Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XV. - výsledky

14. 11. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XV., kterého se zúčastnilo 111 dětí z 15 klubů.

HOROLEZEC do 8 let dívky

1. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sofie Kolenčíková

Fight aréna slaný

3. místo

Štěpánka Loudová

Leonidas

 

STÍNOVÝ BOX do 8 let dívky

1. místo

Nathalie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sofie Kolenčíková

Fight aréna Slaný

3. místo

Štěpánka Loudová

Leonidas

3. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fight aréna Slaný

2. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Nathalie Horká

Thaibox Devils Třebíč

 

HOROLEZEC do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Šimek

Yaksha Gym Plzeň

2. místo

Richard Fryšák

Muay Thai Olomouc

3. místo

Matyáš Zahradníček

Leonidas

 

STÍNOVÝ BOX do 8 let chlapci

1. místo

Tadeáš Sendrei

Fight club Duchcov

2. místo

Radek David

Leonidas

3. místo

Daniel Žák

Fight Club Nové Město/Žďár

3. místo

Marek Siedman

Leonidas

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Lukáš Šimek

Yaksha Gym Plzeň

3. místo

Richard Fryšák

Muay Thai Olomouc

 

HOROLEZEC 9-11  let dívky

1. místo

Lucie Němečková

Yaksha Gym Plzeň

2. místo

Karolína Jarošová

Fight Club Nové Město/Žďár

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

STÍNOVÝ BOX 9-11 LET DÍVKY

1. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Ema Milostná

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Karolína Jarošová

Fight Club Nové Město/Žďár

3. místo

Lucie Němečková

Yaksha Gym Plzeň

 

ROUNDKICK 9-11 let dívky

1. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Lucie Němečková

Yaksha Gym Plzeň

3. místo

Viktorie Janovská

Lanna gym

 

HOROLEZEC 9-11 let chlapci

1. místo

Sebastian Hanzal

Yaksha Gym Plzeň

2. místo

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Kryštof Horáček

Leonidas

 

STÍNOVÝ BOX 9-11 let chlapci

1. místo

Nikolas Novák

Reinders MMA

2. místo

David Bochkarov

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Maximilian Lazorjak

Adamas team

3. místo

Samuel Pestr

Fight Club Nové Město/Žďár

FAIR PLAY

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Mario Gaultier

Leonidas

2. místo

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Martin Vacek

Yaksha gym Plzeň

 

HOROLEZEC 12-13 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sarah Šírová

BT Gym Praha

3. místo

Emily Kotovicová

Fight Club Nové Město/Žďár

 

STÍNOVÝ BOX 12-13 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Emily Kotovicová

Fight Club Nové Město/Žďár

3. místo

Sarah Šírová

BT Gym Praha

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Lucie Peňázová

Fight Club Nové Město/Žďár

 

HOROLEZEC 12-13 let chlapci

1. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Jakub Ježek

Leonidas

3. místo

Eliaš Vorel

Leonidas

 

STÍNOVÝ BOX 12-13 let chlapci

1. místo

Zahar Parulikov

Adamas team

2. místo

Jan Vacek

Muay Thai Olomouc

3. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Pavel Pachner

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Jakub Ježek

Leonidas

2. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

3. místo

Jan Smital

Muay Thai Olomouc

 

HOROLEZEC 14-15 let dívky

1. místo

Adéla Kozáková

Leonidas

2. místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

 

STÍNOVÝ BOX 14-15 let dívky

1. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

3. místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3. místo

Adéla Kozáková

Leonidas

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Adéla Kozáková

Leonidas

2. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

3. místo

Julie Přibylová

Schulz gym

 

HOROLEZEC 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas

2. místo

Šimon Iran

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Martin Nebřenský

Leonidas

 

STÍNOVÝ BOX 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas

2. místo

Milan Gašperec

Leonidas

3. místo

Šimon Iran

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Petr Šterc

Muay Thai Olomouc

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Štěpán Ponec

Leonidas

2. místo

Lukáš Němeček

Yaksha Gym Plzeň

3. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku