Sledujte nás na sociálních sítích

Zlatý Mongkon Rokycany - výsledky

2. 3. 2020
Přinášíme výsledky z mezinárodního turnaje - Zlatý Mongkon Rokycany

1/3/2020 Zlatý Mongkon

C.M.T.A rules

 

 

 

 

 

 

Red corner

 

Blue corner

 

 

 

 

0.

-50kg JG 12/13 3*1,5

Mongkon - vesty /FINAL

 

 

Buček Rostislav

CZ - Gladiators gym ČB

Horváth 3:0

Horváth Adrian

CZ - Hamr Ostrava

 
 

 

 

 

1.

-32kg JB 8/9 3*1

Mongkon - vesty

 

 

Říha Václav

CZ - Tik Tak Rokycany

Kadlec 3:0

Kadlec Pavel

CZ - Gladiators ČB

 
 

 

 

 

2.

-32kg JG 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

Zajíčková Pavla

CZ - Tik Tak Rokycany

Matoušková 3:0

Matoušková Sabina

CZ - Leonidas MT Dubí

 
 

 

 

 

3.

-32kg JB 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

Ježek Jakub

CZ – Leonidas MT Dubí

Kotalík 3:0

Kotalík Antonín

CZ - Lanna gym Praha

 
 

 

 

 

4.

-38kg JB 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

Nenáhla Jiří

CZ – Fight aréna Slaný

Kubal 3:0

Kubal Krištof

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

5.

-55kg JG 14/15 3*1,5

Mongkon - vesty

 

 

Cardová Ema

CZ - Fight aréna Slaný

Adler 2:1

Adler Netti

Hungary

 
 

 

 

 

6a

-33kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon - vesty

 

 

Homič Alan

CZ – Leonidas MT Dubí

Homič RSC

Hašimovič Adrian

Austria

 
 

 

 

 

6.

-33kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon - vesty

 

 

Kadlec Samuel

CZ - Fight aréna Slaný

Graf 3:0

Graf Edward

Germany

 
 

 

 

 

7a

-63,5 kg JB 14/15 3*2

Mongkon - vesty

 

 

Varhol Lukáš

CZ – Lanna gym Praha

Slaieh KOH

George Daniel Slaieh

Izrael

 
 

 

 

 

7.

-63,5 kg JB 14/15 3*2

Mongkon - vesty

 

 

Barták Tomáš

CZ - Leonidas

Barták 3:0

Attila Semczi

Hungary

 
 

 

 

 

8.

-70 kg JB 16/17 3*2

Mongkon - vesty

 

 

Sklenář Jan

CZ - Rednex gym

Adler 3:0

Adler David

Hungary

 
 

 

 

 

9.

-32kg JG 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.3

 Matoušková Sabina

CZ - Leonidas MT Dubí

 Matoušková 3:0

Benešová Stela

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

10.

-27kg JB 8/9 3*1

Mongkon – vesty/ FINAL

 

 

Hasimovič Samir

Austria

Hasimovič 2:1

Itay Naiman

Izrael

 
 

 

 

 

11.

-55kg JG 14/15 3*1,5

Mongkon – vesty/ FINAL

 

 

VÍTEZ - zápas č.5

 Adler Netti

Hungary

Jílková KOH

Jílková Viktorie

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

12.

-32kg JB 8/9 3*1

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.1

 Kadlec Pavel

CZ - Gladiators ČB

Kadlec ABD

Turek Petr

CZ - Gladiators gym ČB

 
 

 

 

 

13.

-32kg JB 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.3

 Kotalík Antonín

CZ - Lanna gym Praha

Kotalík 3:0

Hasimovič Emilio

Austria

 
 

 

 

 

14.

-38kg JB 10/11 3*1

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.4

 Kubal Krištof

CZ - Tik Tak Rokycany

Hidanovič 3:0

Hidanovič Stylianos

Austria

 
 

 

 

 

15.

-45kg JG 10/11 3*1

Mongkon – vesty/ FINAL

 

 

Kadlecová Sára

CZ - Gladiators gym ČB

Neubauer RSC

Neubauer Vanessas

Austria

 
 

 

 

 

16.

-52kg JG 12/13 3*1,5

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Černá Nikol

CZ – Leonidas MT Dubí

Černá RSC

Kinscö Olah

Austria

 
 

 

 

 

17.

-40kg JB 10/11 3*1

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Havlík Antonín

CZ - Tik Tak Rokycany

Havlík 2:1

Trojánek Dominik

CZ – Leonidas MT Dubí

 
 

 

 

 

17a

-60 kg senior woman 3*3

Mongkon -FINAL FIGHT SENIOR WOMAN

 

 

Klusová Karolína

CZ – Como-3 gym Ostrava

Scheucher 2:1

Scheucher Nina

Austria

       

18.

-42kg JB 10/11 3*1

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Trojánek Jakub

CZ- Leonidas MT Dubí

Schall KOL

Schall Elias

Germany

 
 

 

 

 

19.

-52kg JB 10/11 3*1

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Sotona Patrik

CZ - Aries gym

Sotona 3:0

Weishaupl Karel

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

20.

-33kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.6a

 Homič Alan

CZ – Leonidas MT Dubí

Homič 3:0

VÍTEZ - zápas č.6

Graf Edward

Germany

 
 

 

 

 

20b

-63,5 kg JB 14/15 3*2

Mongkon – vesty / FINAL

 
 

VÍTEZ - zápas č.7

Barták Tomáš

CZ – Leonidas MT Dubí

Barták 3:0

VÍTEZ - zápas č.7a

George Daniel Slaieh

Izrael

 
       

21.

-48kg JB 12/13 3*2

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Dunajev Arseniy

CZ –Hanuman gym Praha

Dunajev RSC

Averelian Mustafa Hasimovic

Austria

 
 

 

 

 

22.

-41kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Ponec Štěpán

CZ – Leonidas MT Dubí

Maddah KOH

Maddah Aamen

Izrael

 
 

 

 

 

23.

-54kg JG 16/17 3*2

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Bezděková Elizabeth

CZ - Hamr gym Ostrava

Székely 3:0

Székely Anna

Hungary

 
 

 

 

 

24.

-60kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Krejčí Tomáš

CZ – Leonidas MT Dubí

Krejčí 3:0

Wimmer Matěj

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

25.

-75 kg senior man 3*3

Mongkon - FINAL FIGHT SENIOR MAN

 

 

Stelšovský Jakub

CZ - Hanuman Praha

Suman 3:0

Elad Danji Suman

Izrael

 
 

 

 

 

26.

-67kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Silmbrod Martin

CZ - Gladiators gym Třeboň

Silmbrod 3:0

Charous Matěj

CZ – Leonidas MT Dubí

 
 

 

 

 

26a

-44kg JG 14/15 3*2

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Papst Kevin

Germany

El Din ABD

Jawad Kheir El Din

Izrael

 
 

 

 

 

28.

-48kg JG 14/15 3*2

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Kajaba Jakub

CZ – Leonidas MT Dubí

Polocz 3:0

Polocz Patrik

Hungary

 
 

 

 

 

29.

-37kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon – vesty / FINAL

 

 

Matěj Šimůnek

CZ – Leonidas MT Dubí

Šimůnek

  • nenastoupil soupeř
 
 

 

 

 

31.

-63,5 kg JB 16/17 3*2

Mongkon - vesty / FINAL

 

 

Homič Daniel

CZ - Aries gym

Homič 2:1

Petráš Martin

CZ - Tik Tak Rokycany

 
 

 

 

 

32.

-70 kg JB 16/17 3*2

Mongkon - vesty

 

 

VÍTEZ - zápas č.8

 Adler David

Hungary

Adler KOH

Štajnc David

CZ – Leonidas MT Dubí

 
 

 

 

 

33.

-67 kg senior man 3*3

Mongon - final fight

 

 

Horváth Dominik

Hungary

Horváth KOH

Koller Marco

Austria

 
 

 

 

 

34.

-63,5kg JB 12/13 3*1,5

Mongkon - vesty vesty / FINAL

 

 

Pařízek Marek

CZ - Tik Tak Rokycany

Schinkasek 3:0

Schinkasek Marcel

Hungary

 
 

 

 

 

35.

-60 kg JG 14/15 3*2

Mongkon – vesty / FINAL FIGHT JUNIOR GIRLS

 

 

Dvořáková Linda

CZ - Fenris Č.B.

Vosyková 2:1

Vosyková Karolína

CZ – Fight aréna Slaný

 
 
 

 

 

 

37.

-71 kg senior man 3*3

Mongkon - FINAL FIGHT SENIOR MAN

 

 

Gorol Filip

CZ – Leonidas MT Dubí

Mírek 2:1

Mírek Jakub

CZ – Lanna gym Praha

 
 

 

 

 

38.

-57 kg senior woman 3*3

Mongkon - FINAL FIGHT SENIOR WOMAN

 

 

Vobecká Ludmila

CZ – Hamr gym Ostrava

Vobecká RSC

Tóth Enikó

Hungary

 
 

 

 

 

39.

-86 kg senior man 3*3

Mongkon - FINAL FIGHT SENIOR MAN

 

 

Křistek David

CZ – Como-3 gym Ostrava

Křistek ABD

  • nenastoupil soupeř
 
 

 

 

 

40.

+91 kg senior man 3*3

Mongkon - FINAL FIGHT SENIOR MAN

 

 

Vachoušek Melvin

CZ - Lanna gym Praha

Vachoušek 3:0

Galambus Bence

Hungary

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku