Sledujte nás na sociálních sítích

Trenéři

Termíny školení trenérů najdete mimo jiné i v kalendáři akcí C.M.T.A..

 

Rok 2020 - informace ke kurzům trenéra muaythai II. a III. třídy zde:

 

 

Rok 2019 - informace ke kurzům trenéra muaythai II. a III. třídy zde:

Trenérský kurz III. TŘÍDY Muaythai

Trenérský kurz III. TŘÍDY Muaythai

 

Rok 2018 - informace ke kurzům trenéra muaythai II. a III. třídy zde:

Trenérský kurz II. TŘÍDY Muaythai

Trenérský kurz III. TŘÍDY Muaythai

 

Rok 2017 - informace ke kurzům trenéra muaythai II. a III. třídy zde:

https:školení trenérů muaythai III.třídy-13-15/10/2017

Video z  předchozích kurzů:

https://www.youtube.com/watch?v=S9P_soSwyNo&feature=youtu.be

 

Rok 2016 - informace ke kurzům trenéra muaythai II.a III. třídy zde:

 https://www.facebook.com/events/1726374347618934/

https://www.facebook.com/events/811433498958241/

 

Níže naleznete oficiální licencované trenéry muaythai (thajského boxu) v České republice vydané C.M.T.A.

Ostatní, se kterými se setkáte a nemají oficiální licenci vydanou C.M.T.A., jakožto jedinou a státem uznanou organizací muaythai, se nemohou za trenéry vydávat a C.M.T.A. se od nich a jejich tréninkových metod distancuje.

 

Seznam je seřazen abecedně dle kategorií:

TRENÉŘI MEZINÁRODNÍ

Macháček Petr

 

TRENÉŘI MUAYTHAI I. TŘÍDY

Hron Tomáš

Pavel Miroslav

 

TRENÉŘI MUAYTHAI II. TŘÍDY

Apeltauer Jiří

Hodina Jaroslav

Horejš Ladislav

Hutník Ondřej

Hvězda Pavel

Jirkovský Lukáš

Karaivanov Martin

Ottich Petr

Petrlík Víktor

Rudolf Jan

Šafra Miroslav

 

TRENÉŘI MUAYTHAI III. TŘÍDY

Aubrecht Filip

Audy Adam

Baran Michal

Barták Pavel

Boček David

Botyánszká Martina

Brych Leoš

Buš Radek

Čihák Jan

Dušek Antonín

Dušková Tereza

Dvořák Lukáš

Eštoková Lucie

Fenz Martin

Fiala Jan

Florián Jan

Friedl Martin

Gaňo Martin

Genčúr Štěpán

Goldman Marek

Gonda Robert

Henrich Jan

Holý Pavel (Ing.)

Hopp Jiří

Hopp Robert

Horák Radek (Mgr.)

Hron Lucie

Chovanec Robert

Chýlek Miroslav

Ivaniuk Ihor

Jaša Tomáš

Jílek Lukáš

Kadlec Jakub

Kapičková Markéta

Kiraly Matej

Klauda Jakub

Klusová Karolína

Kohout Matouš

Korbášová Věra

Korčák Jan

Korejtko Radek

Kotek Rudolf

Kotulič Jiří

Křepelka Michael

Kubát David (Bc.)

Kubát Lukáš

Kubina Matěj

Kučák Tomáš

Leopold Jaroslav

Lískovec Martin

Líšková Eva

Lodin Jan

Lžičař Dalibor

Mahr Petr

Makuch Ján (Ing.)

Malkovský Jaroslav

Marholt Petr

Marvan Ondřej

Matějka Petr (Ing.)

Matoušek Tomáš

Mejstřík Jiří

Milev Martin

Mírek Jakub

Mol Filip

Moncol Jan

Musil Tomáš

Nakonechnyi Pyotr

Nečesánek Karel

Nekola Miloš

Nemlaha Ferdinand

Nořinský Lukáš

Novák Michal (Bc.)

Novosad Marek

Palla David

Pekárek Ladislav

Pelechová Eliška

Peňáz Josef

Phiphitsala Khomsan

Piš Dominik

Pitrocha Vlastimil

Plavec Bernard

Ploc David Tygr

Poruba Petr

Pozníček Libor

Procházka Luděk

Redivo Giorgio

Reissinger Michal

Růžička Tadeáš

Rys Antonín

Říha Vladimír

Schulz Bohuslav

Schulz Michal

Sirný Zdeněk

Sláma Jan

Slunský Filip

Sobotková Kristýna

Starý František

Starý Michal

Stehnáč Matej

Svoboda Petr

Šafra Jakub

Šindelář Jan

Špulák Adam

Špiller Ondřej

Šrámek Jakub

Švamberk Zdeněk

Švaříček Petr

Švehla Jaroslav

Telenský Ladislav

Uhlíř Jan

Vacek Michal

Vaňka Martin

Vágner Pavel

Vegricht David

Veselý Radek

Vidnerová Kristýna

Vítovec Daniel

Volánek David

Vrablic Petr

Wenzl Marek

Zauf Michal

Zedníček Ivo

Zeman Lukáš

Žák Jiří

Žvachta Martin

Žvachtová Ladislava