Sledujte nás na sociálních sítích

Zlatý Mongkon Rokycany 2020

Juniors girls (8-9 years) -26kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Sojáková Eva CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Dostálová Michaela CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (10-11 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Zajíčková Pavla CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Matoušková Sabina CZE 2 1 0 0 0 0 0 0 60
Benešová Sabina CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (10-11 years) -45kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kadlecová Sára CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Neubaurer Vanessas Austria 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (12-13 years) -52kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Černá Nikol CZE 1 1 1 0 0 0 0 0 30
Kinscö Olah Austria 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (14-15 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Netti Adler HUN 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Cardová Ema CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Jílková Viktorie CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (14-15 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vosyková Karolína CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Dvořáková Linda CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (16-17 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Szekely Anna HUN 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Bezděková Elizabeth CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Seniors female -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Klusová Karolína CZE 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Šafranová Marcela CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Scheucher Nina Austria 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Seniors female -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Tóth Eniko HUN 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Vobecká Ludmila CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Seniors male -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horváth Dominik HUN 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Bartoš Dominik CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Koller Marco Austria 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Seniors male -71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Fleischhans Daniel CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gorol Filip CZE 2 1 1 0 0 0 0 1 50
Mírek Jakub CZE 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Petržílek Michal CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Seniors male -75 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Suman Elad Danji Izrael 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Fadrhons Filip CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Stelšovský Jakub CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Seniors male -86 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Křistek David CZE 2 1 0 0 1 0 0 0 45
Bosskai Erik HUN 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Seniors male -91 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Bence Galambus HUN 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Vachoušek Melvin CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (16-17 years) -70 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Adler David HUN 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Štajnc David CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Sklenář Jan CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (16-17 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Homič Daniel CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Petráš Martin CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Semczi Attila HUN 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Slaieh George Daniel Izrael 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Varhol Lukáš CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Barták Tomáš CZE 2 2 0 0 0 0 0 0 60

Juniors boys (14-15 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kajaba Jakub CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Polocz Patrik HUN 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (14-15 years) -44 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
El Din Jawad Kheir ISR 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Papst Kevin Germany 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Silmbrod Martin CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Charous Matěj CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Schinkasek Marcel HUN 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Pařízek Marek CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Wimmer Matěj CZE 1 0 0 0 0 0 0 0 10
Krejčí Tomáš CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (12-13 years) -50 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horváth Adrian CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Buček Rostislav CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -48 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Dunajev Arseniy CZE 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Hasimovic Averelian Mustafa Austria 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Maddah Aamen Izrael 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Ponec Štěpán CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Šimůnek Matěj CZE 1 1 0 0 1 0 0 0 15

Juniors boys (12-13 years) -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hasimovic Adrian Austria 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Homič Alan CZE 2 2 1 0 0 0 0 0 70
Graf Edward Germany 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Kadlec Samuel CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -52kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Weishaupl Karel CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Sotona Patrik CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (10-11 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Schall Elias CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Trojánek Jakub CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Havlík Antonín CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Trojánek Dominik CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nenáhla Jiří CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kubal Krištof CZE 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Hidanovic Stylianos CZE 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (10-11 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín CZE 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Hasimovic Emilio CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Ježek Jakub CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (8-9 years) -32 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kadlec Pavel CZE 2 2 1 0 0 0 0 0 70
Turek Petr CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Říha Václav CZE 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (8-9 years) -27kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Naiman Itay Izrael 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Hasimovic Samir Austria 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku