Sledujte nás na sociálních sítích

VEŘEJNÝ TRÉNINK DĚTÍ A MLÁDEŽE - ČESKÉ BUDĚJOVICE

9. 11. 2014
Již poněkolikáté uspořádala C.M.T.A. trénink muaythai pro děti a juniory. Tentoktráte se pořadatelství ujal českobudějovický klub GLADIATORS GYM , který zastupuje Michal Novák. .

TRÉNINK DĚTÍ A MLÁDEŽE pořádaný Českou Muay-Thai Asociací, o.s. ve spolupráci s oddílem Gladiator´s gym České Budějovice

 

Celorepublikový trénink dětí a mládeže hostila v neděli 9.11.2014 profesionální tělocvična pro bojové sporty Gladiator´s gym České Budějovice. Děti si mohly bez zápasového stresu změřit své síly a posunout se v tréninku zase o trochu výše. Kromě pořádajícího oddílu akci podpořili také CHB Gym Karlovy Vary, Macak´s gym Pardubice, Hanuman gym Praha a Tik Tak Rokycany. Děti byly rozděleny do skupin podle technické úrovně a věku (děti, junioři)        a celý seminář byl rozfázován do 3 částí. V té první se účastníci tréninku společně zahřáli        a protáhli, nechyběly pohybové a dovednostní hry a základy gymnastických cviků. V té druhé se žákům po skupinkách věnovali trenéři Bohuslav Chudáček, Michal Novák, Petr Balej            a Jaroslav Hodina, postupně se chlapci a dívky střídali na stanovištích se zaměřením               na určitou disciplínu (lapy, klinče a nácviky na lapy a boxovací pytle). Třetí částí byl pak společný sparing, který čítal více než 30 dvouminutových kol. Všechny sparingy byly vedené    v duchu fair play a krev ani slzy skutečně netekly. Tento přátelský trénink ukázal, že muaythai je cesta, jak najít nové přátele, naučit se základním pohybovým dovednostem, udržet se fit      a osvojit si základní morální principy založené na tradičním asijském bojovém umění MuayThai.  Závěrem děkuji všem zúčastněným a věřím, že se všichni těší na další akci, která se chystá v lednu 2015 do Prahy.

Michal Novák - sportovní ředitel C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Červen 2020
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Export ics

Sledujte nás na Facebooku