Sledujte nás na sociálních sítích

Národní liga nabídla už tři kola, nejvíc výher zaznamenali tři zápasníci

11. 11. 2021
Třetím kolem pokračovaly boje v této sezoně Národní ligy v Muaythai. V sobotu 6. listopadu se v pražské hale TJ Spoje představilo v ringu pětasedmdesát zápasníků a k vidění bylo čtyřicet soubojů v různých váhových a věkových kategoriích.

V šestnácti z nich nastoupili muži v ringu A, ve vedlejším zase soupeřili ve čtyřiadvaceti duelech ženy a junioři.

Nejvíc výher mezi muži mají v tomto ročníku národní české soutěže dosud hned tři bojovníci. Tři výhry ze tří duelů si připsal Vasyl Kraynykivskyy z Adamas Teamu ve váhové kategorii do 60 kilogramů, stejný výsledek zaznamenal i Jaroslav Pálka z Arena Fight Club Brno, jenž soupeří se svými protivníky v kategorii do 63,5 kilogramu. Oba však na jednom ze tří kol scházeli.

Hned ke čtyřem zápasům mezi muži v Národní lize v Muaythai dosud naskočil Patrik Ilušák, jenž má v této sezoně stoprocentní účast. Zápasník Aplik Muay Thai Gymu poprvé padl až ve druhém sobotním duelu, když podlehl třebíčskému bojovníkovi Miloši Vostalovi 1:2 na body.

Čtvrté ligové kolo se uskuteční v sobotu 27. listopadu opět v pražské hale TJ Spoje. První souboj vypukne v poledne. Za vstup na akci zaplatí diváci 150 korun.

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku