

Muaythai

 

Matula Jan,

 Jetsaam Gym,

Matula 3*0

Adam Berec,

Spartans BA

 

 

 

23.-55kg 3*2min

Muaythai

 

Bulínová - Viktorie –

Valetudo RK Znojmo

Bulínová 2*1

Nováková Míša 

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 


 

24.-72,57kg 3*2min

Muaythai


 

Tomáš Jaša

Thaibox Devils Třebíč

Jaša 2*1

Petr Srdínko –

X Gym Praha

 

 

 

 

                            

 

                                               

 

 

                       

 

 

 

 

 

                      

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku