Sledujte nás na sociálních sítích

O ZLATÝ MONGKON MĚSTA ROKYCAN - výsledky

26. 3. 2018
Přinášíme výsledky z mezinárodního turnaje dětí a mládeže - O zlatý mongkon města Rokycan.

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

 

 

 

1.-30kg JB 10/11 3*1min

 

 

 Kadlec Samuel, CZE

 

 

Alan Homič CZE

 

Homič 3*0

 

2. .-30kg JB 10/11 3*1min

 

 

Matěj Šimůnek CZE

 

 

Mólos Károly HUN

 

Šimůnek TKO

 

3.-48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Luft David GER

 

 

Barták Tobiáš CZE

 

Barták RSC

 

4. 48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Nagy Krisztofer HUN

 

 

Lazarevič Ognjen SLO

 

Krisztofer 3*0

 

5. -51kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Šmrha Daniel CZE

 

 

Horn Maxim GER

 

Šmrha 3*0

 

6. -51kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Janoušek Dminik CZE

 

 

Barták Tomáš CZE

 

Barták TKO

 

7. -54kg JB 16/17 3*2min

 

 

Homič Daniel CZE

 

 

Blahut Jan CZE

 

Homič RSC

 

8. -54kg JB 16/17 3*2min

 

 

Tomáš Branislav CZE

 

 

Princz László HUN

 

Tomáš 3*0

 

9. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

 

Umachanov Islam CZE

 

 

Szána Patrik HUN

 

Szána 3*0

 

10. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

 

Thér Petr CZE

 

 

Dely Dominik CZE

 

Dely 3*0

 

11.-34kg JB 10/11 3*1min

 

 

Schneider David CZE

 

 

Opatrný Matyáš CZE

 

Opatrný ABD

 

12.-60kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Škácha Jakub CZE

 

 

Růžička Tomáš CZE

 

Růžička 2*1

 

13.-38kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Verner  Šimon CZE

 

 

Németh Zsombor HUN

 

Németh 2*1

 

14.-60kg JB 16/17 3*2min

 

 

Fibi Márk  HUN

 

 

Rác Radek CZE

 

Fibi RSC

 

15.-81kg JB 16/17 3*2min

 

 

Malina Ondřej CZE

 

 

Melichar Alex CZE

 

Malina 2*1

 

16.-60kg JG 16/17 3*2min

Finále

 

Jordáková Kateřina CZE

 

 

Toth Envikö HUN

 

Toth RSC

 

17.-43kg JG 12/13 3*1,5min

Finále

 

Černá Nikol CZE

 

 

Cardová Emma CZE

 

Cardová 3*0

 

18.-34kg JB 8/9 3*1min

Finále

 

Jelínek Pavel  CZE

 

 

Vinduška Jakub CZE

 

Vinduška 3*0

 

19.-24kg JB 8/9 3*1min

Finále

 

Berec Jiří CZE

 

 

Turek Petr CZE

 

Turek 3*0

 

20.-36kg JB 10/11 3*1min

Finále

 

Svoboda Šimon CZE

 

 

Babayev Melik GER

 

Babayev ABD

 

21.-45kg JB 10/11 3*1min

Finále

 

Černý  Lukáš CZE

 

 

Zupanc Sebastian SLO

 

Černý 3*0

 

22.-38kg JB 10/11 3*1min

Finále

 

Gyňa Lukáš CZE

 

 

Jócza Szilárd HUN

 

Jócza ABD

 

23.-42kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Tierbach David GER

 

 

Szabolcs Dankó HUN

 

Tierbach 3*0

 

24.-45kg JB 14/15 3*2min

Finále

 

Novák Jiří  CZE

 

 

Šibilja Maj SLO

 

Šibilja 3*0

 

25.-71kg JB 16/17 3*2min

Finále

 

Kučera David CZE

 

 

Csonka Zsolt HUN

 

Kučera 3*0

 

26.-54kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Jaroch Patrik CZE

 

 

Kozany Jan CZE

 

Jaroch 3*0

 

27.-60kg  JB 14/15 3*2min

Finále

 

Petráš Martin CZE

 

 

Seffer Tamáš HUN

 

Petráš 3*0

 

28.-67kg JB 14/15 3*2min

Finále

 

Demeter Martin CZE

 

 

Bordás Alex HUN

 

Bordás RSC

 

29.-71kg JB 14/15 3*2min

Finále

 

Kondrych Sergej UKR

 

 

Varga Kristóf  HUN

 

Varga TKO

 

Včetně zápasů o 3.místo

 

 

30. .-30kg JB 10/11 3*1min

Finále

 

Matěj Šimůnek CZE

 

 

Alan Homič CZE

 

X

 

31. .-48kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Barták Tobiáš CZE

 

Nagy Krisztofer HUN

 

 

Barták 3*0

 

32. -54kg JB 16/17 3*2min

Finále

 

Homič Daniel CZE

 

 

Tomáš Branislav CZE

 

 

X

 

33. -63,5kg JB 16/17 3*2min

Finále

 

Szána Patrik HUN

 

 

Dely Dominik CZE

 

Szána 3*0

 

34. .-34kg JB 10/11 3*1min

Finále

 

Ponec Štěpán CZE

 

 

Opatrný Matyáš CZE

 

Opatrný ABD

 

35. .-60kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Jozsa Szabolc Hungary

 

 

Růžička Tomáš CZE

 

Szabolc 3*0

 

36. .-38kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Papst Kevin GER

 

 

Németh Zsombor HUN

 

Németh ABD

 

 

 

 

37. .-60kg JB 16/17 3*2min

Finále

 

Lakatoš Márk HUN

 

 

Fibi Márk  HUN

 

 

Lakatoš 3*0

 

38. .-81kg JB 16/17 3*2min

Finále

 

Poláček Ondřej CZE

 

 

Malina Ondřej CZE

 

 

Malina 2*1

 

39. -51kg JB 12/13 3*1,5min

Finále

 

Šmrha Daniel CZE

 

 

Barták Tomáš CZE

 

X

 

40.-71kg JG 16/17 3*2min

Finále

 

Znamenáčková Anežka CZE

 

 

Koca Nastasja SLO

 

Koca ABD

 

41.-48kg JB 12/13 3*1,5min

Zápas o 3.místo

 

LOSS č. 3

Luft David GER

 

 

Loss č. 4

Lazarevic SLO

 

Luft RSC

 

42.-51kg JB 12/13 3*1,5min

Zápas o 3.místo

 

Loss č.5

Horn Maxim GER

 

 

Loss č.6

Janoušek Dminik CZE

 

 

X

 

43.-54kg JB 16/17 3*2min

Zápas o 3.místo

 

Loss č.7

Blahut Jan CZE

 

 

Loss č.8

Princz László HUN

 

X

 

44.-63,5kg JB 16/17 3*2min

Zápas o 3.místo

 

Loss č.9

Umachanov Islam CZE

 

Loss č.10

Thér Petr CZE

 

X

 

45. .-30kg JB 10/11 3*1min

 

 

Loss č.1

Kadlec Samuel, CZE

 

Loss č.2

Mólos Károly HUN

 

X

 

Medal ceremony

 

 

 

 

 

-30kg JB 10/11 3*1min

 

 

1. Alan Homič CZE,

1. Matěj Šimůnek CZE

 

2./

3. Kadlec Samuel, CZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.-48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Barták Tobiáš CZE

2. Nagy Krisztofer HUN

 

3. Luft David GER

 

 

 

 

-54kg JB 16/17 3*2min

 

 

1. Homič Daniel CZE

1. Tomáš Branislav CZE

 

2./

3. Princz László HUN

 

 

 

. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

 

1. Szána Patrik HUN

 

2. Dely Dominik CZE

3. Thér Petr CZE

 

 

 

.-34kg JB 10/11 3*1min

 

 

1. Opatrný Matyáš CZE

2. Ponec Štěpán CZE

 

3. Schneider David CZE

 

 

 

 

.-60kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Jozsa Szabolc Hungary

 

2. Růžička Tomáš CZE

3. Škácha Jakub CZE

 

 

 

 

.-38kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Németh Zsombor HUN

2. Papst Kevin GER

 

3. Verner  Šimon CZE

 

 

 

 

.-60kg JB 16/17 3*2min

 

 

1. Lakatoš Márk HUN

 

2. Fibi Márk  HUN

 

3. Rác Radek CZE

 

 

 

.-81kg JB 16/17 3*2min

 

 

1. Malina Ondřej CZE

 

2. Poláček Ondřej CZE

 

3.Melichar Alex CZE

 

 

 

-51kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Šmrha Daniel CZE

1. Barták Tomáš CZE

2./

3. Horn Maxim GER

 

 

 

.-71kg JG 16/17 3*2min

 

 

1. Koca Nastasja SLO

2. Znamenáčková Anežka CZE

 

 

 

 

 

.-71kg JB 14/15 3*2min

 

 

1. Varga Kristóf  HUN

2. Kondrych Sergej UKR

 

 

 

 

 

.-67kg JB 14/15 3*2min

 

 

1. Bordás Alex HUN

2. Demeter Martin CZE

 

 

 

 

 

.-60kg  JB 14/15 3*2min

 

 

1. Petráš Martin CZE

 

2. Seffer Tamáš HUN

 

 

 

 

.-54kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Jaroch Patrik CZE

 

2. Kozany Jan CZE

 

 

 

 

.-71kg JB 16/17 3*2min

 

 

1. Kučera David CZE

 

2. Csonka Zsolt HUN

 

 

 

 

.-45kg JB 14/15 3*2min

 

 

1. Šibilja Maj SLO

2. Novák Jiří  CZE

 

 

 

 

 

.-42kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

1. Tierbach David GER

 

2. Szabolcs Dankó HUN

 

 

 

 

.-38kg JB 10/11 3*1min

 

 

1.Jócza Szilárd HUN

2. Gyňa Lukáš CZE

 

 

 

 

 

45kg JB 10/11 3*1min

 

 

1. Černý  Lukáš CZE

 

2. Zupanc Sebastian SLO

 

 

 

 

.-36kg JB 10/11 3*1min

 

 

1. Babayev Melik GER

2. Svoboda Šimon CZE

 

 

 

 

 

.-24kg JB 8/9 3*1min

 

 

1. Turek Petr CZE

2. Berec Jiří CZE

 

 

 

 

 

.-34kg JB 8/9 3*1min

 

 

1. Vinduška Jakub CZE

2. Jelínek Pavel  CZE

 

 

 

 

 

.-43kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

1. Cardová Emma CZE

2. Černá Nikol CZE

 

 

.-60kg JG 16/17 3*2min

 

 

1. Toth Envikö HUN

2. Jordáková Kateřina CZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Export ics

Sledujte nás na Facebooku