Sledujte nás na sociálních sítích

SuperLiga series 2019/2020

Ženy -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Šebenik Bojana Slovenia 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kuchařová Martina Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Ženy -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Pelechová Eliška Gladiators gym Č.B. 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Ženy -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kútná Mariana Slovakia 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hnídek Denis Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Najman Dominik xy 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Dubský Jaroslav Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Greguš Luděk Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Martínek Tomáš GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Drda Vojtěch G-Titán Žatec 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Pavel Zdeněk YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Muži -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hoke Dag Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Černý Jan Palec Gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Petržílek Michal LANNA GYM z.s. Praha 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Hon Patrik MT Sokol Mělník 1 1 0 0 1 0 0 0 15
Beket Renat Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Martínek Tomáš GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Sily Viliam Slovakia 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Coufal Antonín Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Glevka Dmytro Ukraine 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gorol Filip Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Biche Ivan YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Šindelář Jan Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Mizun Jan MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Krčmář Michal LANNA GYM z.s. Praha 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Vorkapić Sašo Slovenia 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Plavec Bernard Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 2 2 0 1 0 0 0 0 70
Jecha David XY 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Gorol Filip Leonidas MT Dubí 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Šindelář Jan Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Štádler Jiří XY 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Talafous Josef Gladiators gym Č.B. 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Syrový Marek Palec Gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Marvan Ondřej Highlanders Trutnov 2 1 0 1 0 0 0 1 50

Muži -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vítovec Daniel HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Křístek David Como- 3 gym, z. s.Třinec 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Klauda Jakub Highlanders Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vašůt Jan YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Korda Jiří MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Santalahti Jussi Finland 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Karel Kule XY 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Szecówka Lukasz Poland 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Audy Adam HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Pohl Cyril BT GYM PRAHA, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku