Sledujte nás na sociálních sítích

122 Národní liga v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha - VÝSLEDKY

31. 10. 2022
Výsledky 122. Národní ligy v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha

122. kolo NLM 29/10/2022 Praha

Ring A – ženy, senioři

 

1. -75kg 3*2min

Finále NML 2021/2022

 

Patrik Ilušák

Aplik Muay Thai Gym

Ilušák 3:0

Dan Havel

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

2. -30kg 3*1min

Finále NML 2021/2022

 

Marek Kasík

Fight arena Slaný

Kasík L. 2:1

Lukáš Kasík

Fight arena Slaný

 

 

 

3.-67kg 3*2min

postupuje

 

Egor Goptarev
Muay Thai Olomouc

Bílek 2:1

Martin Bílek

Gibu-x-gym

 

 

 

4.-75kg 3*2min

 

 

Lukáš Gregušiak  

ThaiBoxing Gym Zlín

Gregušiak 3:0

Jaroslav Šimek,

Bonus Gym z.s.

 

 

 

5. -60kg 3*2min

 

 

Renata Trávníčková

Storm Fight Academy ČB

Trávníčková RSC

Leona Panáková

Muay Thai Olomouc

 

 

 

6. -67kg 3*2min

 

 

 Janne Anna Richter

Muaythai Chomutov Zak's team

Lindnerová 3:0

Klára Lindnerová

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

7. -63,5kg 3*2min

 

 

Daniel Jakub Ňaňko

Sad gym Zlín

Klimov 2:1

Evžen Klimov

Adamas team

 

 

 

8. +91kg 3*2min

 

 

Lukáš Kašpárek

BT GYM PRAHA

Mrážik 3:0

Matuš Mrážik

Lanna gym

 

 

 

9. -71kg 3*2min

 

 

Šimon Horák
Aplik Muay Thai Gym

Jelínek 3:0

Adam Jelínek

ARENA Kickbox Brno

 

 

 

10. -86kg 3*2min

 

 

Denis Lutskevich

X Gym Praha

Lutskevich 3:0

David Slavik

TKBC

 

 

 

11. -75kg 3*2min

 

 

Jan PASÁK

Gladiators gym Č. Budějovice

Pasák 2:1

Filip Kupka

Gibu -x- gym

 

 

 

12. -75kg 3*2min

 

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Vostal 3:0

František Štenberk 

BT GYM PRAHA

 

 

 

13. -67kg 3*2min

 

 

Dominik Prchal

Spejbl gym

Prchal 3:0

Christian Bošiak

Alpha Gym Karlovy Vary

 

 

 

14. -81kg 3*2min

 

 

Jiří Šohájek

ThaiBoxing Gym Zlín

Šohájek 3:0

Vojtěch Sosna

Lanna gym

 

 

 

15. -86kg 3*2min

 

 

Matjikinyane Jixie Molapo

Hanuman gym Praha

Fiala 2:1

Dominik Fiala

Adamas Team

 

 

 

16. -91kg 3*2min

 

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný RSC

Miroslav Černý

Shovel's gym

 

 

 

17. -71kg 3*2min

 

 

Filip JIRKA,                              Gladiators gym Č. Budějovice

Weigert 3:0

Samuel Weigert
TKBC

 

 

 

18. -71kg 3*2min

 

 

Petr Novotný
Hanuman gym Praha

Novotný KOH

 Ivo Harák
 Aries gym

 

 

 

19. -67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.1

Tomáš Kamír 
BT GYM PRAHA

Kamír 3:0

Martin Bílek

Gibu-x-gym

 

 

 

20. -63,5kg 3*2min

 

 

Patrik Havlík  
Hanuman Gym Praha

Capov TKO

Girichan Capov

Spejbl gym

 

 

 

 

Ring B – junioři, děti

 

1.-32kg JB 8/9 3*1min

pokračuje

 

Ondřej Linhart

Alpha Gym Karlovy Vary

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

2.-60kg JB 14/15 3*2min

pokračuje

 

Mikuláš Nedvěd

Muaythai Chomutov Zak's team

Karpin KOH

Andrej Karpin

Lanna gym

 

 

 

3. -60kg JB 14/17 3*2min

 

 

Lukáš Janouš,

Lanna gym

Hrabica RSC

René Hrabica

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

4. -46kg JB 10/11 3*1min

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Vlk RSC

Jan Pecina

Adamas team

 

 

 

5. -54kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Nguyen Duc Anh

Leonidas

Nguyen 3:0

Matyáš Gruber

Gladiators gym Veselí n. Lužnicí

 

 

 

6. -60kg JG 14/15 3*2min

 

 

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

Větrovská 3:0

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

7. -71kg JB 14/17 3*2min

 

 

Lukáš Němeček

Yaksha Gym Plzeň

Silmbrod 3:0

Martin Silmbrod

Gladiators gym Č. Budějovice,

 

 

 

8. -67kg JB 16/17 3*2min

 

 

Bořivoj Kašpar

DaliGym

Kašpar 3:0

Vojtěch  Kšír

KTSO Praha JV.

 

 

 

9. -48kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Karolína Mašterová                Thaibox Devils Třebíč

Mašterová 3:0

Adéla Kasíková

Fight arena Slaný

 

 

 

10. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

 

Tobiáš Sporysch

Spejbl gym

Buček 3:0

Rostislav Buček

Storm Fight Academy ČB

 

 

 

11.-44kg JB 12/13 3*1,5min

pokračuje

 

Antonín Kotalík

Lanna gym

Kotalík 3:0

Yevhen Kutsyn

Gladiators gym Veselí n. Lužnicí

 

 

 

12. -52kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Dan Veselý 

Thaibox Devils Třebíč

Diviš 3:0

Jan Diviš

X Gym Praha

 

 

 

13. -38kg JB 8/9 3*1min

 

 

Šimon Černický

Fight arena Slaný

Černický 3:0

Maxim Lazorjak

Adamas team

 

 

 

14. -63,5kg JB 14/17 3*2min

 

 

Matyáš Menšík

Gladiators gym Č. Budějovice

Menšík RSC

Tomáš Severýn

TKB Teplice

 

 

 

15. -48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

Kij 3:0

Daniil Kramarev 

BT GYM PRAHA

 

 

 

16. -48kg JB 12/13  3*1,5min

 

 

Dmitro Fizer

Adamas team

Fizer 3:0

František Marhevský

DaliGym

 

 

 

17. -63,5kg JG 16/17 3*2min

 

 

Adéla Kolínská

Muaythai Chomutov Zak's team

Kolínská 3:0

Andrea Šílená

X Gym Praha

 

 

 

18. -67kg JB 14/15 3*2min

 

 

Nicolas Wortner

Thaibox Devils Třebíč

Pokrupa 3:0

Martin Pokrupa

Aries gym

 

 

 

19. -54kg JG 14/15 3*2min

 

 

Eliška Ostrá

Adamas team

Ostrá 3:0

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

20. -81kg JB 16/17 3*2min

 

 

Jakub Adamec

Hanuman Gym Praha

Polčák 3:0

Adam Polčák

Muay Thai Olomouc

 

 

 

21. -32kg JB 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č.1

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

Komárek 2:1

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

22. -57kg JG 16/17 3*2min

 

 

Tereza Hanáková

X Gym Praha

Korčíková 3:0

Ema Korčáková

 Gladiators gym Třeboň

 

 

 

23. -60kg JB 14/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Vladislav Khilko

Adamas Team

Karpin 3:0

Andrej Karpin

Lanna gym

 

 

 

24. -38kg JB 8/9 3*1min

 

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Dobeš 3:0

Deniel Hendrich

 Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

25. -60kg JG 16/17 3*2min

 

 

Karolína Štěpánová

Fight club Nové Město/Žďár

Štěpánová 2:1

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č.B.

 

 

 

26. -44kg JB 12/13 3*1,5min

 

Vítěz zápasu č.11

Pavel  Kadlec

Gladiators gym Č.B.

Kotalík 3:0

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku