Sledujte nás na sociálních sítích

Skvělé soustředění, stane se z něj pravidlo!?

24. 9. 2020
Víkendové soustředění muaythai v prostorách českobudějovického Gladiators gym se vydařilo na výbornou. Dorazily tři desítky mladých bojovníků z domácího oddílu, dále také z Milevska či z Třeboně ve věku od 9 do 15 let.

Kdo na soustředění 19. a 20. září 2020 nepřijel, tak mohl výrazně litovat. Akce pro talentovanou mládež totiž vyšla skvěle. „Věnovali jsme se technice úderů a dalším základům. Trénovali jsme i věci, na které běžně není čas. Všichni máme navíc společné zážitky. Přípravu jsme zpestřili o prvky, které rozvíjí celkový pohyb dětí,“ popisuje hlavní kouč Michal Novák.

Program začal sobotním dopoledním tréninkem, po něm následoval oběd a odpolední zábavné pohybové aktivity v českobudějovické Jump aréně. Před večeří nechyběl odpolední trénink. Večerní fázi nahradily hry v prostorách výstaviště s Nerf pistolemi. „Večer jsme koukali na dramatický film a pro řadu dětí bylo přespání v tělocvičně velkým dobrodružstvím. Program jsme zakončili nedělním dopoledním tréninkem s dobrovolným sparingem. Celkově jsme moc spokojeni a soustředění mělo efekt,“ dodává Novák.

Klíčová otázka většiny účastníků zněla: „Kdy bude příští soustředění?“ Konkrétní odpověď známá není, ale brzy určitě bude! „Chceme z toho udělat pravidlo a alespoň jednou za dva měsíce se sejít. Kapacity máme a rádi se o děti postaráme. A napadá mě, že bychom se příště mohli přesunout například do Třeboně,“ uvažuje šéftrenér Novák.

Organizaci soustředění finančně podpořil pořádající klub Gladiators gym České Budějovice.

#gladiatorsgymcb #muaythai

Pavel Kortus

 

Gladiators gym České Budějovice

www.gladiators.cz

Husova tř. 523/30, České Budějovice

tel.: Michal Novák (šéftrenér) +420 728 108 317

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku