Sledujte nás na sociálních sítích

SOUBOJ TITÁNŮ - SuperLiga series

12. 11. 2018
Již tento víkend, konkrétně v sobotu 17.listopadu se v západočeské metropoli Plzni uskuteční pokračování tradiční akce bojových sportů. Tuto akci netřeba fanouškům a lidem, kteří se pohybují v prostředí bojových sportů nikterak představovat. Za více než 15 let existence této akce, zde nastoupilo mnoho domácích, ale i zahraničních bojovníků. Nejinak tomu bude i letos v polovině listopadu. Kromě atraktivní pyramidy ve váhové kategorii do 91 kilogramů se totiž staneme svědky super války. Války, ve které půjde o pás šampiona v supertěžké váze České Muaythai Asociace.

V této královské kategorii se o zmíněný opasek šampiona střetnou Michalové, konkrétně Michal REISSINGER a Michal “Golden Mike” JANÁČEK. Na straně jedné uvidíte hrdého a obrovsky silného spartského bojovníka Michala REISSINGERA. Tento válečník, který má zkušenost i s bojem mezi fotbalovými Hooligans (Sparta Praha), reprezentuje pražský Spejbl gym a nebude pro nikoho snadným soustem. Jedná se o českého amatérského šampiona asociace C.M.T.A., tedy téže asociace, která dává v tomto zápase do banku opasek pro profesionálního šampiona supertěžké váhy. U tohoto borce platí více než u kohokoliv jiného, že jeho soupeři musejí být neustále ve střehu, sebemenší polevení v koncentraci bývá velmi často - nutně podotknout, že v takovém případě zcela po zásluze - potrestáno ukončením KO!

Na druhé straně “arény obehnané šestnácti provazy”, bude stát 30-letý jihočeský gladiátor Michal “Golden Mike” JANÁČEK. Tenhle svěřenec Michala NOVÁKA, Petra KORČÁKA a Michala FRČKA z českobudějovického Gladiators gymu. Jedná se o neméně tvrdého bojovníka, než je jeho nadcházející soupeř v Plzni.

Oba dva borci patří bezesporu k tomu nejlepšímu a nejsilnějšímu, co česká “supertíha” může nabídnout. Je opravdu málo dalších alternativ, které se pro tuto válku o titul šampiona C.M.T.A. v supertěžké váze nabízí. Buďte si jistí tím, že tento zápas nenechá nikoho chladným. Můžete se jistě těšit na spoustu tvrdých výměn, při kterých oba borci rozdají nespočet ran, tvrdých jako ocel, ale zároveň i spoustu jich jeden či druhý inkasují. Toho by se rozhodně nemohl účastnit jen tak někdo. Pro takový zápas musíte mít strašně silnou vůli, podřídit se obrovské dřině v přípravě, kterou oba dva podstoupili. Za co, samo o sobě, patří oběma velká poklona. Tento zápas bude určitě patřit k ozdobám nejen nadcházejícího eventu Souboje Titánů, ale zcela jistě se zapíše i do historie jak Souboje Titánů, tak celkově historie českého Muaythai.

 

 

#SilesianWolf

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku