Sledujte nás na sociálních sítích

KIDS MUAYTHAI CHALLENGE 2021/2022

ROUNDKICK -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 2 3 0 0 0 0 0 1 100
Horký David Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Hron David Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháček Erik Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháčková Ingrid Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hromádka Karel Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Karolína Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 2 4 0 0 0 0 0 0 120
Kasík Marek Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Siedtman Marek Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Žemba Matyáš Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kružíková Michaela Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Nathalie Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon Fightaréna Slaný 2 2 0 0 0 0 2 0 90
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Loudová Štěpánka Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Štaubert Václav Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Zázvorka Zdeněk Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ROUNDKICK 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hron Adam Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kasíková Adéla FIghtaréna Slaný 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Mokan Alexandra Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kotalík Antonín Lanna gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Smolka Daniel MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hendrich Deniel Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Tvrdý Dominik Spejbl gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vorel Eliáš Leonidas gym 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Slabý František Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Marhovský František Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Šandorka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kloud Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ištvánek Jan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kozák Jan Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hegrová Jana Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bartoš Jiří Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 1 1 85
Nakonechna Kristina Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Horáček Kryštof Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hlas Libor Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš FIghtaréna Slaný 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pátecký Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hoskovcová Markéta Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Verner Matěj Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolík Maximilian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Spal Maxmilián Tik Tak Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mandík Michal Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Miroslav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Benešová Stela Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teodor Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šiktanc Václav FIght Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Vendula Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ROUNDKICK 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Marášek Arnan BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ivanov Damian Julijan Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kramarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotovicová Emily Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ježek Jakub Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Trojánek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 2 0 90
Casady Justin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 2 65
Holubová Klára BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Karásková Leontýna Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Lucie Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pařízek Marek Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šafránek Martin Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Gašperec Milan Leonidas gym 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Wortner Nicolas Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Valeš Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lukač Patrik Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Iran Šimon Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Guseynova Zumrud MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ROUNDKICK 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Galla Daniel Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kovrzek jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutová Kateřina Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Baladová Klára Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas gym 2 2 0 0 0 0 0 2 80
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 1 0 105
Černá Nicol Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Blahna Petr Highlanders 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Leheza Robert MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nikoluková Simona Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Černý Stanislav BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vinohradský Tadeáš Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mocko Tomáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Brabenec Vojtěch Fight club Duchcov 2 1 0 0 0 0 1 2 65
Takács Vojtěch Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

UP DOWN PLANK -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Lukáš FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Marek FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Černický Šimon FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Štaubert Václav Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40

UP DOWN PLANK 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mokan Alexandra Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kotalík Antonín Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Smolka Daniel MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Tvrdý Dominik Spejbl gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vorel Eliáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Slabý František Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Marhovský František Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šandorka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kloud Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hegrová Jana Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bartoš Jiří Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horáček Kryštof Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Verner Matěj Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Spal Max Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolík Maximilian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Mandík Michal Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Benešová Stela Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Jacuk Teodor Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šiktanc Václav FIght Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

UP DOWN PLANK 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ivanov Damian Julijan Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishaupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 2 60
Pařízek Marek Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gašperec Milan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lukač Patrik Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Guseynova Zumrud MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20

UP DOWN PLANK 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutová Kateřina Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Baladová Klára Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Černá Nicol Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Blahna Petr Highlanders 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Leheza Robert MUAY THAI Olomouc 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Vinohradský Tadeáš Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mocko Tomáš Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Takács Vojtěch Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Brabenec Vojtěch Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ANGLIČÁKY -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 2 80
Horký David Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Macháček Erik Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháčková Ingrid Hanuman gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hron Jakub Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hromádka Karel Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Karolína Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Kasík Marek Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Siedtman Marek Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Žemba Matyáš Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kružíková Michaela Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Horká Nathalie Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Černický Šimon FIghtaréna Slaný 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Loudová Štěpánka Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Štaubert Václav Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Zázvorka Zdeněk Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45

ANGLIČÁKY 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hron Adam Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Mokan Alexandra Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kotalík Antonín Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Smolka Daniel MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hendrich Deniel Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Tvrdý Dominik Spejbl gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vorel Eliáš Leonidas gym 2 1 0 0 0 0 1 2 65
Slabý František Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Marhovský František Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Šandorka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kloud Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ištvánek Jan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kozák Jan Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hegrová Jana Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bartoš Jiří Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 2 3 0 0 0 0 0 1 100
Nakonechna Kristina Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Horáček Kryštof Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hlas Libor Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pátecký Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hoskovcová Markéta Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Verner Matěj Daligym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Spal Maximilián Tik Tak Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Frolík Maximilian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mandík Michal Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Miroslav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Benešová Stela Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teodor Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šiktanc Václav Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Vendula Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ANGLIČÁKY 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Marášek Arnan BT gym Praha 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Ivanov Damian Julijan Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kramarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotovicová Emily Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ježek Jakub Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Trojánek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Casady Justin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Holubová Klára BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Karásková Leontýna Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Peňázová Lucie Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pařízek Marek Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Gašperec Milan Leonidas gym 2 0 0 0 0 0 0 4 40
Wortner Nicolas Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Valeš Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lukač Patrik Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Matoušková Sabina Leonidas gym 2 1 0 0 0 0 0 3 60
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Pup Sebastian Lanna gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Iran Šimon Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Guseynova Zumrud MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ANGLIČÁKY 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Galla Daniel Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kovrzek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutová Kateřina Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Baladová Klára Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas gym 2 1 0 0 0 0 1 2 65
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 1 0 105
Černá Nicol Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Blahna Petr Highlanders 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Leheza Robert MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nikoluková Simona Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Černý Stanislav BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Vinohradský Tadeáš Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Mocko Tomáš Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Brabenec Vojtěch Fight club Duchcov 2 2 0 0 0 0 0 1 100
Takács Vojtěch Fight club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KOLENA -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Novák Nikolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60

KOLENA 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kotalík Antonín Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Nakonechna Kristina Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kukač Samuel Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lauterkrancová Sofie Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KOLENA 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechnyi Daniil Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Veselý Jakub Fight club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Přibylová Julie Schulz gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Pup Sebastian Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60

KOLENA 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Bárta Bruno Schulz gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Schneider David Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Ostrá Eliška Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Brabenec Vojtěch Fight club Duchcov 1 2 0 0 0 0 0 0 60

ALLIGATOR JUMPS -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Novák Nikolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45

ALLIGATOR JUMPS 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kotalík Antonín Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolín Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nakonechna Kristina Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kukač Samuel Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lauterkrancová Sofie Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ALLIGATOR JUMPS 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechnyi Daniil Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Veselý Jakub Fight club Duchcov 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Přibylová Julie Schulz gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Pup Sebastian Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60

ALLIGATOR JUMPS 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Bárta Bruno Schulz gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Schneider David Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Ostrá Eliška Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Brabenec Vojtěch Fight club Duchcov 1 2 0 0 0 0 0 0 60

STOP KICK PUSH KICK -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horký David Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Yerabek Dorian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháček Erik Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháčková Ingrid Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Flégr Milan Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Horká Natálie Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Markovič Nicolas Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Novák Nicolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojta Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20

STOP KICK PUSH KICK 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Rybák Adam Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 0 20
Mokan Alexandra Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Dropová Beáta Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hendrich Deniel Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotovicová Emily Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vana Filip Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Elznicová Gabriela Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Šandorka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pecina Jan Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Ištvánek Jan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vadinský Jindřich Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechna Kristina Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváček Matyáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lazorsak Maxim Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolík Maximilian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pachner Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teodor Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Vendula Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20

STOP KICK PUSH KICK 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechnyi Daniil Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Beňo Jan Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Lucie Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Nebřenský Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gašperec Milan Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Molová Natálie Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Elznic Šimon Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Šuhajová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Venhodová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20

STOP KICK PUSH KICK 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Satran Adam Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Homič Alan Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Davidová Dominika Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Ostrá Eliška Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Košnár Josef Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ouborná Karolina Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutová Kateřina Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Baladová Klára Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Gyňa Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Černá Nicol Leonidas gym 1 1 1 0 0 0 1 0 45
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Davidová Veronika Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Brabenec Vojtěch Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45

T-ROTATION -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horký David Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Yerabek Dorian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Macháček Erik Hanuman gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Macháčková Ingrid Hanuman gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Flégr Milan Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Natálie Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Markovič Nicolas Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Novák Nicolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojta Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45

T-ROTATION 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Rybák Adam Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Mokan Alexandra Adamas team 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Dropová Beáta Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hendrich Deniel Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotovicová Emily Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vana Filip Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Elznicová Gabriela Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Šandorka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berka Jakub Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pecina Jan Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ištvánek Jan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vadinský Jindřich Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechna Kristina Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváček Matyáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lazorsak Maxim Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolik Maximilian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pachner Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teador Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Vendula Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20

T-ROTATION 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechnyi Daniil Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Beňo Jan Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Peňázová Lucie Fight Club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Nebřenský Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gašperec Milan Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Molová Natálie Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Elznic Šimon Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Šuhajová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Venhodová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20

T-ROTATION 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Satran Adam Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Homič Alan Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Davidová Dominika Gladiators gym Milevsko 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 0 20
Ostrá Eliška Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Košnár Josef Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ouborná Karolína Gladiators gym Milevsko 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kohoutová Kateřina Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Baladová Klára Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gyňa Lukáš Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Šimůnek Matěj Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černá Nicol Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 40
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Davidová Veronika Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Brabenec Vojtěch Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KLIKY -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45
David Daniel Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Yerabek Dorian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Klímová Julie Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kýzl Lukáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Gábor Matyáš MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Flégr Milan Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Novák Nikolas MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Štaubert Václav Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pastva Vincent Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KLIKY 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Mokan Alexandra Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Droppová Beata Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vana Filip Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Minarčíková Iva Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pecina Jan Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čečák Jan Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Žák Jiří Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pech Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolín Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Krásková Lea Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lazorsak Maxim Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolik Maximilián Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Miroslav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Polívka Patrik Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teador Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Foltýn Vojtěch Schulz gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60

KLIKY 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Radkov Adam MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotalík Antonín Lanna gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kamarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hehejík Ivan Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bach Jan MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Štaubert Josef Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Přibylová Julie Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishaupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Poláčková Linda Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šafránek Martin Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ryšina Matyáš Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mlnařík Mikoláš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nedvěd Mikuláš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Klímová Natálie MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Venhodová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60

KLIKY 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Satran Adam Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nguyen Bín Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bárta Bruno Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Loboda Danylo Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Jihlavec Jan BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Janouš Lukáš Lanna gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ZADNÍ DIREKT -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45
David Daniel Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Yerabek Dorian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Klímová Julie Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kýzl Lukáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 0 20
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Gábor Matyáš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Novák Nicolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Štaubert Václav Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pastva Vincent Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ZADNÍ DIREKT 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Mokan Alexandra Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Droppová Beata Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vana Filip Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Minarčíková Iva Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pecina Jan Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čečák Jan Schulz gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Diviš Jan X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Žák Jiří Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pech Karel Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Krásková Lea Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasíková Lea Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lazorsak Maxim Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolik Maximilián Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dostálová Michaela Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Karásek Miroslav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Polívka Patrik Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teador Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Foltýn Vojtěch Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20

ZADNÍ DIREKT 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Radkov Adam MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotalík Antonín Lanna gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kramarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hehejík Ivan Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Vacek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bach Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Štaubert Josef Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Přibylová Julie Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Waishaupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Poláčková Linda Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šafránek Martin Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ryšina Matyáš Schulz gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Mlnařík Mikoláš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 20
Nedvěd Mikuláš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Klímová Natálie MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Pup Sebastian Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Venhodová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45

ZADNÍ DIREKT 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Satran Adam Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nguyen Bín Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bárta Bruno Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Loboda Danylo Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jihlavec Jan BT gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Janouš Lukáš Lanna gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 1 2 0 0 0 0 0 0 60
David Daniel Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Yerabek Dorian Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kohoutek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Klímová Julie Muaythai Chomutov Zak´s team 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kýzl Lukáš Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gábor Matyáš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Flégr Milan Hanuman gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Novák Nicolas Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon FIghtaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Štaubert Václav Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Pastva Vincent Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mokan Alexandra Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Droppová Beata Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vana Filip Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Minarčíková Iva Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pecina Jan Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Čečák Jan Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Diviš Jan X GYM Praha 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Žák Jiří Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Gamart JOnáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pech Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Krásková Lea Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Lukáš Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Lazorsak Maxim Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Frolik Maximilián Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dostálová Michaela Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Karásek Miroslav Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Polívka Patrik Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jacuk Teador Adamas team 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Foltýn Vojtěch Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Radkov Adam MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotalík Antonín Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kramarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hehejík Ivan Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Jan MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bach Jan MUAY THAI Olomouc 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Štaubert Josef Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Přibylová Julie Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Waishaupl Karel Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Poláčková Linda Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šafránek Martin Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ryšina Matyáš Schulz gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mlnařík Mikoláš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nedvěd Mikuláš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Klímová Natálie MUAY THAI Olomouc 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Osvald Robert Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Pup Sebastian Lanna gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Venhodová Veronika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20

NEJVĚTŠÍ TVRĎÁK 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Satran Adam Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Nguyen Bín Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Bárta Bruno Schulz gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Loboda Danylo Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Jihlavec Jan BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Janouš Lukáš Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Vacek Tadeáš Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 1 0 45

KLINČ -8 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Benešová Adina Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horký David Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Hron Jakub Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Wittmayerová Julie Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Hromádka Karel Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Kasík Marek Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kružíková Michaela Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Horká Nathalie Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Terela Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zázvorka Zdeněk Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KLINČ 9-11 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hron Adam Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Hendrich Deniel Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vorel Eliáš Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Čechová Isabella Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Ištvánek Jan Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Kozák Jan Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Hlas Libor Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Pátecký Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Wittmayer Matěj Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Spal Maxmilián Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Karásek Stanislav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Říha Václav Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20

KLINČ 12-13 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Marášek Arnan BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kramarev Daniil BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotovicová Emily Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Jakub Fight Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ježek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Casady Justin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Holubová Klára BT gym Praha 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Karásková Leontýna Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Peňázová Lucie Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Vondra Lukáš Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šafránek Martin Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas gym 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Gašperec Milan Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Wortner Nicolas Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Jarošová Nikola Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Valeš Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Iran Šimon Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 1 0 45

KLINČ 14-15 let chlapci a dívky

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Galla Daniel Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Kovrzek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Hrdlička Patrik Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 2 20
Nikoluková Simona Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Černý Stanislav BT gym Praha 1 1 0 0 0 0 1 0 45
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 1 40
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 2 0 0 0 0 0 0 60
Brabenec Vojtěch Fight Club Duchcov 1 1 0 0 0 0 0 1 40

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku