Sledujte nás na sociálních sítích

Hledáme

C.M.T.A. HLEDÁ REDAKTORY, BLOGERY, FOTOGRAFY, MANAGERY

 

Zápasové články

C.M.T.A. hledá bloggery, autory zápasových článků a fotografy. Máte-li odvahu jít se svojí uměleckou kůží na trh, ozvěte se.

 

Blogy


C.M.T.A hledá bloggery, kteří by přispívali na web C.M.T.A. Zájemce by měl mít přehled o dění a zápasech, mělo by tedy jít o aktivního zápasníka, trenéra, diváka nebo rozhodčího, obecně osobu, která zažije víc, než pár akcí ročně.

Na rozdíl od zápasových článků není zásadní aktuálnost, blog by byl vkládán například v pondělí úterý, tzn. Po víkendových akcích. Témata i frekvence by asi ale blogger určoval zcela libovolně.

Zájemci se mohou ozvat na info@czechmuaythai.cz

 


C.M.T.A hledá autory zápasových článků


Požadavky
- Článek musí dorazit ideálně v noci  po zápase, nejpozději následující den do 12:00h.
- Rozsah článku 200-500 slov
- Nezbytný je nezávislý pohled. Tím není myšleno vyloučení pozitivního nebo negativního názoru autora, ale nesmí jít o zaujatý klubový článek. O zápasech lze tedy psát výhradně tak, že jeden borec porazil druhého, nikoliv "my jsme vyhráli"
- Podmínkou je určitá slohová i gramatická úroveň (články nebudou procházet "cenzurou" ani editací)

Nabídka odměny
- 200 Kč za jeden zápasový článek
- 300 Kč za jeden zápasový článek doplněný alespoň 10 fotografiemi       

 

Zkušební období a obecně o nabídce
- První tři články jsou zkušební a bezplatné. Nicméně pokud autor touto zkouškou projde, tak mu po napsání dalších tří článků (celkem tedy šesti) budou proplaceny i tyto „zkušební“ a stane se redaktorem C.M.T.A.
- Z výše odměny je pravděpodobně čitelné, že cílíme zejména na diváky nebo i účastníky turnajů, kteří poté například během cesty domů napíší několik vět a přijdou tak k určité odměně, která sama o sobě patrně zajímavá není, ale postupem času se může uchazeč stát plnohodnotným PR managerem se smlouvouPřihlašování
V případě, že bude projekt úspěšný, budou na turnaje fungovat přihlášky, aby z některých akcí nebylo více článků.

Vyúčtování
- Platbu je možné provést jen na základě potvrzení spolupráce
- Články mohou dodávat samozřejmě i kluby, týmy, resp. členové klubů jménem týmu. I pro ně však, resp. zejména pro ně  platí podmínka nezávislosti. Odměny za článek se v takovém případě vyplácejí převodem na účet klubu.

Informace a přihlášky
Napište si o ně na email info@czechmuaythai.cz