Sledujte nás na sociálních sítích

Mistrovství České republiky zahájily boje v Praze

15. 9. 2020
Na konci června se rozdaly mistrovské pásy pro nejlepší bojovníky sezony 2019/2020 a po téměř třech měsících odstartovaly boje o tituly pro národní šampiony nanovo. Za finanční podpory Magistrátu hlavního města Praha se v neděli 13. září uskutečnilo 110.kolo Mistrovství České republiky v muaythai.

V pražské hale TJ Spoje se o první body do tabulky utkalo čtyřiačtyřicet zápasníků v seniorské kategorie a osmadvacet v juniorské kategorii. Mezi dospělými se představili zástupci osmnácti klubů a čtrnáct jich vyslalo do ringu juniorské sportovce.

Seniorská kategorie nabídla čtyřiadvacet zápasů v osmi mužských kategoriích a třech ženských. V juniorské kategorii se odehrálo čtrnáct duelů.

Na české muaythai zápasníky čeká v letošní sezoně ještě devět kol, po kterých postoupí do finále vždy dva nejlepší z každé věkové a váhové kategorie.

Úvodní kolo republikového šampionátu moderovala již tradičně Bára Dvorská. Česká Muaythai Asociace rovněž děkuje společnosti Reality Čech, která asociaci darovala propisky.

 

Další kolo MČR v Muaythai se uskuteční opět v pražské TJ Spoje v sobotu 10. října 2020.

 

 

Pavel Šťastný

Pres manager C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku