Sledujte nás na sociálních sítích

Nová sezona odstartovala. V Národní lize muaythai se utkalo přes čtyřicet bojovníků

14. 9. 2021
Lokty a kolena se opět dostaly do akce. V sobotu 11. září totiž odstartovala nová sezona Národní ligy muaythai 2021/2022, když první kolo republikové soutěže hostila tradičně pražská hala TJ Spoje.

O první body do tabulky v boji o titul Šampion Národní ligy muaythai se mezi seniory utkalo hned třiačtyřicet bojovníků v různých váhových kategoriích. Do Prahy si našli cestu sportovci hned z třiadvaceti oddílů ze všech koutů republiky.

Mezi provazy se představilo i devět žen a hned dva vítězné duely si připsala Nicola Petráková z BT Gym Praha, když porazila nejprve 2:1 na body Barboru Blažkovou z klubu Fightarena Slaný a poté si poradila 3:0 na body s Evou Kolarčíkovou z pražského Lanna Gymu.

Ve druhém ringu se současně odehrály i souboje v rámci Pražského poháru dětí a juniorů, který organizoval pražský Lanna Gym pod záštitou České Muaythai Asociace. Akci podpořil i Magistrát hlavního města Prahy.

K vidění bylo v juniorských kategoriích celkem sedmadvacet zápasů, v nichž změřilo síly čtyřicet chlapců a devět dívek. Své svěřence vyslali do ringu trenéři celkem z dvaadvaceti oddílů. Největší zastoupení měl klub Fightarena Slaný, jenž vyslal do bojů hned pět svých zástupců.

Všechny sobotní zápasy vysílala Česká Muaythai Asociace na YouTube kanále s názvem MaXimus FightTV.

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.